Ana Sayfa / Tahminler / 7 NİSAN 2015 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

7 NİSAN 2015 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

Adana da oldukça zevkli ve renkli bir program var. Şans yanımızda olsun diyorum.

1. Ayak Son yarışlarını çok beğendiğim (8) BERTARAF favorimdir. Ağır kilosuna rağmen (1) BABATOSUN, son yarışlarını sert gruplarda mücadele etmiş olan (3) KABAHAYDARDAĞI, son yarışını dikkate almadığım (15) BABA SAÇAN, kalite safkan (11) YİĞİTEFEKAN ve son olarak uyum sağladığı binicisiyle inatçı kimliğiyle (5) KATI EFE yazıp burayı kapatıyorum.

2. Ayak Oldukça süratli gitmesini beklediğim koşuda direk kafamdan 4 ismi eledim. SHAMELESS, ALWAYS PRESIDENT, ARAP BABA, DELİ BEY gibi ayağına seri isimlerin birbirlerini tüketmeleri olağan. Gerilerden etkili gelmesini beklediğim (11) ULTRAMARINE uygun kilosuyla favorimdir. Öncelikli rakibi (9) DASKYLEION, kazandığı yarış sonrası çok uygun kiloda koşacak olan (13) PETEKCAN arasında bir yarış bekliyorum.

3. Ayak Son startında çim piste ayak uyduramayan sonunda kendi stilinde bir jokeyle start alacak olan (5) LASER BOY uygunlaşan rakiplerinin yanında starttan 5 boy bile geç çıksa kazanacaktır. BANKOMDUR.

4. Ayak IŞILILGAZIN süratlendireceği yarışta yarışın her yerine hemen ensesinde belki önünde olacak olan SİPAN KIZI bu safkanlara MED BEY'inde katılması olağan. Önde istediği tempolarını birbirlerine olan inatçılığından dolayı belirleyemeyecek olan safkanların son 300lerde dökülmelerini bekliyorum. Form durumlarını çok beğendiğim (2) TUMBUL ANZELHA ve (3) VOKAL ayrımsız yazacağım.

5. Ayak Yavaş yavaş toparlanmaya başlayan (1) AÇİNA favorimdir. Bu safkan için geçen sezon yaptıklarından dolayı yazacak çok şey var ihmal etmek istemiyorum. Sonunda formuna ciddi anlamda kavuşan (3) LADY OSCAR, son yarışında yorumlarımda bu safkan ne zaman Adana'ya gelse korkuyorum dediğim, beni yanıltmayan (5) ROCKS, çok uygun kiloda start alacak olan kalite isim (10) AFRICAN QUEEN yazıp burayı geçiyorum.

6. Ayak Bu gruptan üstün olduğunu düşündüğüm son yarışında anlamsız bir şekilde starttan geç çıkan (6) YALNIZKURT favorimdir. Son yarışında ayağı tökezlediği için sprinti yarıda kesilen (7) AHUSENKIZ, starttan geç çıkmadığı taktirde tekrardan etkili olabilecek olan (13) DULOCAN, son yarışında ki inatçılığını beğendiğim (12) KASAP, sürprizde ise yarış gören (15) ALİBEGİ yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 8,1,3,15,11,5

2. Ayak : 11,9,13

3. Ayak : 5 TEK

4. Ayak : 2,3

5. Ayak : 1,3,5,10

6. Ayak : 6,7,13,12,15

ŞABLON TUTARI : 43,20 TLdir. Bol şanslar dilerim.

adana-7-nisan-agf-tablosu

Hakkında Bycreed

Bycreed

10 yorum

 1. Selam bolsanslar dilerim
  12,6)
  6)
  6,5)
  6,3)
  1,6)
  3,11)

 2. Ilk ayak çok iyiydi bol şanslar

 3. Benim şansıma hep beşte kalıyoz.. creed ne zaman tutdursan benim işim çıkıyor.

 4. Abi super tahminin var. Ama ikinci. Ayakta. Yattik. Sorun deyi . Yinede mukemmelsin. Sagol

 5. Ah be hocam keske 2 ayakta ilk 4 at yazsaymissi :))))

 6. Geçen altılıyı almışsın Bycreed daha sana kılıç çekmem :)

 7. 4.80 liralık kuponla tumbul anzelhadan yatıp 5’te kaldım..at koşar baht kazanır:)

 8. Çok güzel bir yarıştı ama olmadı takipçinim ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir