bursa altili tahminleri adrian

7 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

4. Koşu : Maiden mücadelede HERE IN BLUE(6) pist, çalışma durumlarına göre kazanmaya en yakın safkandır. Pistteki diğer safkanlara baktığımızda ekürisi ile DUBROVNIK(8/11), DARK DUNGEON(1), DIVINE BOY(3), aradan sonra dinçlik yarışı yapacak olan HARLEY QUEEN(10), ekürisi ile LUSH LIFE(14/5), pistte uçan RAPIDAMANTE(7) ve LAGUNA SUNRISE(13) ı dileyen ekleyebilir.

5. Koşu : Burada maiden safkan olsada NAZLI DELAL(10) istim üzerinde, bugün süpriz yaparak kazanabilir. LAZPACI(2), SANBERK(4), HAN KUTLU(3) ve GONCANUR(1) eklediklerim.

6. Koşu : Yarış hazırlıkları tatminkar gözüken ÇARÇIRA(5) favorim. Aradan sonra yarış gören SILENT CAT(8) rakibidir.

7. Koşu : Son yarışında binicisi ile anlaşamadığını düşündüğüm SHESHBESH(4) favorimdir. Ben yinede kapatarak süpriz peşine düşüyorum.

8. Koşu : Çok iyi form durumu ile son yarıştaki acayiplikler olmadığı sürece WASAHOF(1) un kazanmasını bekliyorum.

9. Koşu : Şu grupta yarış kazanacak at yok gibi duruyor, bu şartlarda ekürisi ile SENDE GEL(8/2) kazanmalıdır. Tek korkum bu ara formda olan binicisi ile ALİDEV(1) dir, geniş oynayanlar ekleyebilir.

 

2. ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6-8-1-3-10-14-7-13
2.Ayak : 10-2-4-3-1
3.Ayak : 5-8
4.Ayak : 4-1-2-3-6-5
5.Ayak : 1
6.Ayak : 8  // 1

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuz

Güzel ve bol kazançlı bir hafta geçirmek dileğiyle kendi oynadığım kuponumu sizlerle paylaşmak ister bol şanslar dilerim.

1.Ayak : Maiden koşu oldukça zor geçmesini bekliyorum açıkcası benim gözümde birbirinden ayrılan öne çıkan bir tay yok ama biraz daha kendimce ön planda tuttuğum isimler. Kum pist yarışlarından sonra çimde denenen ve etkili bir aşama kaydeden ve son çalışmalarıylada hayli dikkatimi çekip degısen antranoruyle ilk şanslı gördüğüm isim 2 DELİDUMRUL , Atman ekürisine ait olan istanbul ve ankarada koşu görüp bursa tericihi yapan ve çalışmalarında çok iyi gözüken eküri safkan 5 HAURUN , üst üste yaptığı üçüncülüklerle hazır halde olduğunu gösteren 6 HERE IN BLUE , koşu tecrübesi ve istikrarlı koşularıyla 3 DIVINE BOY, istanbulda yarış hayatına başlayıp izmirde koşu gösterilen ve bursa tercihi yaptırılan ve son çalışmalarında zıpkın gibi gözüken 13 LAGUNE SUNRISE…

2.Ayak : Şartlı 4 3 yaslı dişi araplara ait bu koşuda izmir de yarıs hayatına baslayan ve bursada kazanmayı başaran 2 LAZPACI kucuk kuponlarda tek atılabilir gözüyle bakıyorum. kendi kuponumda bütcemin el verdiğince yanına at yazmak istiyorum özellikle ilk koşusunu çok kolay kazanırken adeta göz dolduran 4 SANBERK cok ciddi rakip olacaktır. Her koştugu yarısında yarışın içersinde olan 1 GONCANUR ve son ikinciliğyle dikkatimi çeken ve üzerinde bursanın etkili jokeylerinden gündüzelinin tercihi 10 NAZLI DELAL..

3.Ayak : Günün karışık koşularından birisi ön plana çıkan atlar gözüksede burda bir süpriz bekliyorum öncelikli şans verdiğim isim aradan sonra dinlenip koşu gören eküri avantajlı 10 WARRIOR GIRL , etkili hazırlıkları ve aşama gösteren 11 PRENSES NEHİR , bu tip grupta her zaman söz sahibi olabilecek 5 CARCIRA hazır hale gelen 8 SILENT CAT , üst üste kısa mesafelerde kazandığı koşu sonrası performansını koruyan 2 URFAGÜLÜ ve son yarışında kazandı dediği yarışta ensesine basıp duran 1 İPEKKIZ

4.Ayak : Günün bankosu olarak önereceğim bu ayakda her aşamasıyla bu atların üstünde olduğunu düşündüğüm 2 ÜNALAMCA yı günün bankosu olarak kuponumda yer verdim.

5.Ayak : genel puanlamada ve bültenlerde çok ön plana cıkan normalde kazanması normal gözüken her yarışında etkili koşan 1 WASAHOF u tek atmıycam bu ayakda da burnuma supriz kokusu geliyor. öncelikle rakip 7 BAY JACK , 8 GREEN HOPE , 9 PRENSES RORO , 10 ERŞEN üst üste koşu kazanan 3 RAY OF SUNSHINE

6.Ayak : Açılış maiden kapanış maiden ve zor maiden bugun bursada sonuçları parasal netice olarak maidenler belirleye bilir bütçenizin el verdiğince cok yazmanızı öneririm. ben riske alıp 3 tayla geçicem burayı öncelikle şans verdiğim isim ankarada koşu hayatına başlayıp bursada devam eden kum kosularından sonra ankarada cıme cıkıp bu kosu ıcın tekrar bursaya gelen bugun kı rakıplerınden bır tık daha önde oldugunu dusundugum 10 BANG BANG çalışmaları ve galoplarında çok iyi durumda olduğunu gördüğüm ve bugun ilk çim tecrübesi olacak olan 1 ALİDEV ve ekurı avantajı elinde bulunduran 8 SENDE GEL

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuz

Teşekkür ederim adminim .

admin
Yönetici
admin

Yavuz’un taktiğini deneyelim bugün :)

1-2-3-6-8-10-13-14 //
1-2-3-4-8-9-10 //
8-9-10-11 //
1-2-3-4//
1 //
8 //

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

selam beyler nasılsınız? :)

admin
Yönetici
admin

Ramazan dinlenmek yaradı mı. Formda gözüktün :)

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bunu yarınki programda görcaz admin :)

admin
Yönetici
admin

Merakla bekliyorum :)

admin
Yönetici
admin

Tüh be kupon gümledi.

admin
Yönetici
admin

Alidev için tebrikler Adrian Usta.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuz

bankodan yatmışım bugun işlerden dolayı pek bakamadım sağlık olsun ünalamca guvenımı yıktı bulan arkadasları tebrık ederim. güzel programdı caziptide iyi yerlerdeki atları bulup bankodan yatmak kötü oldu :)

Erdinc
Ziyaretçi
Erdinc

Ikramiyeyi aldik…alidev icin tesekkurler ustad