Ana Sayfa / Tahminler / 8 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

8 AĞUSTOS 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Dokuz koşulu İstanbul programı ile herkese selamlar. Tahminlerim şu şekildedir;

1.koşu: Birçok çevrem var ancak bir tane tanıdığım görüştüğüm handikapatör yok. Safkanların yarışlarına baktığım zaman performans anlamında (2) numaralı LA DRAGONTEA bir birincilikle 53 handikap puanı aldıysa (1) numaralı CAT GIRL 63 handikap puanı almalıydı. Yürüyerek birinci gelen bir safkana 53 handikap puanı nasıl verildi anlamakta zorluk çekiyorum. Bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim. Tesadüf değilse bence bu grubu rahat geçmeli (1) numaralı CAT GIRL ve nispeten zorlu mücadelelerde boy gösteren (3) numaralı SMALL LIGHTNING arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

2.koşu: Grubun en formda isminin (7) numaralı TEZCANLI olduğunu düşünüyorum. Bu Safkanın iyi koşacağından eminim. Mesafenin uzun olması dolayısı ile eski formunda olmasa da sonlarda ki inatçı yapısı ile (1) numaralı BESSEY kolay pes etmeyecektir. Bu iki safkanın mücadelesinin yarışın birincisini belirleyeceğine inansam da koşarak form tutan (2) ALSANCAKLI nın yavaş yavaş zamanı geldiğine inandığımdan şans vereceğim.

3.koşu: Mesafenin uzun olması (1) numaralı BUMBAİ yi çok ön plana atıyor. Ancak safkan gözünü YAKUTİYE ile açtı ayakları düz bassın YAKUTİYE ile kapatmazsa sevinirim. Sert rakip (2) BAY EMİR ve uzun mesafede dolu kantarma seven (3) numaralı ALİŞİR acele etmez son düzlüğe yeterli avansla dönerse söz sahibi olabilir. SANAY çok sevdiğim kalite bir kısrak ama bu yarışta pas geçeceğim.

4.koşu: Safkan oldukça formda ve ben (3) BEYAZ BULUTLA kafayı alma mücadelesine kimsenin gireceğini düşünmüyorum son düzlüğe rahat döneceğine inanıyorum ve son 400 den önce baskı kuran olmazsa bu safkanı yakalamaları bana göre zor. Böyle bir senaryo da ağır kilosuna rağmen geri planda kalacak olan (1) numaralı KING OF ROCK avantajlı duruma geçebilir çünkü bana göre son yarışlarında oldukça yanlış koşturuluyor. Hiçte yarışı önlerde takip etmesine gerek Yok. Sahip değiştikten sonra kendisine gelen (5) PAN REKA ve mesafeye yatkın yapısı ile (6) HECTOR son şans vereceğim isimdir.

5.koşu: Ben mücadeleyi süprize açık görüyorum. Çalışmalarını sahaya yansıtamasa da beklentisi olan safkanların olduğuna inanıyorum. (2) numaralı ALKAN BOY un ilk safkanım olan mücadelede sıralamam şablonda olacaktır.

6.koşu: Burada ki rakibine geçilmiş olsa da son yarışında elinde oldukça avans görünen Safkanın mücadeleden birincilikle ayrılacağına inanıyorum. (2) numaralı GÜNDOĞARKEN ilk altılı için BANKOM olup ikinci altılıda şansımı başka bir safkan ile deneyeceğim.

7.koşu: Safkan için ne kadar ısrar ettiğimi daha verdiği ara sonrası çıktığı ilk yarışında benim için farklı olduğunu ve gücüne inandığımı söylemiştim. Bu ısrarımı 12 ganyana koştuğu G-1 kısrak koşusunda PERİ LİNA ve VALENCİA a önünde ilk safkan vererek pekiştirdim. Her ne kadar yarış sentetik olsa da safkana olan inancım devam ediyor (6) ŞEKER HANIM ilk safkanım. İlk defa sentetik koşacak olsa da sentetik pistin saçma sapan bir hal aldığı istanbulda son düzlüğe rahat dönerse söz sahibi olur (1) DOMBRA ilk rakip. Kalitesi oldukça ön planda olan (4) BLACK CHINEES ve piste yatkınlığı ile (5) URASHAN daha sonra.

8.koşu: Safkan verdiği ara sonrası bir yarış gördü ve muhtamel bir tedaviden çıktı. Ancak kalitesini bildiğim safkana hem dikkat çekmek hemde keyfi yerinde olduğu zaman Süpriz yapabilecek kapasitede olduğunu bildiğim için (5) numaralı TATANKA ilk safkanım olup risk seven oyuncular için alternatif BANKOMDUR. rakipleri şablonumda olacaktır.

9.koşu: Burada ki birçok safkandan üstün olan (9) numaralı LAST HERNANDO nun gelmesi normal sonuç olacaktır. BANKOMDUR.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1 /// 3

2.ayak: 7-1-2

3.ayak: 1-2-3

4.ayak: 3-1-5-6

5.ayak: 2-5-1-7-9-11-12-8

6.ayak: 2 tek

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-1-5-6

2.ayak: 2-5-1-7-9-11-12-8

3.ayak: 2-1-4-7

4.aysk: 6-1-4-5

5.ayak: 5 /// 1-2-3

6.ayak: 9 tek

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Bombacı bol şanslar dilerim

admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

isabetli tahminler seninle olsun bombacı dostum

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

7 tek
13.5.9.7.4.10.11
1.4.8.2.7
1 tek
1.4.2.9.10.3.8.6
9.13.5.11.14

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.