Ana Sayfa / Tahminler / 6 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

6 AĞUSTOS 2016 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar 9 koşulu Ankara programın da her iki altılıya da tahminim olacak.

1.KOŞU: Yapmış oldukları çalışmalar ve kendimce değerlendirdiğim orjinlere göre ve büyük merakla beklediğim AGF oranına göre (9) SUN OF NILE ilk safkanım olacak. Bu safkanı merakla beklememin sebebi ise babanın çimci annenin ise kumcu olması. Ciddi yatırımların döndüğü yerde böyle bir tercihe gidilmesinin sebebini çok merak ediyorum. Eğer bu konu ile ilgili fikir beyan edecek olan camiadan bir arkadaş varsa dinlemek isterim. Babadan HELGALEIN anneden ise GOOD HEARTED gibi safkanlarla kardeş olan (9) SUN OF NILE in yarışını büyük merakla bekliyorum. Rakipleri n (5) MISS HELIN, (8) PAYPAL, (1) CAIRO ve cok suprizde (7) OCEAN GODDESS görüyorum. 

2.KOŞU: Kalite anlamında  (2) YÜCELİR çok önde. Son yarışında da (3) RUAT' a çok rahat hakim bir görüntü çizdi. Sonrasında zorlu iki yarış gördü. Eğer balans ayarları bozulmadı ise kısılan mesafe ile daha şanslı görüyorum. Bu safkanla mücadeleye giren kaybedecektir. Ben herşeye rağmen birincilik bekliyorum. Ben ikinci ayaktan riskli gibi görünse de kalite safkanı tek bekleyeceğim.  (2) numaralı YÜCELİR BANKOM dur. 

3.KOŞU: Elazığa çok fazla olan safkan Ankara da koştuğu ilk yarış ile bana göre silip süpürür. Ben favori çıkacak olan safkanlardan en ufak bir eksiği olduğunu düşünmüyorum. Sabırlı bir bekleyiş ve akıllıca aksiyonlarla Müslüm Çelik idaresinde ki (5) numaralı SAALİH'İN grubu avlamasını bekliyorum. Eski bombaci olsa tek atardı da yine de rakibini yazacağım (1) PIANO SONATA. 

4.KOŞU: İlk altılının ikinci tay yarışına geldik. Yine burada beş safkan tutuyorum. Bunlar sırası ile (2) BİRCAN GÜLÜ, (1) ARSENIC EXPRESS, (6) PATUŞKA KIZI , (5) LUCKY CORTES ve (4) KALIMBA. 

5.KOŞU: Startta kalır, çıkamaz, o olur bu olur kırmızı kar yağar vs. Ne olursa olsun Bu grupta (2) AKHUN ilk safkanım. Sonrası sırası ile (5) NATUNAY, (1) HAS OĞLU, (4) SERKAN AĞA, supriz de düşündüğüm ise (8) IRKIM

6.KOŞU: Bu koşu için gelmeyecek safkan yok gibi. Denk güçlerin mücadelesi olarak gördüğüm ayağı 4 safkanla geçmeye çalışacağım.  

7.KOŞU: Son metrelerde ki mücadelenin nefesleri keseceğini düşünüyorum. Çok baktım son 100 de kim ayırır diye açıkçası işin içinden çıkamadım. Çıkmayınca da haliyle yükledim. (1) MİSAE nin faklı durduğunu düşündüğüm yarış için sıralamam şablonda olacaktır.  

8.KOŞU: (2) DİRANSAN ve (5) CAĞLAR KAN in ayırımsız yazılmasından yanayım.  

9.KOŞU: Buraya kadar birazda tek bulmakta zorlandığım 2. ALTILI da benim imdat kolum olacak. Aslında da açıkça söylemek istiyorum. Kesinlikle rakipsiz değil. Önce ki koşularda tek bulan arkadaşlar bu ayagi üç safkanla kapatmış sayabilir. (2) numaralı ERSÖZLÜ benim BANKOM dur. Rakipleri (3) NOISY BOY ve (5) POWER OF BROTHERS.  Herkese bol şanslar.  

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 9-5-8-1-7

2.AYAK: 2 TEK

3.AYAK: 5-1

4.AYAK: 2-1-6-5-4

5.AYAK: 2-5-1-4-8

6.AYAK: 3-5-4-2

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 2-1-6-5-4

2.AYAK: 2-5-1-4-8

3.AYAK: 3-5-4-2

4.AYAK: 1-4-2-5-6

5.AYAK: 2-5

6.AYAK: 2 TEK

 

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

57 yorum

 1. Slm usta bu gun senin sablundan oyun kurmaya çalışıyorum tavsiye ne de ihtiyaç duyuyor um saygilar bol sans

 2. COMMANDANTE

  Bol şanslar bombacı tabelanın parasıyla yüklen haftasonu :))

 3. Savasci

  Bol şanslar Bombaci….

 4. sheva

  1) 1.ARSENIC EKSPRES ve 7.PEYDERPEY yeterlidir
  2) 1-2-3-4-5-8
  3) 3-4
  4) 4.NURHANBEY kazanıcaktır ama madem bombacı tek atıyo 1.MISAE ekleyebilirim son ayakta kale var zaten :))
  5) 1.EYVAH UZUN MEHMET kazandı gibi ama şablonda yerim fazlasıyla var o yüzden bomba safkanlara şans vermek için ayırmasız hepsi yapıyorum.
  6) bu gün çok şanslı atlara binicek olan binizetoğlu umarım moralli bir şekilde gelir son ayağa ve inanıyorumki eline kahve versen dökmeden koşuyu bitiricek öyle kolay bir koşu bekliyorum 2.ERSÖZLÜ geçilmez :)

  • COMMANDANTE

   Bu aşağıdan Maveraünnehir var sheva ikili biter mi acaba ? programı beğenmedim hiç direk ikilisini aliim diorm ersözlü arkası sıralı 50 tane para da verir

  • Ersözlü’nün cidden bu grubu geçmesi lazım artık. Bol şanslar

  • COMMANDANTE

   Arkası mavera için ne diosn adminim ?

  • sheva

   çok verir ama sana verirmi onu bilmem arda :)) aklına gelmiş mecbur oynayacaksın ama miktarı ufaltsan bence daha iyi olur :)

  • Ankara da 2 yarış kazanmış, güzel seçim. Ama tek kalem yüklenir mi orası sana kalmış. POWER OF BROTHERS biraz az startta kalsa yarışlı bile alabilir. NOISY BOY ile QUADIS apratilerine rağmen kapalı kutular. VELOCITY önde uyutursa ikili yapabilir.

 5. Bol şanslar Bombacı

 6. HANDE SULTAN ın sahibi kendisi olduğu için Halikarnas’a çekmesi normal. Anne babası da Marlin. Kuru çimin yanında ağır çim ve kumda çok koşacağı kesin. Galopları 24sn nin altına inen 2 isimden birisi olarak benimde favorim. Diğeri Copia.

  • sheva

   normal dediğin kısmı anlamadım hande sultanın sahibinin halikarnasusa çekmesi niye normal ? halicarnasus karataşın kızlarının atı hulisi ile ne bağlantısı var ?hande sultan zaten kumcu filanda değil bombacı… gerçi ahım şahım bi at değil anneden doğan good hearted var oda şanlıurfa kocaeli atı orda çim yok diye kumcu olmuş at :))

  • Kendi atı olduğu için normal. Elindeki kısrakları kullanıyor işte. Halikarnas değil başka bir aygır olsa da aynı şeyi yazardım.

 7. Eski Bombacı olsa tek.atardım ney yaaaaaa ben eski Bombacıyı görmek istiyorum arkadaş diğer atı zaten gazetelerde herkes vermiş sen kendinden ödün verme Bombacı herkes seni sen olduğun için seviyor kanımca.. enteresan teklerini at yatarsa yatsın ben kendi adıma sana güveniyorum o konuda 😎 😎

  • Ertanbeye katılıyorum bombacı ya eskisi gibi çılgın teklerini versin ya da adını sağlamcı yapsın =)=) kampanya başlatıyorum dilekçeyi imzalayalım =)

   Hipodroma gidicem bugün bişey duyarsam uçururum

  • Stefano SAGLAMCI güzel nick olmuş 😂😂😂😂😂 ama ben yinede BOMBACIYI tek geçerim bu alemde kendimden bile çok seviyorum

  • Bombaci

   Way kardeşim eywallah :)))

 8. COMMANDANTE

  30 tane yeter sonra unuturum şimdiden oynadım :)

 9. Savasci

  5 te kalacak ama olsun.))))

 10. bilge

  selamlar bol sanslar

 11. Savasci

  Bana göre 6lıyı bulmusum ama at bu sonucta.)))aksilik olmzsa bu yazdıklarım gelir.))

 12. bugün 5.koşuda hasoğlu ve serkanağayı atlamayın derim.mutlak kuponlarda bulunması gerekir.

 13. Ankara 1.altılım
  1.Ayak : çalışmalarını beğenme sırasına göre bişey çıkardım 6.8.7.9.1.2.5
  2.AYAK : Bence yeri olanların (1)BABA İHSAN’ı mutlaka değerlendirmesini isterim zira at çok iyi durumda rakip olarak (6)KİRKBİRLİCAN ve (2)YÜCELİR
  3.AYAK : (2)CİHAN PEHLİVAN bugün kazanmaya çıkacak haberiniz olsun (4)MY SWEET BOY ciddi ciddi hazırlanıyor, ekürilerin ikiside çok iyi, (5)SAALIH ve (3)KUPALIM var birde..
  4.AYAK : (5)LUCKY CORTES çok hazır en çok o konuşuluyor,ilk tay yarışlarının en iyi binicisi ve atlara ilk iletişimi ve uyumu çok iyi olan A.Sözen ile (3)CHİSİNALİ muazzam hazırlıklaryıla favorilerimden.. (1)ARSENIC EXPRESS gulercelerin tayı yazılır,eküri avantajını iyi kullanabilirse sıkı hazırlıkları devam eden (4)KALIMBA bu ayak için yeterli bende…
  5.AYAK : (5)NATUHAY alternatif bankom ama yanına (7)SANSKAYA ve sadece 1 defa kazanabilen kazanma özürlü olsada (2)AKHUN ve Sametimin tercih ettiği formunu giderek arttran (3)SERKANAGA bu defa daha uygun sayılabilecek rakiplerinin yanında şanslı olacak..
  6.AYAK : Hergecen gün formunu yükselten ve bu yarışına birbirinden güzel işlerle hazırlanan gerçek gücüne yavaş yavaş ulaşan (4)GÖRKEMLİ A.Çelik idaresinde bankomdur
  Altılı Kuponum :
  6.8.7.9.1.2.5/////
  1.6.2/////////////
  2.4.1.5.3/////////
  5.3.1.4///////////
  5.2.7.4///////////
  4 bankom

 14. Hawk

  İçime sinen bir Ankara kuponu yaptım şansımı bu şekilde deniyeceğim tüm dostlara bol şanslar :)

 15. Yeni Bombacı iyi başladı işe :)

 16. silivrili

  Bol şanslar bombacı

 17. Bombaci kardes gercekten cok içten kutluyorum onu ustanin bir sözünü hic unutmuyor um

 18. Savasci

  Serkan aga ısırmya calısmasa yarısı alacaktı.)))

 19. silivrili

  Bombacı 6 gelir buarada

 20. ERKAN

  Gene hepimiz 5’de kaldık :)

 21. sheva

  saatler geçiyor mine hala yazı yazmadı :))

  • COMMANDANTE

   Ben de çıktım kapıya Maveraünnehir bekliyorum :)

  • sheva

   gelir birazdan tam vakti :)) bende 7li var 6lı yok :))

  • COMMANDANTE

   Bol şanslar yarın katlarsın inşallah :)

  • sheva

   yok zaten ortak kupon masa hesabına gidicek günün ganyanı aldım gelmedı yarın yine 0dan baslıom :)) ersözlünün gelmesini 1 sene bekledim at geldi para vermedi oyun gerçi protesto olmasa kuponda tutmucaktı zordan geldi :))

 22. Savasci

  Bugunde kaybettik.

 23. Savasci

  5 tutar dedim ama örnekay beni yanılttı.))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir