ankara altili tahminleri can911

07 MAYIS 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Cankardeşler’in yer aldığı bir program varken, hem de hafta sonuna denk gelmişse yazıyla merhaba demek tabii ki şart. Ankara tahminlerim aşağıda yer alıp yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: İdman durumlarına bakıldığında oldukça yakın performanslar söz konusu. Biraz orjinleri inceleyecek olursak önceliğim zamanında Çim’de çok iyi performans çizen Adonise’nin sahneye çıkan ilk yavrusu 4 (DİAGEO), Divina Comedia ve Crazy İsland ile anneden kardeş, Oğlum Berat’la ahırdaş 5 (OĞLUM BERATIM), Kurtardede ile anneden kardeş 10 (KURTAR ZEYNA), Canis Majoris ve Gowango ile anneden kardeş 7 (BİXİ) yeterli gibi görünse de ayrım yapmakta zorlanmam nedeniyle diğer isimlerin de bulunmasında fayda görüyorum.

2.Ayak: İkramiyesi yüksek KV-6 koşuda her ne kadar son koşularını Sentetik ve Kum’da yapmış olsa da Çim’de de başarılı olduğunu bildiğimiz 9 (OĞLUM BERAT), 4.almasına rağmen diri göründüğü son koşusuyla 7 (DEDEMŞAH), uygun kilo ve ideal binicisiyle verdiği ara sonrası geri dönecek olan 4 (TOLİKOPA) çimde aldığı dereceli birincilikleriyle kuponumda yer alır. Son yarışında startta takılmasına rağmen arayı kapatan bugün de klas binicisiyle etkili olacağını düşündüğüm 6 (ZEUS) son tercihim.

3.Ayak: Açık Gr.1 TBMM koşusunda, verdiği 3 aylık araya rağmen ve hiçbir sorun yaşamamış gibi Pist Rekoru kırarak geri dönen 4 (CANKARDEŞLER) şampiyon ünvanına bir taç daha ekleyecektir.

4.Ayak: Uzun mesafeli Handikap koşuda istikrarlı dereceleriyle 2 (SEVEN AND SEVEN) önceliğim. Enyalios’un anneden kardeşi 3 (OLGO) son yarışında ağır çimden etkilendiğini düşünüyorum. Son koşusunda önemli rakiplerinin arkasında 4.lük alan 7 (KHOR BALBA) idman performansıyla tercih edeceğim son isim.

5.Ayak: İlk koşuda söz ettiğim Adonise ve Adonisim ile anneden kardeş 10 (SALAMIS) etkileyici orjini, ekürisi ve Karataş faktörüyle küçük kuponlara altenatif tek yazılabilir. Oğlum Berat ve Empire City ile anneden kardeş yine ekürili 11 (YAĞMURCAN), Lion Wind ve Gazella ile anneden kardeş 5 (KUPALIM) ve koşunun diğer ekürisi 2 (CHACHACHA) ile buraya yeterli olacaktır.

6.Ayak: Üç koşu üç ayrı şehir başı dönmediyse uygun rakiplerinin yanında 3 (MÜRÜVVET) önceliğim. İdeal takısına tekrar geri dönecek olan 2 (ZEMBİL) birlikte değerlendirirsek yeterli olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4-5-10-7-1-3-2-6-9-8

2.Ayak: 9-7-4-6

3.Ayak: 4

4.Ayak: 2-3-7

5.Ayak: 10-11-5-2

6.Ayak: 3-2

Kupon Tutarı: 57,60 TL

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Bycreed
Üye
Bycreed

Bol şans nedense içimden TORAMAN geçiyor bakalım.

George Thomas
Ziyaretçi
George Thomas

Bol şanslar Can.

Adrian
Üye
Adrian

başarılar diliyorum canım kardeşim

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol bol şanslar can bey …