Ana Sayfa / Tahminler / 7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ
elazig altili tahminleri

7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 Haziran 2017 Çarşamba Elazığ at yarışı tahminleri.  Elazığ altılı tahminleri ve at yarışları. Altılı ganyan tahminleri beygir com dan alınmıştır. 1 - KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığımız TAKIL BERİ (2) favorimizdir. İyi durumu ile MAGMA (8) favorinin ciddi rakibi olup; AKTEMUR (1) ve DİLŞADOĞLU (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile HEDBAN (3) ve ÇEM U ÇEM (7) birinciliğin güçlü adayları olup; İSKENDERİYE (8) ve BABA URAL (2) sonraki ihtimallerdir.

3 - KOŞU: Etkili koşuları ile KAFKAS RÜZGARI (10) ve son koşusunu kazanan BABA SÖNMEZ (7) birinciliğin güçlü adayları olup; KARA KANTOS (2) ve İÇİMSU (4) sonraki ihtimallerdir.

4 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile SPARTAN HONOR (10) ve ÇETİN (1) birinciliğin güçlü adayları olup; GEO WILD (6) ve ARVİŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

5 - KOŞU: Son koşusunu beğendiğimiz VICTORY CHARM (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde ATAŞTACUS (3) favorinin ciddi rakibi olup; MARUF BEY (1) ve KARA MAHMUT (7-8-9) hata affetmeyecek isimlerdir.

6 - KOŞU: Son iki koşusunu kazanan AIGAI (5) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. son iki koşusunu kazanan bir diğer safkan BLUE LIFE (7) favorinin ciddi rakibi olup; HULİN (1) ve AYSELTAY (6-3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7 - KOŞU: Koştuğu dört yarışıda kazanan BOLT RUNER (5) biraz ara versede üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; KIYAMET (6), VOLKANIMSIN (1) ve SERHOŞ DEDE (3) hata kollayacak safkanlardır.

8 - KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile KOCA OĞUL (3) ve PRINCESS CROCUS (9) birinciliğin güçlü adayları olup; ÖZDEMİR BEY (4) ve ARBAKIR (1) sonraki ihtimallerdir.

9 - KOŞU: Etkili koşuları ile ÖZKANIM (4) ve son koşusunu ölçü almadığımız İSYANIMSIN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; DAĞZEN (2) ve DUGEM (9) sonraki ihtimallerdir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.