kocaeli altili tahminleri bombaci

7 NİSAN 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Startla birlikte liderliği alacak olan (3) BÜYÜKDÜŞÜN son yarışında GARANTİ'nin presine maruz kaldı ondan önce ŞAHPAZLI'nın presine maruz kaldı bu yarışta da muhtamel olarak son 600 de (6) AKKURT ve (1) FORDTA TEK in presine maruz kalacaktır. Bu safkanları kolay atlatacak olan (3) BÜYÜKDÜŞÜN bu defa da son 400 den sonra dışarıdan (2) BAŞKAYNAK ve onunda dışından dolanan (5) numaralı NASUHOĞLU'nun ataklarına direnmeye çalışacaktır. Son 200 den sonra (3) numaralı BUYUKDÜŞÜN artarak gelen ataklara her ne kadar direnmeye çalışsa da en dıştan gelen (5) numaralı NASUHOĞLU gruba hakim olup potayı önde geçen isim olacaktır. Adam gibi adam (5) numaralı NASUHOĞLU BANKOM. ( Zaten yazdığım senaryoyu safkanlar beğenmezde oynamazlar ise muhtamel gelebilcek safkanlarda bu oyunculardır )

2.AYAK: Artık dört yaşına gelmiş safkanların maiden mücadelesinde hemen hemen üzerinde durmadığımız safkan yok gibi. Klasik olarak kalabalık tutmak yoluna gitmek en akıllısı görülüyor. İşin en akıl-dışı olanı ise az sonra benim yapacağım gibi tek atmak. Son yarışında tek attığım (5) UÇANŞAH aşağı yukarı aynı safkanlar ile koşuyor. Bu defa değişen ise daha az sayıda olmaları ve daha iç kulvarda yer alması. Tolga safkanı yeteri kadar deparlandıra bilirse bu defa iç kulvarda (1) AMCABEYKAYA nın ardında yer bulabileceğini ve ne etliye ne sütlüye karışmadan bariyer dibinden tıngır mıngır gruba hakim olup photalamasını bekliyorum. Bir kez daha ısrarımı yenileyeceğim ve bu son olacak. Çok risklide olsa farklı olduğunu düşündüğüm (5) numaralı UÇANŞAH BANKOM dur. 

3.AYAK: Mesafenin 2000 metre olması mücadelenin dişi safkanlar arasında olması sanki her türlü sonuca açık bir yarış havası veriyor. Safkanlar içinde gerek anne gerekse babadan bu mesafeye en yatkın isim (5) numaralı KONİGİN dir. Her ne kadar son yarışlarında başarısız bir performans ortaya koymuş olsada bu tip ucu açık yarışlarda kollamakta fayda var. Bu tarz da düşünmeye devam edecek olursak yine supriz potansiyeli yüksek bir başka safkan ise (4) numaralı GREEN PUSS dur. Son yarışında 59 kilo ile buradaki safkanlar arasında bir anda form sıçraması yapan safkan 53 buçuk kilo ile neler yapmaz ? Hele birde startta takılmazsa bu safkanı yazmayanların son metrelerde vay haline kalp sağlığı iyi olmayan seyretmesin...!!! devamı şablonumda olacaktır.

4.AYAK: Programın tamamında az sayıda safkan koşuyor olsada denk güçlerin mücadelesi olması dolayısı ile hangi ayakta kim gelse şaşırmam. Hatta program arap saçına dönerse de şaşırmam. Bu yarışta eküriler hariç diğer dört safkana da eşit şans tanıyorum. Muhatamelen de sonuç phota finnish e kalacaktır. Yani bunun bile tahminini veririm:)

5.AYAK: Şöyle göz ucu ile bile baktığınız zaman son iki yarışında da İzmir'de güzel ikincilikler alan (7) OLGUN SULTAN'nın onca yolu körfez havası almaya gelmediği aşikardır. Yazıyı yazarken AGF ye bakmadım ancak muhtamel Türkiye'nin teki olacaktır. Bense ikramiye anlamında bu ayağı kalabalık tutacağım ancak dediğim gibi az olsun öz olsun diyenler için bu ayakta bu safkan tek olmalıdır. Benim sıralamam şablondadır.

6.AYAK: Yarış H16 yarış olsada buradaki bir-çok safkan için beklenti KV klasmanında safkan olmaları. Her türlü misli yedili ganyan vs için (4) TOVIN ve (2) TIMSAL ile riske edeceğim yarışta genel altılı ŞABLONUM için ise kalabalık tutacağım. Herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5 TEK

2.AYAK: 5 TEK

3.AYAK: 5-4-1-2-3

4.AYAK: 1-2-5-3

5.AYAK: 7-4-2-1-3-5-9

6.AYAK: 4-2-1-3

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1 TEK

2.AYAK: 5 TEK

3.AYAK: 5 TEK

4.AYAK: 5-4-1-2-3

5.AYAK: 1-2-5-3

6.AYAK: 7-4-2-1

7.AYAK: 4-2

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
bilge
Üye
bilge

selamlar bombacı bol sanslar

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar bombacı

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Yürübe BOMBACI , bende altılima NASUHOĞLU yla başlıyorum , bu mesafede bu atı geçemezler , bol şanslar. ..

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Bu sefer daha farklı bir program yaptım kendime

1.ayak:2.5.1

2.ayak:1.9.2.5.4.3.8

3.ayak:5

4.ayak:5

5.ayak:4.7

6.ayak:4.2.3.1

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Öncelikle bol şanslar diyelim … telefondan son koşularını izleme imkanım olmadı bugün onun için yorumcuların tahminlerine bakarak yaptım sadece uçansahın bir önceki kocaeli yarışını izlemiştim senin kadar iddialı konuşacağım bu at normalde jokeyin elinde kazanması lazım o Koşusu orjini yapısı ile aynen son kez tek atmaya karar verdim özellikle yorum yazmak istedim üçüncü ayak yorumunu görünce :) 7 at koşuyor 5 at yazdım bir türlü elim gitmedi 4 numaraya :) esasen bu siteden Hanginizdi taaa 10 yarış önceden 3 numarayı sürekli övüyordu o gün bugündür hep yazarım 5 numarayı yanılmıyorsam silivrili veya ramazan çok övmüştü uzun mesafe boş bırakırlarsa bitirir diye 6 numara böyle az atlı koşuggünlerinde genelde 1 tane sonuncu at getirirler diye yazdım 1 ile 2 numarayı niye yazdım, onu bende bilmiyorum :) 5 uçansah ve beşinci ayak 7 numaraya çok güvendiğim için yazacak başka yer bulamadığımdan herhalde…

Nasuhoğlu yorumuna da katılıyorum nedense bu at kocaeliye gelince değişiyor

Çakmak
Ziyaretçi
Çakmak

Sayın bombacı
eküriler çok uzun ara vermiş olabilir fakat, bence bu grubu rahat geçeceklerdir.
o kadar atta yazmamanız çok garibime gitti.
Yine de sizin bildiğiniz bir şey vardır diyorum ve bol şanslar diliyorum

1. Ayak: 2/3/4/5/7/1
2. Ayak:8 Ters lale BANKO
3.Ayak:1/2/4/5
4.Ayak:6 Ulakçı BANKO
5.Ayak:5/2/7
6.Ayak: 1/2—4

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

20 tanede gig denedim NASUHOĞLU NASUHOĞLU

7Nisan
Ziyaretçi
7Nisan

Müthiş senaryo ve herkes sufle veren Bombacıyı dinledi. :))

GÖÇMEN 123
Ziyaretçi
GÖÇMEN 123

Ganyan çok az çıktı , TJK bizi Takip ediyor olmalı , oyunlar beleş geldi

kumarbazlar kıralı
Ziyaretçi
kumarbazlar kıralı

Helalsana bonbacı

Adrian
Üye
Adrian

Ahh bee UÇANŞAH(5) gelse içerdeydi be kupon, kahretsin. Çok üzüldüm Bombacı ;(

Osman
Ziyaretçi
Osman

Bambacı abi kafa 5 tek 2.ci ayağa fazla güvenmediğin için 1.5.9 kalan 4 ayağa hepsi yazdım inşallah sayende bir haşlık alırız

Osman
Ziyaretçi
Osman

Evet abi 4 ayAk hepsi harçlık alırsak abimize bir tatlı ısmarlarız sen olmasan hayata ilk ayakları tek atmam

Osman
Ziyaretçi
Osman

Abi valahi sürpriz geldi yine sayenizde sitede bir arkadaş tek tutuyodu

Osman
Ziyaretçi
Osman

Pardon bombacı abi o şenmişsin anne baba hatından dolayı demiştin konigin ramazan Yılmaz kardeşte ilk at vermişti

Osman
Ziyaretçi
Osman

Tüh favori borbore geldi Çalık’ın jokeyi iyi kulanamadı

Osman
Ziyaretçi
Osman

Hadi inşalah abi

Osman
Ziyaretçi
Osman

şansa bak yav 6 gelseydi varya

7Nisan
Ziyaretçi
7Nisan

Yaktım bizi bombacı 7 li 6 da, 6 lı 5 de kaldı :)))

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Bombacı kardeşim Teşekkürler. KONIGIN yazdık. Aldık altılıyı. Herkese bol Şans

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Alta yorum olarak yazdığım oyun 2 TEk ile geldi kuponu yazan varsa komisyonumu yatırsın :)

Osman
Ziyaretçi
Osman

500 aldık abi sayende😜😜 abime tatlı sözüm var numaram bu ararsan sevinirim xxx birde İzmir altılısı yayınlarsan çok iyi olur

can911
Üye
can911

Bombacı kardeşim yine koşu öncesi yarış koşturma hünerini sergilemişsin. 2 ve 3.ayaklar arası küçük bir değiş tokuş da yapmış olsan sonuca da ulaşıyormuşsun.. Ama eminim ki kılavuz kaptanlık yaptığın kuponlar muhakkak olmuştur. Tebrikler, sevgiler.

ATÇI
Ziyaretçi
ATÇI

Bombacı bana demiş olmasın arkadaş :)