Ana Sayfa / Tahminler / 7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ
istanbul altili tahminleri

7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 Haziran 2017 Çarşamba İstanbul at yarışı tahminleri. İstanbul altılı tahminleri ve at yarışları. Altılı ganyan tahminleri beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile BENNATO (2-5) ve SEMİH BEY (4) birinciliğin güçlü adayları olup; AFTER PARTY (1) ve HEISENBERG (3) sonraki ihtimallerdir.

2 - KOŞU: Yarış hayatına iyi başlangıç yapan safkanlar dan DÜŞLEM (5) ve SEHERİNSESİ (3) birinciliğin güçlü adayları olup; MEGNEGİGÜLÜ (2) ve BEYZA SULTAN (1) sonraki ihtimallerdir.

3 - KOŞU: Etkili koşuları ile HERE TO FLY (1) ve usta jokeyi ile SEYYAH (9) birinciliğin güçlü adayları olup; CİHAN PEHLİVANI (5) ve CHURCHILL FIRE (4) sonraki ihtimallerdir.

4 - KOŞU: Son koşusunda beğenilen PADRINO (8) favorimizdir. İyi durumu ile GASPERINI (2-4) favorinin ciddi rakibi olup; PARTY LOVER (1) ve BRAVE DECISION (6) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

5 - KOŞU: Son iki koşusunu kazanan STORM GIRL (8-5) üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; KINALI KUZU (6), BİRKASIM (2) ve BEYAZ KULE (1) hata kollayacak safkanlardır.

6 - KOŞU: Uygun kilosu ile WHISPER (2) favorimizdir. İyi durumu ile ASLAN KOÇUM (5) favorinin ciddi rakibi olup; URFAGÜLÜ (1) ve NAMTAR (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

7 - KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığımız LION KING (1) ve son koşusunu kazanan REDENTOR (8) birinciliğin güçlü adayları olup; YİĞİTER (2) ve WINTER GALLOP (5) sonraki ihtimallerdir.

8 - KOŞU: Etkili koşuları ile GEZGİNCİ (1) ve son koşusunu beğendiğimiz MARAZ ALİ (2) birinciliğin güçlü adayları olup; SURKAPI (11) ve HOPA BEYİ (4) sonraki ihtimallerdir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.