elazig altili tahminleri

7 HAZİRAN 2017 ÇARŞAMBA ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 Haziran 2017 Çarşamba Elazığ at yarışı tahminleri.  Elazığ altılı tahminleri ve at yarışları. Altılı ganyan tahminleri beygir com dan alınmıştır. 1 – KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığımız TAKIL BERİ (2) favorimizdir. İyi durumu ile MAGMA (8) favorinin ciddi rakibi olup; AKTEMUR (1) ve DİLŞADOĞLU (5) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır.

2 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile HEDBAN (3) ve ÇEM U ÇEM (7) birinciliğin güçlü adayları olup; İSKENDERİYE (8) ve BABA URAL (2) sonraki ihtimallerdir.

3 – KOŞU: Etkili koşuları ile KAFKAS RÜZGARI (10) ve son koşusunu kazanan BABA SÖNMEZ (7) birinciliğin güçlü adayları olup; KARA KANTOS (2) ve İÇİMSU (4) sonraki ihtimallerdir.

4 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile SPARTAN HONOR (10) ve ÇETİN (1) birinciliğin güçlü adayları olup; GEO WILD (6) ve ARVİŞ (5) sonraki ihtimallerdir.

5 – KOŞU: Son koşusunu beğendiğimiz VICTORY CHARM (2) favorimizdir. İdeal mesafesinde ATAŞTACUS (3) favorinin ciddi rakibi olup; MARUF BEY (1) ve KARA MAHMUT (7-8-9) hata affetmeyecek isimlerdir.

6 – KOŞU: Son iki koşusunu kazanan AIGAI (5) uyum sağladığı jokeyi ile favorimizdir. son iki koşusunu kazanan bir diğer safkan BLUE LIFE (7) favorinin ciddi rakibi olup; HULİN (1) ve AYSELTAY (6-3) ihmale gelmeyecek isimlerdir.

7 – KOŞU: Koştuğu dört yarışıda kazanan BOLT RUNER (5) biraz ara versede üstün performansı ile günün güvenilir safkanlarından olup; KIYAMET (6), VOLKANIMSIN (1) ve SERHOŞ DEDE (3) hata kollayacak safkanlardır.

8 – KOŞU: Maiden koşuda etkili formları ile KOCA OĞUL (3) ve PRINCESS CROCUS (9) birinciliğin güçlü adayları olup; ÖZDEMİR BEY (4) ve ARBAKIR (1) sonraki ihtimallerdir.

9 – KOŞU: Etkili koşuları ile ÖZKANIM (4) ve son koşusunu ölçü almadığımız İSYANIMSIN (3) birinciliğin güçlü adayları olup; DAĞZEN (2) ve DUGEM (9) sonraki ihtimallerdir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.