Ana Sayfa / Tahminler / 7 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

7 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında yarışın favorisi RABİA HANIM'a 1 saniye fark atmış olan 3-MY HOPE bugün yine iki tane sert grupta koştuğu yarışlardan sonra nispeten uygunlaşan grupta kazanabilir. Son yarışında bu pistin iyi atlarından olan WIND POWER'a geçilen 1-RABİA HANIM formsuz aprantisine rağmen tek rakibidir.

2.AYAK: Muazzam bir orijine sahip olan, ilk startında güzel bir üçüncülük yaptıktan sonra ara veren fakat uzun zamandır düzenli idmanda olduğunu gördüğüm 2-BODYGUARD HERO favorim. Rakip gördüğüm isimler ise uzundan kısaya dönmekle şansını bir hayli arttıran 7-HİLTİ ve eli kulağında olan 3-BREAK POINT.

3.AYAK: Burada iki isimi diğer rakiplerinden bir adım önde tutuyorum ama ikisi de idaresi zor atlar. 1-RUSDAMAT'ın dışarı sapma huyu var 2-BOĞAZLI'nın ise içe yatma huyu var dolayısı ile riske girmiyorum tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Bu koşu üzerine uzun uzun yorum yapmayı gerektirecek bir durum yok zamanında devrini alıp sprintini yerinde atarsa 3-GÜMBÜRGÜMBÜR kazanır yoksa adeta sınıf atlayan 1-BATMAN ASLANI kazanır. Bu iki isimi ayırt etmeden kazanacağım.

5.AYAK: Açıkçası bu yarışta çoğu otoritenin aksini düşünüyorum. Stiline çok uygun bir jokey ile start alacak olan 1-BEDWULF start ile birlikte liderliği alacaktır eğer son viraja sermayeli dönebilirse ki kafamda yarışı koşturduğumda pres yiyeceği bir isim olmamasından dolayı öyle olacaktır sonlarda rakiplerine direnebilir. Direnemez ise önce 3-FRATELLI sonrasında 2-COOGER devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Yarışın çok süratli gideceği aşikar. Bu tempolar sonlarda ölüm sprinti atan 2-FORTE'ye yarar. Eğer yarışı çok gerilerde takip etmeyip sprint mesafesini kısaltabilirse kazanır ayarlayamaz ise 7-RED LEBEL'in şansı oldukça fazla.

ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3-1

2.AYAK: 2-7-3

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 3-1

5.AYAK: 1-3-2

6.AYAK: 2-7

KUPON TUTARI: 25,92 TL

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

12 yorum

 1. Güven durumu nedir

  • COMMANDANTE

   bir şey diyemem Mustafa bey güven hakkında ben kendime de oynuyorum aynı kuponu

 2. yavuzhan41

  Bol şanslar Commandante

 3. Mrb istanbul tahminizi bekliyorum sizi sosyal medyadan facebook sayfanizdan da takip edebilrmiyim

  • COMMANDANTE

   Mrb facebook ve twitterda yokum kapattım hesaplarımı

   Akşam İstanbul’a yetiştirmeye çalışacağım tahminlerimi.

 4. Teşekkür ederim yanitiniz için

 5. COMMANDANTE

  Allahin esseginden yaris biraktik ya :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir