7 NİSAN CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Kocaelinde katıldığı koşuların sadece bir tanesinde tabela dışında kalan ve bu pistteki son iki koşunuda kazanma başarısı gösteren 2.BAŞKAYNAK bana göre koşunun haklı favorisi. Bu koşudan galip ayrılamamasına neden olabilecek tek sorun mesafe. Eğer mesafeden etkilenmeyeceğini bilsem kesinlikle tek yazardım. Aslında koşu içerisindeki safkanlara bakacak olursak koşunun yüksek tempoda geçmesi muhtemel, hal böyle olunca 2.BAŞKAYNAK bu işi fırsata çevirebilir. Lakin her nekadar şansını oldukça yüksek görsem de yinede tereddütte kaldığım için tek yazmaktan vazgeçip 2.BAŞKANAK’ın gelmemesi durumunda sürprizle sonuçlanma olasılığının yüksek olduğu koşuda HEPSİ diyorum. Ekonomik kuponlar için banko olarak değerlendirilebilir.

2.AYAK : Son koşusunda maidene veda etmesi gereken bir isimdi 1.AMCABEYKAYA ancak binicisi acele davranınca sonlarda etkisini yitirdiği için ikincilikle yetinmek zorunda kaldı. Bugün binicisi tarafından aynı hata tekrarlanmaz ise maidene veda eden isim olur. Aksi halde 5.UÇANŞAH ve 9.TUNCAL HANIM devreye girecek isimlerdir.

3.AYAK : Sürekli kendisini önde rahatsız eden isimlerin arasında mücadele ettiği için etkisiz kalan 5.KONIGIN bugün kendi temposunu kurabileceği grupta çok şanslı. Grup içersinde kendisini önde rahatsız edebilecek tek isim olan 7.JOLI COEUR isimli safkanı atlatması durumunda fotoya uzanan isim olacaktır. Ben bir şekilde gruba temposunu kabul ettireceğini ve hafif sikletiyle yüzümüzü güldüreceğini düşünüyor ve banko olarak öneriyorum.

4.AYAK : Yine bir beyaz bayrak ayna yarışına sahne olacak koşuda son koşunu çok beğendiğim 5.BORBORE favorim. Son koşusunda emin adımlarla birinciliğe ramak kala arkasında beliren güçlü rakibi BAŞKAYNAK’a malup olan safkan bugün 3.ÇALIK’ı atlatması durumunda fotoya uzanabilir, kesinlikle ihmal edilmemeli. Aksi durum olursa 3.ÇALIK ve eküri destekli 6.ULAKÇI devreye girecek ilk isimler. 2.SİBİRYALI ve 1.AYNATINAZ geniş kuponlarda ayrımsız bulundurulmalı.

5.AYAK : Start sorunu yaşamasına rağmen güzel performanslar sergileyen 7.OLGUN SULTAN son ikinciliklerini göz önüne alarak kendisine nazaran uygun gördüğüm rakiplerinin yanında siklet avantajıyla maidene veda eden isim olur diyorum.

6.AYAK : Başarılı performanslarıyla dikkat çeken 4.TOVİN siklet avantajıyla favorim. Başarılı grafik çizen 2.TİMSAL ve 1.JUST RUN heran devreye girebilecek güçte isimler. Öte yandan son koşusunda erkili bir sprintle güzel bir üçüncülük elde eden 3.BİLYECİ SALİH artık bende varım diyor, kesinlikle ihmal edilmemeli.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : 1.5.9
3.AYAK : 5
4.AYAK : 5.3.6.2.1
5.AYAK : 7
6.AYAK : 4.2.1.3

Kupon Tutarı : ₺28.8

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
32 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
BÜLENT.

BÖYLE. ÇOKGÜZEL DEVAM .

silivrili

Bol şanslar Ramazan

admin

Bol şanslar Ramazan

admin

Hem iş var, hem de son oyunlar canımı sıktı biraz ara verdim.

Mustafa

2 yorumcuda konuğun tek diyor fakat yarısı amazing love kazabir

Timothy

Ramazan Tebrikler. Yarışı harika okumuşsun. KONIGIN tek. 👏👏👏 sayende biz de sebeplendik. Teşekkürler

Adrian

Tebrikler Ramazan, harika oldu

silivrili

Söylenecek çok fazla şey var aslında ama kısaca özetlemek gerekirse
Tecrübe, takip, ve agf falan filan demeksizin sadece kendi bilgi ve birikimleri ile yazılmış harika bir tek.

Tebrik ederim gerçekten umarım kurgunun devamı da gelir ve bu güzel tekinin ödülünü alırsın..
Ve karşınızda !
Ramazan Yılmaz 👏👏👏

mustafa

Seni ve bombacıyı ve diğer yorumcuları tebrik ederim bugün tahminler tam nokta atışı oldu. Altılı uçanşahta yattı lakin konigın ve borbore senden nasuhoğlu bombacıdan nokta atışlar oldu helede konigın ve borbore gibi pek tutulmayan atları vermek işin eğlence getiren tarafı bugün tek üzüldüğüm şey konigının arkasına 1 numaranın girmesi oldu :) neden mi ??

Yedili plase oynamayı severim bazen denk düşerse altılıdan fazla para veriyor ki altılıdan fazla para almışlığım oldu tabi 1 kere de 7 atımda birinci oldu yedili plaseden 70 lira aldım altılı 7 milyar verdi 8 yıl önce :) o da işin güzel yanı bugün ki kuponumun enterasan yanı hep ikili oluyor :)

1.2
2.5
5 uçansahı her yerde tek attık 6 lı 5 lide yatırdı plasede amorti verdi

3.5 ( 1 girmese hem biraz para edecekti hem yine ikiye katlayacaktı :) )

2.5.6 (ikincilik fotoya kalmıştı yazarken ama gözüm yanilmadi ise 6 ikinci oldu )

7 ( bombacı körfez turunu bedava yapmaz dedi bakacaz artık )

1.3 ( balyacı salihi senden aldık bugün atların son koşularını izleyemedigim için yanına yarışlarını hatırlayabildigim 1 numarayı ekledim )

şimdilik sekiz misli 1 lira verse yine de akşam yabancılara 1 yedili plase parası çıkar :) parası biryana uçansahta birinci olsaydı şimdilik 7 li plase yedili ganyana doğru gidiyordu :)

mustafa

Gitti bizim 8 lira hayali :) kazanç ikinci planda bende kardeşim ben eğlence kısmındayım artık cepten yaparız yabancı yarışına oyunumuzu :)

Fatih

Merhaba güzel bir tek doğrusu teşekkür ederim

Fango

Akşam İzmir kuponun olacakmı abi ?Kocaelide gayet başarılıydın bu arada emeğine sağlık . Şans yapacak birşey yok 👍

Fango

Abi akşamki İzmir tahminin olacakmı?

Timothy

Bombacı ve Ramazan kardeşime Teşekkürler. KONIGIN tiyosu sayesinde aldık altılıyı. 😊 Diğer yorumcuların yorumları için ayrıca Teşekkürler. Herkese bol Şans.

Fango

Teşekkürler abi sağol bekliyorum😀

Bombaci

Ramazan kardeşim başarıların daim olsun. Aman haa kendini çok yorma sen bize lazımsın:)

can911

Ramazan kardeşim, yine on numara tek bulmuşsun. Yakalamış olsaydın çok daha iyi taçlandıracakmışsın ama yine de güzel rehberlik yapmışsın. Emeğine sağlık

32
0
Tahmin paylaş.x
()
x