Ana Sayfa / Tahminler / 7 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

7 ARALIK 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İzmirden herkese meehabalar. Keyifli gün sonunda kazanan umarım bizler oluruz. Bol şanslar dileyerek;

1.AYAK: Kalite isimlerin zorlu kosusuyla programa başlıyoruz. Süratli gidecek koşu tamamen lehine olacak ikili 3-RED EYE ve 7-SUN BURN önde bulunsun. Yine kalitesi aşikar bu pistin gediklisi 4-RIGHT OR RONG, 6-ILDIR BEYİ ve aon olarak güzel calışmalarinın hakkını vermesi durumunda 5-FANCYCHANCY ile geçmeye çalışacağim.

2.AYAK: Son yarışında biraz daha sert rakiplerini geride birakırken cok iyi gözüken 8-KURTŞAH birkez daha kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOM.

3.AYAK: Son iki yarıştır yarışseverlerin beklentilerini pekte karşılayamamış olsada, bu grupta bir tık öne çıkan 3-LADY CARINA birkez daha ilk isim olarak kuponda bulunsun. Start problemi yasamadığı takdirde 1-ZUZUNAZ ilk rakip olur. Ara sonrası izmirde iki yarış koşup ikincisini cok rahat kazanırken dikkatleri üstüne toplayan 4-AZA LEA ile bu koşu kapanır diyorum.

4.AYAK: Üst üste kazandığı koşular ve dereceleriyle dikkat çeken günün ağır favorisi konumundaki 2-ALMOHAD hakli olarak benimde favorim. Sert grup koşularından sonra biraz daha uygun grubu bulan 3-KING DADAŞ ve bugün çok farkli bir performans ortaya koymasını 4-UTKUN BABACAN ile bombayı patlatmaya çalışacağım.

5.AYAK: Bence karmakarışık bir maiden koşu. 4-DİLEĞİM ağır favori gibi gözüksede, kazanma karakteri olmadığını düşündüğüm için yanına öncelikle 9-MİLENA ve 3-BELÇIM ikilisini rakip olarak görsemde, 7-GÜLÜZARKIZ ve 5-ECEEYLÜL ilavesi ile geçeceğim.

6.AYAK: Kumdaki ne yapacağı soru işaretleri olan ve son ikinciliği ile bu soru işaretlerini ortadan kaldıran 2-GALLOPING LORD, artık farkli yarıslar koşmasını beklediğim kalite isim 3-KARAOĞLUM arasindaki mücadelede kazanan çıkabilir. 12-SERBEYHAN ve 13-FIRE FOOT, ekurisininde destekleriyle 5-GECIT YOK ve son yarışına hayran kaldığım 6-BİNGÖLLÜM ile favorilerimin eksik kalması halinde kazanıra aday isimler olarak görüyorum.

ALTILIM

7-3-4-6-5
8 KURTŞAH
3-1-4
2-3-4
4-9-3-7-5
2-3-12-13-5-6

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Mehmet28
Üye

bol şanslar

admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..