bursa altili tahminleri bombaci

7 AĞUSTOS 2017 PAZARTESİ BURSA 2. ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Tekrar selamlar Bursa ikinci altılı ganyan tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Son almış olduğu iki dördüncülük ile ve özellikle kum ısrarına rağmen son yarışında ki çim başarısı ile 3 yaşlı maiden mücadele de bence bir adım öne çıkan (3) DIVINE BOY bu yarışta sonlarda yine adından söz ettirecektir. İstanbul’da Karataş ile aradığını bulamayan ve sihirbazın bile adam edemediği (5) HAURUN Burak Averbak ile photalarsa şaşırmam. Bu arada Burak Averbak deyince aptanti iken fırtına kesilen bu çocuklar jokey olduktan sonra nereye kayboluyor merak ediyorum. Zamanım olduğu bir gün bu tarih olmuş geçmişin aptantileri günümüzün jokeylerine ayrıca bir parantez açacağım. Bu iki safkana rakip gördüğüm isimler (6) HERE IN BULE , (2) DELİ DUMRUL ve (1) DARK DUMGEON dur.

2.ayak: (2) LAZPACI, (3) HAN KUTLU ve (4) SANBERK e eşit şans verdiğim mücadele de yarışın süprizini ise (10) NAZLI DELAL ve (7) DEHA HANIM dan bekliyorum.

3.ayak: İzmir’de beklenileni vermeyen (5) ÇARÇIRA uygun rakipleri yanında bence şanslıdır ve ilk safkanımdır. Rakip gördüğüm isimler (2) URFA GÜLÜ ve (8) SILENT CAT tir.

4.ayak: Bu rakiplerine geçilmesi biraz da mucizelere bağlı olan (2) ÜNAL AMCA Mehmet Kaya ile bu mucizeyi gerçekleştirir ise büyük sükse yapar :) sonraki iki ayak ta süpriz aramayacağım için bu safkanın kötü koşması durumunda ortalığın karışacağını düşündüğümden tercihim HEPSİ olsa da küçük kuponlara bu safkanı tek orta ölçekli kuponlara (4) SHESBESH ve (1)AKARNEJAT ile birlikte yazılmasında fayda var diye düşünüyorum.

5.ayak: Bu rakiplerine geçilmesi mucizelere bağlı bir başka safkan da (1) numaralı WASAHOF tur. Süpriz arayış hakkımı bir önce ki ayakta kullanmamış olsam dahi bugün bu safkanı yıkmaya hiç niyetim yok uzak ara BANKOM dur.

6.ayak: (8) SENDE GEL, (5) KUBİ DAYI nın çok ön planda olduğu yarışta dileyen  (9) ARABİAN FACE ve  (14) SACRED SPRINT ilave edebilir herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-5-6-2-1

2.ayak: 2-3-4-10-7

3.ayak: 5-2-8

4.ayak: hepsi

5.ayak: 1 tek

6.ayak: 8-5 /// 9-14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.