7 KASIM 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (VELOCIVENOM)

Herkese Merhaba

Öncelikle verdiği sözü tutan ve bizler için ortak kupon yapan Legrunt’a teşekkür ediyorum.Kupon başarısız olsa da, benim gönlümde kazandı.Atyarışının garantisi olmaz.Bugün sen kazanırsın, bir başka gün başkası.Ayrıca legrunt demişsinki: ilk iki ayağa çok yüklendik.Favoriler geldiği için böyle düşünüyorsun.Sürpriz bir isim gelseydi de aynı yorumda bulunur muydun?Bence ilk iki ayak sürprize oldukça müsaitti.Yarın gider favori yazarsın, sürpriz gelir.Bu is böyle..Bu yüzden zor bulunan bir oyun.Canımızı sıkmadan, inandığımız isimleri oynamaya devam etmeliyiz.

Bugün için aldığım bazı notları sizlerle paylaşacağım.Son ayaktan başlıyorum.GRAND DUCHESS, son 200 lere gelindiğinde, tam koşuyu kazanacak derken, bir anda kesmesi safkanin kosu kazanacak duruma getirildiğini gösteriyor.Bana göre ufak bir takı hamlesiyle çok farklı koşabilir.Bir sonraki yarışı için not alalım.ALOYSHA, iyi duruma getirildiği bugünkü koşusuyla görülen safkanın bir sonraki yarışında kollanması gerekir.Aynı yarışta iyi koşan BONJOUR EL SAMAWI’de iyi olduğunu gösterdi.MY CHAMPION,SUBİKE,AKTUĞ ve KARA YAŞAR’da günün göze çarpan isimleriydi.Bir de JIBGA kaba kum piste çıkacağı ilk yarışta kollanmalıdır.

ANKARA ALTILI GANYAN

1.AYAK:UNCHAINED MELODY eğer geçen yarıştaki gibi start sorunu yaşamayacağına inansam, hiç düşünmeden tek yazardım.Bu sebepte dolayı, birkez daha Kocakaya ile koşacak olan DIABOLIK, karar verdim gelene kadar yazacağım.O diabolik, ben melankolik :).Bu iki isimden birinin kazanan olmasını bekliyorum.Ekürisiyle birlikte AYBÜKE ve denk grupta SOUR TIMES hatalardan nasiplenecek isimlerdir.

2.AYAK: Özellikle DB takıldıktan sonra performansını gözle görülür biçimde geliştiren SON FIRTINA bana göre rakiplerinden bir adim önde.AYBET ve EZHANIM ise, favorinin gölgesi olurlar.Bize bunlar yetmez diyenlere,kuma yatkın orjiniyle ARİFOĞLU,İstanbul’dan gelen İHSANEFE ve Aşıklar için AŞKCAN derim.

3.AYAK: Son koşusunu oldukça başarılı bulduğum KOŞAL bana göre koşuyu kazanmaya en yakın isimdir.Güvenemeyenler HARİTACI KIZ ve MARCELO ekleyebilir.Gerisi sürpriz olur.

4.AYAK: Lafı uzatmayacağım THE MATCHED yine tek.Burada bir de El Rapido var.Arkadaş bu nasıl toto: 1-4-1-3-1-4-1-4 mübarek sek sek oynar gibi :))Totosuna göre bu yarışı da 1. Olursa yandık vallahi…

5.AYAK: Eli kulağında KARMA FELSEFESİ ve daha uygun grubu bulan PURO en şanslı isimlerdir.Tabeladan düşmeyen ROGHNECK, kuma çıktığı ilk yarışını kazanan BAYRAMHAN serleşen rakiplere rağmen şans verilmelidir.BEYBORA son ihtimal.

6.AYAK: Son iki yarışını da kazanarak, ne denli formda olduğunu kanıtlayan ACIDİLLİ FATİH bugünde kuponların olmazsa olmazı.Sürekli tabela içerisinde yer almasına rağmen, bir türlü kazanamayan PRATİK NEVZAT bugün şanssızlığını kırabilir.İstanbul’daki cehennemden kaçarak gelen ONURLUEFE, yakaladığı uygun grupta yazilmalidir.Bu üç safkanı rakiplerinden bir adım önde görüyorum.Geniş kupon yapanlar ya da sürpriz arayanlara,BABADAĞINOĞLU başta olmak üzere Hepsi tercihlemesi, olası bir kazaya engel olacaktır.

RISING benim kuponum bu; ama yarın seninkine bakmadan oynamayacağım.Bazen herkesin çok at yazdığı yerde verdigin tekler o kadar isabetli ki, değerlendirmemek hata olur.Sana ve sitedeki tüm arkadaşlara bol şanslar dilerim.

ANKARA ALTILI GANYAN

1.A: 5-6 // 1-4
2.A: 7-3-11 // 1-5-9
3.A: 1
4.A: 4
5.A: 4-3-1-6-2
6.A: 6-8-2 // 7-4-1-3-5

TUTAR: 6.30TL – 58.80TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
45 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
VELOCIVENOM

Teşekkür ederim Sayın Admin.Beni onurlandırdın.Sana da bol şanslar. :)

VELOCIVENOM

Bu kadar güzel dostların bulunduğu bu güzel siteye katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu.

scofield

Bol şanslar. Güzel yorumlar takipteyim üstadım

Bakirkoylu68

Hayirli olsun toprak, emek veriyorsun. Bol sanslar.

VELOCIVENOM

Arkadaşlar çok teşekkürler.Sana da bol şanslar toprağım ;). Sana da bol şanslar Scofield.Sen de isabetli yorumlarda bulunuyorsun.Yarın için şimdiden bol Şanslar.Herkese iyi geceler dilerim.

adanaliyarissever

günaydın bol şanslar velocivenom güzel kurgu olmuş.yazdıgın gibi gelsin

Topuz

Hayirli ugurlu olsun kardes.bol sanslar

legrunt

Merhaba sevgili Banko tahminler ailesi,

Öncelikle sitemizin Demirbaşı olması sebebiyle sevgili dostumuz Velocivenom’u tebrik eder. Adminimize de teşekkür ederim.

Zayıf gibi görünen Ankara programın da şablonum aşağıda ki gibidir. Bol şanslar dilerim.

1. Ayak :5,2,1
2. Ayak : 11 EZHANIM ilk tekim.
3. Ayak : 1,3,6
4. Ayak : 4 THE MATCHED
5. Ayak : 6,2,1,3,5
6. Ayak : 6,7,8,1,2,3

Kupon bedeli. 18,90 ₺

Yazdığınız gibi gelsin. Bol şanslar

legrunt

Bir de kontra kupon yaptım :))

1.Ayak : 5
2.Ayak : 11,9,3
3.Ayak : 6
4.Ayak : HEPSİ
5.Ayak : HEPSİ
6.Ayak : 6

11,76 ₺

VELOCIVENOM

Günaydın! :)) Bol şanslar.Teşekkürler legrunt 🍀

legrunt

Teşekkürler Velo :)

RISING

bol şanslar legrunt:) güzel kupon olmuş..

legrunt

Teşekkürler RISING :)

VELOCIVENOM

Arkadaşlar güzel sözleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.Burada birşey yapılıyorsa, hep birlikte yapılıyor.Hergün birbirinden başarılı kuponlar paylaşılıyor.Hepinizi tek tek tebrik ediyorum.👏

RISING

Sevgili Velocivenom, tebrik ediyorum. Verdiğin emek,öngörülerin ,yarış takibin ve yorumlarının başarısı ve farklılığından dolayı zaten özel bir sütun’u hakediyordun, umarım altılı ganyan oynayıp da takip eden bir çok dostumuza kardeşimize faydan dokunur:)
Bol şanslar, hayırlı olsun..

VELOCIVENOM

Çok Teşekkürler RISING!🙏 Bu sitede yorumlarımı paylaşıyorsam bil ki, senin gibi karakterli birinin burada olmasının etkisi çok büyüktür.Ayrıca henüz başarılmış birşey yok ortada.Emek verdiğim doğrudur.Gerçekten de emek veriyorum.Takdir sizlerin.Umarım hep birlikte güzel paylaşımlarla birlikte başarıyı yakalarız.

RISING

güzel sözlerin için teşekkür ederim.Tekrar bol şanslar..

RISING

Affınıza sığınarak ben de bugün kendi oyunumu burada paylaşayım:)

1.AYAK: İlk ayakta son yarışında Glen ve Dublin arkasında üçüncülüğü beğenilen Unchained Melody favori hanesine yazılıyor. Ben biraz risk alıp kuponuma tek yazacağım..
(Lion Wind, Confidence,Pasifika gibi çok kalite safkanların anne kardeşi olan Saadetcim pedigrisinin hakkını verememiş olsa da son yarışlarındaki kıpırdanmalardan dolayı benim sürpriz şansı tanıdığım birinci safkan. Sürekli yazdığımız biz yazdıkça da starta takılmaktan vazgeçmeyen Victory Cry biraz normal çıkarsa etkili olabilir. Miss Eleni ve Albuse’nin önde gidecek olmalarına karşın yarışı sprinterlerden birinin kazanacağını düşündüğüm için onları elemiş oldum.Son yarışında Diabolik’in arkasında tabela dibinde beşinci kalırken Diabolik’ten daha akışlı gelen Mezzo Soprano sürpriz..)

2.AYAK: Yarış hayatlarına yeni başlayan tayların yarış karakteri zaman içinde değişiyor ama şimdiye kadar koştukları yarışları baz aldığımızda bu maiden koşunun süratli geçeceğini tahmin ediyorum.Startla birlikte öne hamle yapacak veya hemen ön grubun ardına yatacak birden fazla safkan var. Sürprize müsait bu koşuda son yarışını beğendiğim Asifırat viraj dönülürken ön grupla arasında çok mesafe bırakmazsa benim en şanslı gördüğüm isim. Burada favori gösterilen Aybet,Ezhanım ve bu gruptaki başka birkaç safkanında start aldığı 10 Ekim Ankara koşularında buradaki rakiplerinden Ezhanımdan 2 saniye Aybet’ten 3 saniye kadar daha iyi derece çıkaran Son Fırtına dikkat geliyorum diyor.. Kaizbert yavrusu olan ve kumu daha iyi koşacağına inandığım İhsanefe, Asalbey ve Mıstıkbey gibi kumun çok başarılı safkanları ile anne kardeşi olan Malatya Beyi benim şans tanıdığım safkanlar..At yazmışken favoriden yatmayalım diye Aybet,Aşkcan,Ezhanım da eklenebilir.

3.AYAK: 2 Yaşlı ingiliz dişilerden biraz koşan bir safkan buraya kayıt olsa bu grupta 1,05 filan ganyan çıkardı heralde:) Diyeceksiniz ki satış koşusu, her safkan kayıt olmaz.Ama “ben bu atı satmayacağım” diyen bazı at sahiplerinin satış koşusu koşup atlarına da talip çıkmadığını ve aynı sahiplerinde koştuklarını biliyoruz. Neyse, koşuya dönelim.Kördöğüşü gibi bir koşu..Kocaeli pistinde koştuğu son iki kum yarışını çok beğendiğim Haritacı Kız favorim. Hatta tek de denenebilir. Elazığ’dan kazanıp gelen ve kazandığı yarıştaki aksiyonları iyi olan Müslüm Çelik tercihli Marcelo rakip gördüğüm isim.

4.AYAK: The Matched tabii ki ağır favori..Tek de yazılabilir. Ben başka bir koşuda tek yazdığım için burada sürpriz arama hakkımı kullanacağım. Önde rahat kalmayacak olsa da Professor, aradan dönmesine rağmen Anka ve Rotasız Seyyah şans verdiğim isimler.

5.AYAK: Nispeten daha iyi gruplarda boy gösteren Roughneck favorim. Son yarışında kazanırken elinde daha da sermaye olan Bayramhan rakibi olacak. Beybora ve Müslüm Çelik’in ısrarla bindiği İmbarco da şanslı olabilecek safkanlar.Puro sürprizde.

6.AYAK: Acıdilli Fatih, Asilrüzgar,Yakutiye ve Pratik Nevzat ve geç çıkmadığı yarışlarda etkili olan Babadağınoğlu yazıp bırakıyorum..

ANKARA:

1-) 5
2-) 2,7,5,6
3-) 6 / 5
4-) 4,5,1,6
5-) 1,6,2,8,3
6-) 6,4,5,8,7

23 TL / 56 TL

Herkese bol şanslar, kazançlı bir gün dilerim.

legrunt

Bol şanslar RISING :)

RISING

teşekkürler legrunt:)

baranovici

Bol şans olsun Rising. Sitedeki altılı yorumu yapan bütün arkadaşların yorumunu okudugum gibi senin yorumlarını da keyifle takip ediyorum. Eline koluna yüregine saglık

RISING

Teşekkür ederim Baranovici..

Adrian

Hayırlı uğurlu olsun Velocivenom

VELOCIVENOM

Teşekkürler Adrian 🙏 Başarılarının devamını dilerim…

erol5225

tüm yorumculara selamlar ve takibimizde olan VELOCİVENOM sanada bol şanslar diliyorum hayırlı olsun kardeşim zaten takip ediyorduk şimdi dahada güzel günlere olur inşallah sayın admin senide kutlarım böyle güzel insanları bize kazandırdığın için teşekkürler başarınızın devamını diliyorum selamlar saygılar sunuyorum

VELOCIVENOM

Güzel yorumlarınız için teşekkürler.Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.Siteye renk katabiliyorsak ne mutlu..

baranovici

Bol şanslar Velecivenom hayırlı olsun. Her yeni bilgi paylaşımı, beraberinde yeni heyecanları, kazançları ve acıları beraberinde getirir. İnşallah kazancın ve şansın bol olur. Ganyan bayiye hafta içi ugramıyorum ama bugün sana özel bir altılı oynuyorum. Sevgili admine ve sitedeki tüm dostlara bol şanslar olsun.
Ankara
1.Ayak: HEPSİ Bence her atın geliri var

2.Ayak: SON FIRTINA**AŞKCAN**ARİFOGLU** BALGÖKÇE**AYBET**İHSANEFE**EZHANIM

3.Ayak: KOŞAL

4.Ayak: THE MATCHED**ROTASIZ SEYYAH**İSMİHAN**PROFESÖR**EL RAPİDO**ANKA

5.Ayak:BAYRAMHAN ( Çelik kardeşlerin arasında araya gitmezse kazanabilir)

6.Ayak: ONURLU EFE**PRATİK NEVZAT**BABADAGINOGLU**ACIDİLLİ FATİH

VELOCIVENOM

Eline koluna sağlık kardeşim.Güzel düşüncelerin gibi bahtında güzel olsun.

veysel

Hayırlı uğurlu olsun Velocivenom kardeşim. Şans hep yanında olsun inşallah..Rising kardeşim ile birlikte Bir Adminin sayfası bir senin sayfa git gel yapacaz artık :))
Legruntun yaptığı gibi bir karma kupon yapmayı düşünüyorum.

VELOCIVENOM

Öncelikle bir konuya açıklık getireyim.Dün akşam admin bey’in teklifinden sonra yorumum sayfaya taşındı.Henüz net birşey yok.Admin bey süreklilik teklif ederse, seve seve yaparım.Kendisi bu konuya açıklık getirecektir.Bir de sizin yakındığınız şey sitenin sayfa düzeniyle alakalı olsa gerek.Admin Bey bunu da açıklayacaktır.Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Yumuşak sözlerinizden anladığım kadarıyla, güzel kalpli bir arkadaşımızsınız.Yazdığınız gibi gelsin.Bol şanslar…

veysel

Sanırım bu şekilde olması omuzlarınıza biraz daha sorumluluk yükü yükleyecek. Admin kardeşimizin sayfasında ne kadarda olsa alt başlık olarak yer aldığı için insan bir noktada isteyen istediği gibi takip etsin der geçer. Ama vitrinde olunca tahminimce heyecan artmıştır sorumluluk duygusunun verdiği birazcık streste girmiştir işin içine :) Buda daha çok çalışmayı getirir. Bu iş sadece çalışma ile olmuyor tabi ama faydasıda çok. Bugün sizin yorumlarınıza daha ağırlık vererek bir kupon yapacam. Tutar tutmaz isterse sıfır çeksin hiiiç önemli değil. Her türlü verdiğiniz emekler için çok çok teşekkürler. Herkese çok teşekkür ediyorum ayrıca. (İsim yazmak istemiyorum illaki unutulan olur nede olsa yaşımız geçiyor artık :))

veysel

Ortaya şöyle bişey çıkardım ben…
Bilet no C026-F4EF-5D89 Bahis türü 6’lı Ganyan
Tarih 07-11-2019 14:49:25 Hipodrom 75. Yıl Hipodromu
Koşu 3 Misli 1
Bahis sayısı 60 Tutar 4,20 ₺
Sonuçlar ///// Durum Oynandı
1.Ayak
5 – UNCHAINED MELODY
2.Ayak
2 – ASİFIRAT
3 – AYBET
7 – SON FIRTINA
11 – EZHANIM
3.Ayak
1 – KOŞAL
5 – MARCELO
6 – HARİTACI KIZ
4.Ayak
4 – THE MATCHED
5.Ayak
1 – ROUGHNECK
3 – PURO
4 – KARMA FELSEFESİ
5 – ACHIMENES
6 – BAYRAMHAN
6.Ayak
6 ACIDİLLİ FATİH

veysel

Adminim bana mı mail gönderdiniz? Baktım ama gelen bir şey yok!..

Seedorf Ovic

Herkese merhabalar kolay görünen bir bülten bende yorumumu paylaşayım.
1.ayak 2-6
2.ayak 3-11
3.ayak 1-5-6
4.ayak 1-4
5.ayak 1-2-6
6.ayak 2-6-7
Tutar 15.12 tl

butik55

ANKARA
2,5,6,7
3,11,7
3,5,1,6,4
4,6,5
1,6
6,1,2
Bol şanslar

legrunt

Merhabalar,
Akşam İzmir için vaktim olmayacağından, kuponumu bu başlık altında paylaşıyorum.
VELOCIVENOM kardeşim. senin başlığı kullandık. Hakkını helal et
Selamlar, sevgiler

1. Ayak : 4,8//1,6,3,11
2. Ayak : 2//7,3,4,5,6,8,9
3. Ayak : 9 GÜNIŞIĞI TEK rakip arayanlar 10,5,7 numaralı atları deneyebilirler.
4. Ayak : 1 ESER TEK
5. Ayak : 1,2,3,4,6,7,8 sırasız olarak yazdım
6. Ayak : 2 TURKNUR TEK

KUPON BEDELİ 23,52 tl

DİĞER BİR KUPONUM DA ,

4
2
5,7,8,9,10
1
1,2,3,6,7,8
2,4,5,7,11,16,17,19

KUPON BEDELİ 16,80 tl

1NCİ AYAK 6 HANDECİK SURPRİZ YAPABİLİR.
2 NCİ AYAK 2 NUMARALI TURKISH RANSOM VE 7 MCTMAERDEN İYİ YARIŞ BEKLİYORUM
3NCÜ AYAK 9 GUNIŞIĞI VE ASİ KALP FOTO YAPARLAR
4NCÜ AYAK 1 ESER VE 2 AĞAPERSEN ARASINDA
5NCİ AYAK 2 ERENDIRA VE WATCHME SÜRPRİZ YAPABİLECEK KIVAMA GELDİLER.
6NCI AYAK NORMAL ŞARTLAR DA 2 TURKNUR BEN DE TEK ÇIKIYOR. ANCAK SÜRPRİZ OLABİLİR DİYE 2NCİ KUPONU YAPTIM.
DÜŞÜNCELERİM BUNLARDIR.
BOL ŞANSLAR DİLERİM.

RISING

Legrunt bol şanslar..ikinci ayak Türkish Ransom üzerinde bu kadar durman nedendir?

legrunt

RISING ,baba kan hattından kumu çok iyi koşar. Kardeşi Lemnos var dı 4 kardeşten tek erkek olan o da öldü. Annesisinin babası lion heart. Ayrıca bu bir Fedai Kahramının yetiştirdiği ve sonrasında sattığı bir tay. Yeni sahipleri de yeni bir antrenör ile çalışıyor. Halil Erdik tayın üzerine titrediği kulağımıza geldi. Tabi ben bu şunu ya da bunu dedi diye değil. Takip listemde olan bir tay. Kendisini tanıyan ve çalışmalarını yaptırarak son 10 yarışına iştirak ederken 3 birincilik ve tabeladan düşürmeyen Hüseyin Şimşek olması sebebiyle. Tek tutuyorum. Daha da yazardım ama vaktim yok kardeşim. Kaçtım ben :))

RISING

Peki bol şanslar…

legrunt

Teşekkürler adminim. Şams :)