Ana Sayfa / Tahminler / 7 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

7 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında yarışın favorisi RABİA HANIM'a 1 saniye fark atmış olan 3-MY HOPE bugün yine iki tane sert grupta koştuğu yarışlardan sonra nispeten uygunlaşan grupta kazanabilir. Son yarışında bu pistin iyi atlarından olan WIND POWER'a geçilen 1-RABİA HANIM formsuz aprantisine rağmen tek rakibidir.

2.AYAK: Muazzam bir orijine sahip olan, ilk startında güzel bir üçüncülük yaptıktan sonra ara veren fakat uzun zamandır düzenli idmanda olduğunu gördüğüm 2-BODYGUARD HERO favorim. Rakip gördüğüm isimler ise uzundan kısaya dönmekle şansını bir hayli arttıran 7-HİLTİ ve eli kulağında olan 3-BREAK POINT.

3.AYAK: Burada iki isimi diğer rakiplerinden bir adım önde tutuyorum ama ikisi de idaresi zor atlar. 1-RUSDAMAT'ın dışarı sapma huyu var 2-BOĞAZLI'nın ise içe yatma huyu var dolayısı ile riske girmiyorum tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Bu koşu üzerine uzun uzun yorum yapmayı gerektirecek bir durum yok zamanında devrini alıp sprintini yerinde atarsa 3-GÜMBÜRGÜMBÜR kazanır yoksa adeta sınıf atlayan 1-BATMAN ASLANI kazanır. Bu iki isimi ayırt etmeden kazanacağım.

5.AYAK: Açıkçası bu yarışta çoğu otoritenin aksini düşünüyorum. Stiline çok uygun bir jokey ile start alacak olan 1-BEDWULF start ile birlikte liderliği alacaktır eğer son viraja sermayeli dönebilirse ki kafamda yarışı koşturduğumda pres yiyeceği bir isim olmamasından dolayı öyle olacaktır sonlarda rakiplerine direnebilir. Direnemez ise önce 3-FRATELLI sonrasında 2-COOGER devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Yarışın çok süratli gideceği aşikar. Bu tempolar sonlarda ölüm sprinti atan 2-FORTE'ye yarar. Eğer yarışı çok gerilerde takip etmeyip sprint mesafesini kısaltabilirse kazanır ayarlayamaz ise 7-RED LEBEL'in şansı oldukça fazla.

ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3-1

2.AYAK: 2-7-3

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 3-1

5.AYAK: 1-3-2

6.AYAK: 2-7

KUPON TUTARI: 25,92 TL

Hakkında COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.

12 yorum

  • COMMANDANTE

   bir şey diyemem Mustafa bey güven hakkında ben kendime de oynuyorum aynı kuponu

 1. Mrb istanbul tahminizi bekliyorum sizi sosyal medyadan facebook sayfanizdan da takip edebilrmiyim

  • COMMANDANTE

   Mrb facebook ve twitterda yokum kapattım hesaplarımı

   Akşam İstanbul’a yetiştirmeye çalışacağım tahminlerimi.

 2. Teşekkür ederim yanitiniz için

 3. COMMANDANTE

  Allahin esseginden yaris biraktik ya :(

Bir Cevap Yazın