07 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Az atlı zayıf Bursa programında Herkeze Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 3 yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde çok fazla ön planda isimlerin olduğunu düşünmüyorum. Bugün çalışmaları oldukça etkili olan 4 ASBEY ilk önereceğim isim olup, Son startını kazanırken maidene veda eden ve kolay görüntü içerisinde olan 6 FREE POWER, Son uzun mesafeli yarışında çok fazla varlık gösteremeyen daha uygun grupta 2 KIZIKHAN ve bu tip gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek 1 RABİA HANIM sıralaması eşit şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Sayın fedai Kahramana ait olan iki eküri isim bugün ara sonrası koşacak olmasına rağmen koşmuş olduğu rakiplere bakılınca bugün oldukça etkili bir yarış ortaya koyabilecekleri ortada bu sebeple ilk şans verdiğim isim( 2 BODYGUARD HERO, 5 DEMİRKAPI) çok güzel yarışlar ortaya koyup tabela sıralamasından düşmeyen bir türlü birinciliğe kavuşamayan koruduğu formuyla yarışın etkili ismi 3 BREAK POİNT, ilk startı olmasına rağmen yarış hazırlıkları oldukça iddalı gözüken yarışın sürpsiz isimlerinden 4 DAREYN ve son olarak Ö.Yıldırım idaresinde ters bir yarış ortaya koyabilecek hazırlıklara sahip 7 HİLTİ koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Ön plana çıkan iki ismin mücadelesi olarak gözüken koşuda 1 RUSDAMAT ve 2 BOĞAZLI arasında ki çekişmeye Kısa bir ara sonrası üç yarış gören ve daha çok sevdiği mesafede start olacak olan hazırlık aşaması etkili 5 KIZGINDEMİR katılabilir.

4.AYAK : Form sıçraması yaşayan 1 BATMANASLANI bugünde kazanmaya yakın isim olarak görüyorum. Hazırlık aşaması yaşına göre oldukça etkili olan bugün Ö.yıldırım idaresinde koşuya çıkacak olan 3 GÜMBÜRGÜMBÜR yazılarak rahat bir yarış izlenir düşüncesindeyim.

5.AYAK : Koşu şartına bakıldığında favori isimlerden handikap puanını da yanına alarak kazanmaya yakın olan isim çok uzun aradan sonra çıktığı mücadele de zaferle ayrılan 2 COOGER olsada  hem koşu karakterini hemde sempati beslediğim isimlerden olan kumun etkili isimleri arasında gördüğüm 3 FRATELLİ bugün bu zayıf program da rakiplerinin hatasını affetmeyecek sevdiği mesafede 1 BEDWULF eklenerek rahat bir yarış izlenir gözüyle bakıyorum.

6.AYAK : Verdiği aranın ardından koşu koşarak form tutan ve daha zorlu rakiplerle mücadele içerisine girmiş olan bugün sevdiği mesafede koşuyu kazanmasını beklediğim isim 3 ALTINBEŞİK ilk şans verdiğim isim olup, Hazırlık aşaması oldukça iyi olan verdiği araya rağmen bu tip rakiplerinin yanında dinçlik yarışı gelmesi halinde koşuyu kazanabilecek 9 ONTUĞ, Sevdiğim bir jokey olan ve gerçekten yarış sonuna kadar yarıştan koştuğu atı koparmayan elinden geldiğince mücadele gösteren bugün koşacağı ismin şansının daha da arttığını düşündüğüm 8 YAYLALI, Bu tip mesafelerin etkili ismi olan yalnız çok zor bir karaktere sahip olduğunu yarış öncesi box mahalindede sık sık gösteren zor isimlerden olmasına rağmen yarış içerisinde adapte olursa 7 RED REBEL ve son olarak daha çok son zamanlarda uzun mesafeli yarışlarda izlediğimiz yarış içerisinde kendi koşu temposunu kurabilen bu tip mesafede bugün etkili bir yarış gösterebilecek hazırlıklara sahip 6 DYMAXION koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

BURSA AT YARIŞI ŞABLONUM

1.AYAK : 4,6,2,1

2.AYAK : 2,3,4,7

3.AYAK : 1,2,5

4.AYAK : 1,3

5.AYAK : 2,3,1

6.AYAK : 3,9,8,7,6

TUTAR : 86,40 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans