Ana Sayfa / Tahminler / 7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 Haziran 2017 Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri. İstanbul altılı tahminleri ve at yarışları. Altılı ganyan tahminleri beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile BENNATO (2-5) ve SEMİH BEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; AFTER PARTY (1) ve HEISENBERG (3) sonraki ihtimallerdir.

2 - KOŞU: Yarış hayatına iyi başlangıç yapan safkanlar dan DÜŞLEM (5) ve SEHERİNSESİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; MEGNEGİGÜLÜ (2) ve BEYZA SULTAN (1) sonraki ihtimallerdir.

3 - KOŞU: Etkili koşuları ile HERE TO FLY (1) ve usta jokeyi ile SEYYAH (9) birinciliğin güçlü adayları olup; CİHAN PEHLİVANI (5) ve CHURCHILL FIRE (4) sonraki ihtimallerdir.

4 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen PADRINO (8) favorimizdir. İyi durumu ile GASPERINI (2-4) favorinin ciddi rakibi olup; PARTY LOVER (1) ve BRAVE DECISION (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5 - KOŞU: Son iki koşusunu kazanan STORM GIRL (8-5) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; KINALI KUZU (6), BİRKASIM (2) ve BEYAZ KULE (1) hata kollayacak safkanlardır.

6 - KOŞU: Uygun kilosu ile WHISPER (2) favorimizdir. İyi durumu ile ASLAN KOÇUM (5) favorinin ciddi rakibi olup; URFAGÜLÜ (1) ve NAMTAR (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7 - KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığımız LION KING (1) ve son koşusunu kazanan REDENTOR (8) birinciliğin güçlü adayları olup; YİĞİTER (2) ve WINTER GALLOP (5) sonraki ihtimallerdir.

8 - KOŞU: Etkili koşuları ile GEZGİNCİ (1) ve son koşusunu beğendiğimiz MARAZ ALİ (2) birinciliğin güçlü adayları olup; SURKAPI (11) ve HOPA BEYİ (4) sonraki ihtimallerdir.

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

Bir Cevap Yazın