Ana Sayfa / Tahminler / 8 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI VE AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

8 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI VE AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Sahaya adım attığı günden beri pedigrisine müthiş güvendiğim, sürpriz bir şekilde kazandığı koşusuyla benim güvencimi boşa çıkarmayan ve koştukça daha çok oturacak dediğim 1-CAT GİRL birkez daha sahnede. Bugün favori pozisyonunda. Ancak birkez daha kazanmaya yakındır. Hayatının ilk koşusunu tatminkar bir dereceyle kazanan Aracı tayı 2-LA DRAGONTEA ilk ve tek rakibidir.

2.KOŞU: Yamaklara ait, kaliteli fakat kazanmayı unutmuş safkanların mücadelesi oldukça zorlu geçecek. Burada tek atıp tekide oturan olursa 1.altılıyı kolaylıkla içeri alır diye düşünüyorum. Bu pist ve mesafelerde formunu bulduğu zaman, bu tür rakiplere herzaman diş geçireceğine inandığım 7-TEZCANLI ve kendisine çok uygun rakipler bulan 6-BUDAKHAN arasındaki mücadeleden kazanan çıkacağını düşünüyorum.

3.KOŞU: Ara sonrası gördüğü, kazanabileceği koşudan rakibinin içerden gelmesi ve sert ve kısa sprint atması sonucu sahadan 2.likle ayrılan 2-BAYEMİR nispeten uygunlaşan kilosuyla ve koşu görmesi neticesinde kazanabilir. İlla ki tek lazım diyenler değerlendirebilir. Alternatif Bankomdur. Ancak bu kadar formda olan, bu tür uzun mesafeli yarışlarda daha üst gruplarda yerim yokmu? diye bağıran bir Kaizbert yavrusu varken, yazmadan edemedim. 1-BUMBAİ tek rakibidir.

4.KOŞU: Koşunun sürate bindiği heranın ekmeğine yağ sürecek olduğu 5-PAN REKA ilk ismimdir. Uzun mesafeli tempo yarışlarını seven 3-BEYAZ BULUT, O.Atmaca ile aynı şarttaki, bu pist ve benzer mesafede (2200'de) kazanmışlığı bulunan 7-WİNTER GALLOP, bu aralar formda olan 6-HECTOR ile bu koşuyu geçebiliriz..

5.KOŞU: Zorlu maiden koşuda takibimdeki isimlerden 13-ROYAL GİRL ve ara sonrası koşusu tatminkar olan 12-PIN WHELL başta olmak üzere 6 isme şans vereceğim. Sıralamam şablondadır.

6.KOŞU: Çok uygun bir gruba düsen 4-MİRA MİRA kazanabilir. Bu pistteki ilk startında ćok iyi bir dereceyle sahadan birincilikle ayrılan 1-GÜNBİKE'siz oyun olmaz. 2-GÜNDOĞARKEN ve 7-BEYAZ PERİ daha sonraki ihtimaller..

1.ALTILIM

1-2
7-6
2-1
5-3-7-6
13-12-7-5-6-8
4-1-2-7

Kupon Bedeli: 54 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

ETC
Üye

şansın açık ve daim olsun özgün

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..