07 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

10.Koşudan oluşan Ankara programında 2.Altılı üzerinde ki tahminlerim şu şekildedir. Takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Son startını kazanırken Maidene veda eden ismin gösterişli ve kolay kazandığı yarış sonrası formunun zirvesinde olduğunu düşünüyorum. Bugün içinde startla birlikte koşuyu kazanmaya yetecek güce sahip olan 6 KILAVUZAĞASI koşuda ilk şans verdiğim isim olup, Son startında Adana’da kazanarak bu tip rakipleri yanında yazılmadan geçilmeyeceğini düşündüğüm 1 BÜYÜKTURBO ve bugün üzerinde usta pilotu alarak agf tablosuna yeşil ışık yakan 4 DEDE SEYDO’yu da ilave ederek ilk ayağı geçiyorum.

2.AYAK : Maiden mücadele de çok yakın ara koşacak olmasına rağmen koşu tecrübesi ve kazandığı kondisyonla bugün koşuyu kazanabilecek forma sahip olduğunu düşündüğüm 5 TAMERŞAH maidene veda etmeye yakın isim olarak görüyorum. Son kum performansında oldukça iyi bir iş ortaya koyan ve bugün artan formuyla favori gördüğüm isme en ciddi rakip olarak 2 ERMEYDANI arasında ki mücadelesinden birincinin çıkacağını düşünüyorum.

3.AYAK : Günün en önemli koşularından olan 4 ve yukarı araplara ait grup yarışta ilk şansı 4 DENİZİM’e veriyorum. Yarış hazırlıklarında oldukça dikkat çekici işler ortaya koyan ismin bugün kendisinden büyük rakiplerinin önünde koşuyu tamamlaması normal sonuç olabilir. Eksik koşması durumunda ,  Kaba kum pistte etkili koşuları olan sonlarda ki güçlü sprintiyle sonuca gidebilecek 9 YILMABAŞAR, ilerleyen yaşına rağmen kazandığı son yarışından sonra kısa bir süre dinlendirilen ve hazırlıklarında canlı gözüken 5 ENDEREFE, bugün çok ters bir yarış yapmasını beklediğim 2 AŞEMEZ  ve Bursadan kazanarak bu koşuya gelen bu tip mesafelerde her zaman söz sahibi olabilecek kum -çim etkili yarışları bulunan 7 SEMEND koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Uzun bir aranın ardından gördüğü yarışında dahi start problemi çözülemeyen eküri isimlerden 1 ARDALI bugün ilk şans vereceğim isimdir. Start içerisinde çok fazla takılmadığı sürece sonlarda çok etkili sprintiyle rakiplerini avlayabilecek güce sahip olan ismi ön planda tutuyorum. Start içerisinde kalması ve eksik koşması durumunda, Yakın ara koşacak olmasına rağmen çok iyi bir form tutan bu tip mesafeler de iyi koşular çıkan 3 APIKO DORA,  Aranın ardından koştuğu ikinci startını kazanmasını başaran 4 NOBEL PRİNCESS ve ne zaman ne şekil koşacağı hiç bir zaman tam olarak kestiremediğim 6 ÖZDEMİR koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : 3 ve Yukarı ingilizlerin fevzi çakmak koşusunda risk alarak kuponumda tek tercihi yapıyorum. Son startında ki yakın ara ikinciliğinde beğenimi kazanan ve Ankara pistinde yapmış olduğu idman görüntüsüyle bugün uzayan mesafe de rakiplerinin önünde koşuyu kazanmasını beklediğim 4 RUNNER BULL ‘u kuponumda BANKO olarak değerlendiriyorum.

6.AYAK : Maidenin bölünen ayağıyla kapanışı yaptığımız Ankara da koşuda ilk şansı son startında hayal kırıklığı olmasına rağmen bugün uygun rakipleri yanında koşuda muhtemelen yüksek agf oranıyla şans bulacak olan 6 ZEKİOĞLUM’a veriyorum. Eksik bir koşu çıkarması durumunda kendisini çok iyi tanıyan kantarmasıyla bu rakipleri içerisinde şansının yüksek olduğunu düşündüğüm 2 ÇAPKIN EMİR, son yarışında ki dördüncülüğüyle bu koşuda ön planda çıkacak olan 1 BİRBİÇERBEY ve bugün ilk kez çıkacağı çim performansını merak ettiğim hazırlıklarında ki iyi idman görüntüsüyle 12 KÜÇÜKTOŞUR sıralamasına şans veriyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,1,4

2.AYAK : 5,2

3.AYAK : 4,9,5,2,7

4.AYAK : 1,3,4,6

5.AYAK : 4 RUNNER BULL

6.AYAK : 6,2,1,12

TUTAR : 33,60 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Deniz

Bol şanslar YAVUZHAN Kardeş
Ankara
1,koşu 3 ,1,2
2,koşu HEPSI
3,koşu 2 tek
4,koşu 6,1
5,koşu 1,4
6,koşu 5 tek
7,košu 3,9,2,6,8,5
8,koşu HEPSI
9,koşu 3 tek
10,koşu HEPSI

ozgun1

Bol şans Yavuzhan

PINARBASILI

Bol şans Yavuz hocam.

Deniz56

Yavuzhan Kardeş Izmir Tahminlerimi de Birakiyorum Mushadenlen

Deniz56

IZMIR
1,košu 2,1
2,koşu 4,3,2
ALTILI TAHMINIM
1,ayak bomba patlar HEPSI
2,ayak 9,11,13,7,6,12,8
3,ayak 6,8,2,4,3,1,11
4,ayak 3,1
5,ayak 2 tek
6,ayak 11,16,5,7,4,1,3,13

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x