Ana Sayfa / Tahminler / 7 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA 1.ALTILI TAHMİNİ (ÖZGÜN)

7 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA 1.ALTILI TAHMİNİ (ÖZGÜN)

1.KOŞU: Bukadar süratli ismin olduğu koşuda; etkili sprintini yapması durumunda 3-DRIVE FASTER kazanabilir. İlk isimdir. Ayağına en hızlı isimlerden 1-KÜÇÜK MATRA, bu pisti seven isimlerden 2-ANKARALI önceliklli rakiplerdir. Yakın zamanda patlama beklediğim 5-KESME ŞEKER isminide buraya yazmadan edemeyeceğim. Ancak bütçesi geniş olanların HEPSİ yapması gereken bir koşu..

2.KOŞU: Sürprize aday koşuda 1-AKSAÇLI'yı bir adım önde tutsamda çok ismin şanslı olcağını düşünüyorum. Benim tercihim HEPSİ olavaktır.

3.KOŞU: Yine birden fazla süratli ismin bulunduğu bir kosu. Bu pisti ve bu tür mesafeleri cok sevdiğini gösteren.. Ve bence kalitesine yakışır koşuları yapmaya başlayan 2-ZAĞNOS birkez daha kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif BANKOMDUR. Eksik koşması durumunda, bu kez daha iyi koşmasını beklediğim 6-YANTAR ve etkili sprintini tutturması halinde 5-GENÇALP son metrelerde bu ismi tek yazanlara korku dolu anlar yaşatabilir. Sağlama almak için bu üç ismi birlikte değerlendirmek istiyorum.

4.KOŞU: Aynı pistte ve benzer mesafelerde kazandığı koşular ilgi çeken 6-HÜMA SULTAN ve eksik olduğu çim pistte dahi etkili bir yarış çıkaran 3-EZİNE GELİNİ eşit şansa sahip isimlerdir.

5.KOŞU: Muhtemelen 1-BÜYÜK TURBO'nun liderliğinde başlayacak bir koşu olacaktır. Önde çok rahat kalacağını düşünmüyorum. (Enazından Kılavuz Ağası var) ön tarafta yükselecek her temponun ekmeğine yağ süreceğini düşündüğüm ve sprintini iyi ayarlayacağinı düşündüğüm sihirbaz idaresindeki 4-DEDE SEYDO sonlarda rakibini avlayabilir. İlk altılımında ayırmadan bu iki isme birlikte şans veriyorum..

6.KOŞU: KV Koşuları sonrası Maiden'a dönen, çok uygun rakiplerini bulan, mesafedeki en iyi dereceninde sahibi olan 5-TAMERŞAH'ın kazanması gereken bir koşu. 1.ALTILIMIN BANKOSUDUR..

1.ALTILIM

3-2-1-5 / 7-6-8-4

1-5-10-7-8-3-2-4-6-11-9-12

2 // 6-5

6-3

4-1

5 TAMERŞAH

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar özgün.

PINARBASILI
Üye

Bol şanslar Özgün hocam.

Erhan
Ziyaretçi
Erhan

Ankara 1. Altılım

H
H
2.4.7
6
4.6
5

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..