7 HAZİRAN 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

HERE TO FLY; Erkek tay deneme koşusunda bile favori olarak gösterilen safkan bugün daha da uygun rakiplerinin yanında start alacak.Bugün ise muhtemelen uzun mesafede denenecek safkan hernekadar uzundaki performansı muamma olarak görünse de bana göre yarışın temposu istediği düzeyde olacağı için en güçlü görünen rakibi Seyyah’ı yakın takibe alıp son düzlükte rakibine hakim olacaktır.

STORM GIRL; Katıldığı 14 koşudan 10 kez birincilikle ayrılan safkan geri kalan koşularda ise tabeladan düşmedi. Buda ne denli kaliteli bir safkan olduğunun en bariz göstergesi. Erkek rakiplerine bile diz çöktüren ki bunlar Denizim ve Saadin Gücü gibi üstün potansiyelli safkanlar bugün daha uygun ve hemcins rakiplerinin yanında kazanması normal sonuç olur. Normal şartlarda bu grupta yanına at yazmamam gerekir lâkin son koşusunu kazanırken tıpkı babasının yarış karakterine benzettiğim BİRKASIM ve KINALI KUZU isimli safkanları ekleyerek rahat bir koşu izleyeceğim.

BOND GIRL; Son koşularında sentetik pistten etkilendiği için etkisiz kalan safkan uzun mesafeli çim koşularda oldukça başarılı sonuçlar alabiecek kapasitede. Bir süredir takibimde olan safkan bugün büyük bir sürprize imza atabilir.

ASTRONOT; Yedi aylık aranın ardından katıldığı koşudaki düzgün aksiyonlarıyla göz dolduran safkan galoplarindaki görüntüsüyle bugün için sinyalleri veriyor. Sikletinin de müsait oluşundan istifade edip fotoyu önde geçebilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 1
2.AYAK : 2.3.5.12.8.14.11
3.AYAK : 8.2.6
4.AYAK : 3.4.5.1.2
5.AYAK : 10.1.8.3.2
6.AYAK : 5.4.11.12.9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cemal

Emeğine yüreğine sağlık ramazan kardeşim bol şans yazdıgın gibi gelsin inşallah herkes sayende faydalansın

admin

Bol şanslar Ramazan

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x