istanbul altili tahminleri bombaci

7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese. Gazi koşusu yaklaştıkça hem biz yarış severlerin heyecanı arttığı gibi hemde programlar daha zevkli bi hale geliyor. Hava güzel saha güzel yarışlar güzel daha ne olsun demek istesem de geçtiğimiz ve benimde tahmin verdiğim yarışlar da şampiyonların başına gelenler hayli üzücüydü. 2200 metrelik yarışın büyük kısmında sakat koşan ve üç bacakla PIANO SONATA önünde yarışı kazanan GAZIBORA KHAN dizindeki çatlak sebebi ile büyük oranda Gazi de olamayacak. Ben hep tahminlerimde yarış karakteri derken bunun ne derece önemli olduğunu, bu canlıların nasıl karakter taşıdıklarını tarif edemesemde ve bunda ifade güçlüğü çeksemde PIANO SONATA önünde tek olarak güvendiğim GAZIBORA KHAN bunu bizlere bir defa daha çok acı bir şekilde gösterdiği için oldukça üzgün olduğumu belirtmek istiyor ilgililerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Yine bir başka başına gelmedik kalmayan safkanda WANETA oldu. Enternasyonel yarışta ki şaibeli diyebileceğim birinciliğinden dolayı -ki bu birincilik camia içinde de birçok kişinin içine sinmedi- hak ettiği ilgiyi ve saygıyı bir türlü göremedi. Ülkemize gelmiş geçmiş en kalite safkanlardan biri kabul edilse de o yarışın ahımıdır uğursuzluğumudur bir türlü yakasını bırakmadı. Son olarak start aldığı Kısrak Koşusunda 18 atda 15 ci olan safkanın yarış sonrası yapılan muayenesinde daha startta aldığı darplarla tabiri caizse ağzının burnunun kırıldığı anlaşıldı. Daha yarış içinde başına gelenleri saymıyorum. İşin bu tarafında bütün bunlar yaklaşırken son olarakta benim Gazi adayım PERSHING in yine rakiplerinden biri olabilecek olan ve bugün birinci ayakta koşacak olan HERE TO FLY in Sait Akson yerine burayı hedeflemesi Gazi de elimizi biraz daha güçlendirdi gibi. Lafı bir türlü bağlayamıyorum uzadıkça uzadı biz en iyi yarışlara dönelim.

1.AYAK: Evet az önce de bahsettim gibi Erkek tay Deneme de istediği sonucu alamasa da 1.60 ganyanla PERSHING ve PIANO SONTA önünde o yarışın favorisiydi. Enteresan biçimde Sait Akson koşmayarak burayı hedef yapan safkan ne olursa olsun burada koşan safkanlar içinde tek şampiyon adayımdır. Bende kolay kolay şampiyonlara ihanet etmeyi sevmiyorum. Son metrelerin büyük heyecana sahne olacağı yarışta (1) HERE TO FLY BANKOM dur.

2.AYAK: Birbirine yakın rakipler arasında ayırım yapmak istemiyorum süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ.

3.AYAK: Böylesine basit bir kısrak koşusunda kendinden hafif rakipleri önünde yanına at yazmayı istemiyorum (8) STORM GIRL BANKOM.

4.AYAK: Benim bugünün en heyecanla bekledigim yarışı ise burası olacak. Birçok safkan İstanbul’dan birincilik için diğer illere giderken bizimkisi İstanbul’a birincilik için geldi. İzmir’de koştuğu ve ikinci geldiği maiden yarıştan sonra şansını Arenada denemek isteyen ve İstanbul’a gelen safkan photoyu önde geçti ve istediği birinciliğe ulaştı. Sonrasında kayıtlarda arası görülsede esasen Maiden birinciliginden hemen sonra büyük bir güvenle KV-8 e kayıt oldu ancak o yarıştan çıktıgı için koşmadı ve kayıtlarda görünmüyor. Sonrasında 60 gün arası var. Ve bugüne geldi. Mevcut safkanlar içinde en kalite olduğuna inandığım safkan muhtamel bir tedaviden çıktı. İyi koştuğu taktirde sonrası 1 lira ganyana koşar ve onuda geçtim risk alacak yerim burası olmaz ise bu defa bir sonraki ayak LION KING ı tek aticam ve oyun simitçi oğlu simitçiye doğru yol alacak. O anlamda burayı risklide olsa ek beklemek istiyor ve oyunumda (7) AĞAÇELİK ı tek olarak bırakmak istiyorum.

5.AYAK: Evet dediğim gibi yine güven veren bir başka safkan ise (1) LION KING alternatif bankomdur ve rakipleri şablonumdadır.

6.AYAK: (5) ASTRONOT ilk safkanım olup aynı zamanda alternatif bankomdur ve rakipleri şablonumda olacaktır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1 TEK

2.AYAK: HEPSİ

3.AYAK: 8 TEK

4.AYAK: 7 TEK

5.AYAK: 1 /// 5-11-8-7

6.AYAK: 5 /// 11-12-1-2-8-14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
espranz

Selam bombaci bol sanslar diliyorum. 1 tekle oyun kurmak istesen hangisini atardin:)

Ramazan Yılmaz

Şıkır şıkır bir kupon daha bol şanslar bombacı :)

admin

Here To Fly belki mesafeye koşmaz diye yıktım :) Bol şanslar herkese

1-5-9 //
1-3-4-5-6-8-11-12 //
8 //
5 //
3-5 //
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12 //

admin

3 ayak gitsek mutlu oluyoruz zaten :)

admin

Eyvah eyvah :)

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar admin bey

admin

Sağolun Ramazan bey, güzel bir yarış günü dilerim :)

espranz

200 liralik bi kupon yapacam bombaci

espranz

Eyvallah bol sanss bombaci banada tabiki:)

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x