Ana Sayfa / Tahminler / 7 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
istanbul altili tahminleri bombaci

7 AĞUSTOS 2016 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar iyi pazarlar banko tahminler ailesi. Yarın itibari ile 8-10 günlük bir tatile çıkıyorum. Bir gözüm burada olsa da sohbetlere dahil olamayabilirim. Ancak kaşıntı da olacağı kesin. :) o anlamda gözüme kestirdiğim programlarda yine dahil olacağımı düşünüyorum. Şimdiden herkese bol şanslar.

1.KOŞU: Galiba bu ayak için işin kolay tarafı (1) ERBABAM'ı gözü kapalı tek atmak olacak diye düşünsem de son yarışlarına istinaden ve mesafenin kısalığı da kendilerine avantaj sağlayacağını düşündüğüm üç safkanı yanına yazacağım. Ancak bu (1) ERBABAM tek olmaz demek değil elbet. Ama ayrıca inandığım ve heran gelme potansiyeli olan bir safkan var ki bunun akillara kazınmasını istiyorum. Bu safkan (7) ANILBEY Ayrıca (4) MERCANLI takviyesi ve muhtamelen agf de ilk iki çıkacak olan (6) NİLDA ile yeterli olduğunu düşünüyorum.

2.KOŞU: İnanılmaz bir komedi. Duvara tosladıkça tosluyor. Eğer bu (3) KİNG KAISER in üzerinde Kaya'lar dan biri olsaydı vay o Kaya'nın haline. :) Yazmayacağım bir safkan için neden bu kadar zaman ayırdım onuda bilmiyorum ama galiba günah çıkartmak için. İlk yarışında startta 2 boy kalıp ASLAN PARÇASININ arkasından 2 ci olan (4) NAÇAL ın bu safkanlardan farklı olduğunu düşünüyorum. Baktığımız zaman ilk defa koşmasına rağmen startta takılıp sonrasında 1000 metre boyunca var gücüyle koşan bu safkan aynı talihsizliği yaşamaz ise uzak yapar. Yaşarsa (1) BLUE KİNG devreye girer diye düşünüyorum.

3.KOŞU: Mesafenin 2400 olması dolayısı ile koşunun biraz kafa karıştırıcı bir hal aldığını düşünüyorum. Mesafe uzadıkça kendisinin avantajlı bir konuma geldiğini düşündüğüm safkan yarışın ağır abisi (3) numaralı SOYBAŞ. Bence bu safkan olmazsa olmaz. Yanına kimi yazalım diye baktığımız da ise hiç düşünmeden hepsi diyesim geliyor. :) Mecburen tercihimi favorilerden yana kullanacağım (2) KEPEZ STORM ve (1) ZEUS sonra ki tercihlerim. Hatta dayanamayacağım (5) ATEN GOLD da supriz safkanım olsun. 

4.KOŞU: İlk bakışta karakolluk bir yarış izlenimi verip kafa karıştırıyor. Gerçekten bu yarış karakolda bitebilir :) 1 numara 3 e , 3 numara 5 e , 5 numara 2 ye falan protesto çekerse şaşırmam. :) Toplamda beş safkan belirledim. Kalite olarak gruptan ayrıldığını düşündüğüm iki safkan zaten pilot tercihleri ile de farkını ortaya koymuş. Bunlar (2) İZSOY ve (4) ERTAŞ sonrası da ise sırası ile (6) DOĞU GUZELİ, (3) KRAL ÇİRKİN ve (5) YALIKAVAK.

5.KOŞU: Bir karakolluk yarışta burası.  (11) SHANDA ilk safkanım olup devamı şablonum da olacaktır.

6.KOŞU: Kalitelerin bir araya geldiği koşuyu çözmek gerçekten baya bir zamanımı aldı. Aslında çözdüm mü onuda bilmiyorum. Galiba onu yarışın sonunda göreceğiz. Yine aynı şekilde insan işaretlemeye başladığı zaman kendisini durduramayacak gibi. Genel anlamda baktığım da şu kanıya vardım: 8 haziranda ki müthiş ikinciliğinin semeresini 17 temmuzda birinci gelerek taçlandıran (1) ABBAS YOLCU bana göre bu yarışta da iyi koşacaktır. Bunu niye özellikle vurguladım? Çimi eksikmiş gibi görünen safkan eğer o çim yarışında o dereceyi ve ikinciliği yapmasaydı gerçekten bende aynısını düşünürdüm. Ancak formunu koruduğunu düşündüğüm safkana güvenim tam ve üçlü bahis ten düşeceğine inanmıyorum. Ancak son dönemde sanki üzerinde bir baskı veya uğursuzluk varmış gibi gördüğüm Özcan a güvenim o kadar tam değil. Ancak herşeye rağmen bu ayak benim tek ayağım olacaktır. Çok risklide olsa (1) numaralı ABBAS YOLCU BANKOM DUR.

7.KOŞU: Benim bir başka tek bekleyeceğim yer burası olacak. Eğer büyük bir show a gitmeyip efendi efendi beklerse Karataş bu safkanı bu grupta kaçırmaz diye düşünüyorum. (3) numaralı CİHANIM BANKOM dur. 

8.KOŞU: Burada birseyden bahsetmek istiyorum. Burası benim çelişkiye düştüğüm bir ayak. Eğer önceki ayakta ABBAS YOLCU yu tek atmasaydım tek tercihimi burada (2) DOST ELİ nden yana kullanacaktım. Ancak her ikisinide Özcan'ın bindiğini görünce ABBAS YOLCU benin içime daha çok sindi. Yanıldım mı bilmiyorum ama hayat tercihlerden ibaretse tercihimi bu yönde kullandım rakip olarak (1) ELANİM ve (10) TEMIZKAAN görüyorum.

9.KOŞU: Sıralamam şablonda olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-7-4-6

2.AYAK: 4-1

3.AYAK: 3-2-1-5

4.AYAK: 2-4-6-3-5

5.AYAK: 11-5-2-6-3-8

6.AYAK: 1 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-4-6-3-5

2.AYAK: 11-5-2-6-3-8

3.AYAK: 1 TEK

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: 2-1-10

6.AYAK: 4-1-11-6-7-2-3

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol sanslar

admin
Yönetici

LORD OF PERA
KURT TO KURT
IMPULSIVE
BÜYÜK AĞA
TEMİZKAAN
SADO BY SADO takip isimler.

bilge
Üye
bilge

teşekkurler admin im bolşanslar bombacı

taha
Ziyaretçi
taha

Günaydin usta bol sans

taha
Ziyaretçi
taha

Bu gün şehitleri anma günümüz tüm seyitlerimizi allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun cumuriyettimiz kutlu olsun.

Azor Ahai
Üye

Böyle şeylerin günü olmaz her zaman anılmalı ama Taha günleri karıştırdın heralde ? 18 martta oluyo o bide yeni eklendi 15 temmuz

Azor Ahai
Üye

misli 1.6lı
1 — 6.NİLDA ve 1.ERBABAM
2 — 1.BLUE KING
3 — 3.SOYBAŞ – 4.LORD OF PERA
4 — 7.RODOSTO–4.ERTAŞ –2.İZSOY
5 — 3.KURT TO KURT
6 — 8.SERSERİ – 1.ABBAS YOLCU -5.IMPULSIVE

.BLUE KING : Seri stilli safkan rakiplerine göre daha hazır zaten biri maiden dan çıkmaya tövbeli diğeride startı iyi alamıyor,he diyelimki düzgün çıktı geçermi ? bence yine zor naçal güzel bir safkan ama önde kaçan bugun kazanan olacaktır.

.KURT TO KURT : Artık abisi olan kurtiniadisi hatırlama zamanı geldi.geçen yarışta bidahaki yarışta geldim diye bağırmaya başlamıştı zaten uzak farkla kazanmasını bekliyorum.

admin
Yönetici

Bol sanslar sheva

taha
Ziyaretçi
taha

Sheva 18 marti anlamadım?

admin
Yönetici

Anlamayacak bir sey yok taha bey. şehitleri anma günü seklinde bir arama yapmaniz yeterli olacaktir.

Savasci
Üye
Savasci

Bol şanslar Bombacı…..

taha
Ziyaretçi
taha

Sheva uzurdilerim kardeşim haklisin.

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol şanslar kardeş

admin
Yönetici

SOUL STAR fena tökezledi. Akın Sözen az hasarlı galiba ama at kalkamadı.

Futbolcunun ayağı kırılsa kameralar çekiyor TJK da hiç hareket yok.

admin
Yönetici

KURT TO KURT ön grubun arkasında takip etmesine rağmen sürekli tempolu gitti. 2.clik bile başarı sayılır. Biraz daha takip etmek lazım.

admin
Yönetici

Bombacı tebrikler bu arada. 20 lira ganyanı vardı KAFKA nın.

ERKAN
Üye
ERKAN

11 çok güveniyordum iki kuponuda yatırdı

Adrian
Üye

Tebrik ederim bombacı kardeşim inşallah iki kuponda içerde harikasın

Adrian
Üye

Valla 2. side içerde inşallah kardeşim. Şimdi tam tatil olacak 😅

Adrian
Üye

452 lira mı ? Yuh be

okan
Ziyaretçi
okan

Arkadaşlar 6 numara akın sözen vardi ama dustu kupon yattimi simdi

admin
Yönetici

Yıkılan at sonuncu sayılır.

Mine
Üye
Mine

🙂

Mine
Üye
Mine

🙂 oldu

admin
Yönetici

Tebrikler

Drmodu
Ziyaretçi
Drmodu

Teşekkürler bombacı

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.