07 NİSAN 2015 SALI ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Ankara altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Bursa’da sergilediği iyi formunu burda da sürdürmesi durumunda 4 (HÜNKARIM) favorim. Küçük kuponlara alternatif tek. Pisti ve ilk defa yarışacağı binicisini yadırgaması durumunda devreye İstanbul sentetiğinde iyi dereceler yapıp küçük farklarla maidendan çıkışını erteleyen 8 (PİRECİKIZI), çime daha yatkın bir görüntüsü olsa da pilotuyla daha iyi koşular çıkartan 3 (ALTINOK) ve son olarak el değişikliği ile birlikte çalışmalarına hız veren usta pilot Karataş’ı tercihleyen 1 (AKDENİZ ATEŞİ)’ ni yazıyorum.

 

2.AYAK:  Adana’da son koşusunda baş farkıyla ikincilikte kalan,fakat yarışın temposunu iyi ayarladığı ve süratiyle kısalan mesafede 2 (CANDAR) önce önereceğim isim olacaktır.Diğer bir kısa mesafe yarışçısı uyumlu binicisi ve son idman performansı ile 1 (TAKASHİMA), idmanda yaptıklarıyla hiç ara vermemiş gibi haliyle 5 (GAGARİN) ve sürpriz önerim eski günlerindeki yarışlarını anımsatacak olursa 4 (UÇANBEY)  burası için yeterlidir.

 

3.AYAK: Son koşusunu koşuyu süratlendirecek olan süratli safkan Keita önünde kazanan, idman performansı ile de bunun halen sürdüğünü gösteren 3 (FENERLİCAN) önceliğim. Ankara pistinde daha başarılı olabilen sprint mesafesini iyi ayarladığı takdirde üst düzey idman performansı 2 (TURABİ) de devreye girebilir. Binici uyumuyla da 1 (YILDIZHAN STAR)’ı da unutmamak gerekir. Yarışı süratlendirecek olan 4 (KEİTA)’ her yarışında olduğu gibi sonlarda direnci kırılmazsa sürprizi gerçekleştirir.

 

4.AYAK: Son kazandığı koşu sonrası mesafeye yatkınlığıyla 1 (DELİJET) favorim. Yarışın uzun mesafe oluşu nedeniyle uygun kilolarıyla 6 (BİZİMOĞLAN) ve 5 (EDEBEY) kuponlarda yer almalı. Bir de Polat AŞ. işbirliğiyle 4 (AKAN NEHİR) de sürprizimiz olsun.

 

5.AYAK: Bursa’da maidendan çıkışını buraya erteleyen ekürisi ve klas binicisiyle 9 (KAŞGARKIZI) günün bankosudur.

 

6.AYAK: Binicisiyle bütünleşen çim pist ve mesafesinde iyi işler çıkaran 10 (TORUN CALLAS)  favorim.Bir süredir kumda başarısız sonuçlar alan fakat çimde apayrı koşabilen 8 (SERKANCAN), son zamanlarda gözüme çok hoş gelen koşular sergileyen ve idmanda da formunu sürdüren 2 (GÖZDAĞI), çimde daha farklı görüntü çizen 7 (SABIROĞLUM) ve binicisiyle 3 koşusunda 3 birinciliği bulunan 9 (ALY GIRL), bu pistte binicisi idaresinde daha başarılı olabilen 4 (CAPTAİN KİNG) yeterli olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 4 /// 8-3-1
2.Ayak: 2-1-5-4
3.Ayak: 3-2-1-4
4.Ayak: 1-6-5-4
5.Ayak: 9
6.Ayak: 10-8-2-7-9-4

Kupon Tutarı: 23,04 TL  (/// sonrası 1.ayakta 8-3-1 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
xcanerx01

Herkese selam
8. 3
5
513
6,1
3,5
2,10

Adana
12,6
6
6,5
6,3
1,6
3,11
Bolsans bugun seytanin bacani kirma dileyile

xcanerx01

Hasan beyin de taminlerini bekliyorus sayglarimla

jan

Elinize sağlık dün urfada beşte kaldım ama canınız sağolsun bir dahaki sefere

nihat

bol şanslar hemşerim.bende ilk ayak 4 son ayak 10 atacam.ama pist değişirse 10 koşmayabilir.o zaman yandık..

Orhan

altılı şablonum şu arkadaşlar
1,4,8
1,2
1,2,3,4,5
2,3,4,5,6
9
1,5,9,10
Bol şanslar arkadaşlar. ha bu arada 4. ayak ta bir olmamasının sebebi kesinlikle başarılı olamayacağını düşündüğümdendir.Seri gidecek bir yarışta hiç şansı yok .

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x