7 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Günün ilk ayağında yarışın favorisi RABİA HANIM’a 1 saniye fark atmış olan 3-MY HOPE bugün yine iki tane sert grupta koştuğu yarışlardan sonra nispeten uygunlaşan grupta kazanabilir. Son yarışında bu pistin iyi atlarından olan WIND POWER’a geçilen 1-RABİA HANIM formsuz aprantisine rağmen tek rakibidir.

2.AYAK: Muazzam bir orijine sahip olan, ilk startında güzel bir üçüncülük yaptıktan sonra ara veren fakat uzun zamandır düzenli idmanda olduğunu gördüğüm 2-BODYGUARD HERO favorim. Rakip gördüğüm isimler ise uzundan kısaya dönmekle şansını bir hayli arttıran 7-HİLTİ ve eli kulağında olan 3-BREAK POINT.

3.AYAK: Burada iki isimi diğer rakiplerinden bir adım önde tutuyorum ama ikisi de idaresi zor atlar. 1-RUSDAMAT’ın dışarı sapma huyu var 2-BOĞAZLI’nın ise içe yatma huyu var dolayısı ile riske girmiyorum tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Bu koşu üzerine uzun uzun yorum yapmayı gerektirecek bir durum yok zamanında devrini alıp sprintini yerinde atarsa 3-GÜMBÜRGÜMBÜR kazanır yoksa adeta sınıf atlayan 1-BATMAN ASLANI kazanır. Bu iki isimi ayırt etmeden kazanacağım.

5.AYAK: Açıkçası bu yarışta çoğu otoritenin aksini düşünüyorum. Stiline çok uygun bir jokey ile start alacak olan 1-BEDWULF start ile birlikte liderliği alacaktır eğer son viraja sermayeli dönebilirse ki kafamda yarışı koşturduğumda pres yiyeceği bir isim olmamasından dolayı öyle olacaktır sonlarda rakiplerine direnebilir. Direnemez ise önce 3-FRATELLI sonrasında 2-COOGER devreye girecek isimlerdir.

6.AYAK: Yarışın çok süratli gideceği aşikar. Bu tempolar sonlarda ölüm sprinti atan 2-FORTE‘ye yarar. Eğer yarışı çok gerilerde takip etmeyip sprint mesafesini kısaltabilirse kazanır ayarlayamaz ise 7-RED LEBEL‘in şansı oldukça fazla.

ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3-1

2.AYAK: 2-7-3

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 3-1

5.AYAK: 1-3-2

6.AYAK: 2-7

KUPON TUTARI: 25,92 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Güven durumu nedir

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Commandante

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Mrb istanbul tahminizi bekliyorum sizi sosyal medyadan facebook sayfanizdan da takip edebilrmiyim

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Teşekkür ederim yanitiniz için