ankara altili tahminleri ertanbey

7 MAYIS 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ErtanBEY)

Yaklaşık 2haftalık bir aradan sonra yeniden merhaba.güzel bir yarış günü,çim pist yarışları başladığından beri keyifli ve bol ikramiyeli yarışlarıda izlemeye başladık,yarında böyle bir gün olacağını düşünüyorum yazdığınız gibi gelsin,herkese bol şanslar diliyorum, şansınız ve bahtınız açık olsun..

 

1.AYAK : Şartlı 1 başlangıç koşusuyla Başlayan ilk ayakta kalabalık tutmakta fayda görüyorum.1 yıllık yarış yaşamına orta ve kısa mesafelerde güzel çim yarışları birincilikleri ekleyip sakatlandığından ötürü sahalara erken veda eden Güzide safkan Hayriye’nin tayı olan (2)BARBEL ve idman pistinde son derece sağlıklı çalışmalar ve dereceler gösteren (1)ARDALI,son 600 sprintinde göz dolduran (4)DIAGEO,çim pistte iyi safkanlar yetiştiren Yüksel’lerin safkanı (7)BIXI, CRAYZ ISLANDın tam kardeşi,Oğlum Berat’ın ekürisi olan iyi hazırlıklara sahip (5)OĞLUM BERATIM öncelikli olmakla beraber sıralamam şablonda yer alacaktır.

2.AYAK : Uzun bir aradan sonra aynı pist ve mesafedeki 4.lüğünü beğendiğim ve etkili olabilecek hazırlıklara sahip olan ve perşembe günkü galoplarıyla açıklarını kapattığını gösteren (7)DEDEMŞAH kazanma ihtimali en yüksek safkandır,küçük kuponlar için alternatif bankomdur.rakipleri ise son yarışlarında adeta sınıf değiştiren ve bu sezon çim pistte iyi yarışlarını izleyeceğimizi düşündüğüm (2)DASKYLEION ve iyi hazırlıklara sahip olan kazanmaya Susamış Selim Kaya avantajıyla (3)ES ES RUNNER olacaktır.Ben bu üç safkanla bu ayağı geçeceğim..dileyenler Yarışın favorisi OĞLUM BERAT’I ekleyebilirler.

3.AYAK : Son dönemlerde maalesef  kendi dertleriyle uğraşmaktan halkla içiçe olamasalar da TBMM adına düzenlenen Arap atlarının en klas Grup 1 koşularından biri Karşımızda.Son 16 yarıştır üstüste kazanarak Rekorları alt üst eden CANKARDEŞLER için fazla söz söylemenin bir anlamı yok,fakat ben bugün çim pist için biçilmiş kaftan olan ve son düzlük uzun sprinti iyi olmasada kısa sprintiyle nokta atışı yaparak rakiplerini avlamayı seven SAKARBAŞI’sız oyun oynamayacağım.tercihi sizlere bırakıyorum,Ekürisi KAFKASLI kadar olamasada gittikçe sınıf değiştiren yapısıyla ve sürekli yükselen form grafiğiyle (12)TORAMAN ve Grubun en yüksek kazancına sahip tam mesafesinde bu pistte en iyi dereceye sahip (5)KARAÜZÜM süpriz yapabilir.dikkat !..

4.AYAK : çim pistte  grup yarışı dahil iyi Yarışlar koştuktan sonra Anlamsız bir şekilde Diyarbakır’a götürülüp bir yarış koştuktan sonra bir müddet geri alınan (1)CANGÜZEL kötü hazırlıklarına rağmen dinçlikle iyi koşabilir.Yine bir müddet ara veren ve bu yarışına ciddi işlerle hazırlanan (3)OLGO ve Bombacının üzerine titrediği :)) iyi hazırlıkları yükselen form grafiği ve artan tecrübesiyle (7)KHOR KALBA ön planda tuttuğum safkanlar olsada sıralamam şablonda olacak.

5.AYAK : Günün ikinci başlangıç koşusunda çok iyi yerlere geleceğini düşündüğüm pistte çok diri görünen ve Güzide klas safkan TWIST OF FAITH’in yavrusu (5)KUPALIM’ın starttan iyi çıkış yaparsa kazanmasını bekliyorum,OĞLUM BERAT’ın tam kardeşi olan perşembe günkü sprintinde iyi duruma gelip hazır görünen eküri avantajıyla (11)YAĞMURCAN,çimde iyi yarışlarını izleyeceğimizİ düşündüğüm eşgaliyle (2)CHACHACHA,usta jokeyi ve eküri avantajı ile (10)SALAMIS arasında Kıyasıya bir mücadele olacak.

6.AYAK: Arka arkaya bu yarışa iyi idmanlarla hazırlanan ve yeni sahiplerinde yükselen bir form grafiğine sahip olan,perşembe 800işinde muazzam dereceleri çok rahat gerçekleştiren (3)MÜRÜVVET’in kısa mesafeye rağmen etkili sprintiyle kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur..öncelikli rakipleri sürekli form düşüklüklerine rağmen yavaş yavaş eski formlarına kavuşmaya Başlayan sevdiği mesafede (5)DAUGAVA,(6)ENRICHING GIRL ve (4)EYOTA olacaktır..

Altılı Kuponum :

2,1,4,7,5,10,3,8,6

7 / 2.3

11,4

1,3,7,2,6,8,5,4

5,11,2,10 / 3,6

3

Not:idman programında esgaliyle ve görüntülerylee gözüme çok takılan iki safkan oldu.5.ayaktaki 3 HAPPY WORLD ve 6 ONTUĞ eklenmiştir bilginiz olsun 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol sanslar

can911

Bol şans değerli kardeşim, sevgilerle

crone

bol şanslar ertanbey..

George Thomas

Bol şanslar Ertan.

devir34

Bol sanslar

devir34

Bol sanslar. Erken yatırdıgım kuponum

devir34

Ise gıtcegım icın erkenden oynuyorum begendıgın programlara

Adrian

Başarılar Ertan ;)

George Thomas

Yürü be Ertan. Kim tutar seni. Show must go on.

George Thomas

Sence ipucuna ihtiyacın varmı :) hemen hemen aynı doğrultudaydık. Kafanı karıştırmıyayım dedim. Şuan benim altılıdan eksiğin yok fazlan var. Yolumuz açık olsun.

George Thomas

Benim için en kritik ayak şimdi geliyor. Bu ayağı geçersem son ayak beraber çağırırız artık.

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x