7 KASIM 2019 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

3. Koşu : Çelikler kendi atları MISS ELENI (2)‘ye tekrar M.S.Çelik’i bindirmiş, bir kez daha tekimdir.

4. Koşu : Artan formu ile SON FIRTINA (7) favorim. EZHANIM (11), İHSANEFE (5) ve ASİL GÜLNUR (8) rakipleri.

5. Koşu : SATIŞ koşusunda Kocakaya yine bir DUYGU FATURA atı olan YELLOW SUBMARINE (4)‘e biniyor, safkana DB da eklenmiş, ANNE GOSSIP GIRL (kumda da koşar) favorim. Gerisi Haşlama.

6. Koşu : Burada THE MATCHED % 68 AGF ve Ahmet Çelik biniyor. % 55 ve üstü AGF’lere Ahmet bindiği sürece kolay kolay yazmıycam, isteyen yazabilir. Burada EL RAPIDO (2) ALTENATİF tekim. Mesafede İSMİHAN (7) ve PROFESSOR (5) rakip olabilir.

7. Koşu : Binicisi ile IMBARCO (8) öne fırlayan isimdir. 65 gün aradan dönen ROUGHNECK (1) ve Ahmet ile PURO (3) rakipleri.

8. Koşu : Çok iyi durumda olan ACIDİLLİ FATİH (6) burada ya tek olacak ya da sıralamadaki gibi atlar yazılacak.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 2
2.Ayak : 7-11-5-8
3.Ayak : 4   // 8-5-3  // 1-6-7-2
4.Ayak : 2   // 7-5
5.Ayak : 8-1-3
6.Ayak : 6  // 1-7-8-2-3-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
AVCI

Adrian kardeşim sana katılıyorum bende kendime söz verdim AHMET ÇELİK kesinlikle tek yazmıyacam ne zaman güvendiysem hayal kırımlığına uğradım kupon yatsada umrumda değil

admin

Usta rastgelsin, güzel giriş oldu devamı da gelsin.

legrunt

Tebrikler Adrian