6 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: İyi formuyla sevdiği mesafede 3 FLASH FORWARD favorim. Son koşularında düşüş gösterse de 4 KHAL DROGO işlerinde ilerleme kaydetmiş gözüküyor. 7 CROCHET sürprizde. Start sorununa rağmen uzun mesafede tolere edebilecek 5 LAPREGRINA eklendi. Sürprizde 9 RING OF FIRE eklendi.

2.AYAK: 9 ROYALİZ, 1 BLACKBOARD, 8 OPORTO ve 4 MAGICIAN GOSHA favorilerim. 11 WIND yarışları fena değil, galoplarında derece yapmasa da kum da düşünülmeli. İlk çim yarışında dışarıya çok açılan ve gücünü göremediğimiz 7 MODALIGÜÇLÜBEY iyi galopları ile sürprizde eklendi.

3.AYAK: 5 FALEZ kazandığı koşuda Yeltay’ın dışına rahat dolaşarak kazanmayı bilmişti. İşlerinde güzel dereceler çıkarmaya devam ediyor, bankom.

4.AYAK: 5 ALESSANDRA favorim olup Elazığ’dan formda gelen 6 LEA sürpriz yapabilir.

Güncelleme: Didnato eklenen atlar ve çatı düzeltmesi için kupondan çıkartıldı.

5.AYAK: Rahat kazandıkları yarışlar sonrasında 2 ADALETLİKASIRGA ve 7 YOLLARAZ favorilerim. Bu ikili liderlik mücadelesinde birbirlerini etkilerse 4 TAŞIYICI iyi işleri ile devreye girebilir.

6.AYAK: 13 LOS GALACTICOS son koşusunda bekleneni veremese de iyi formuyla çıkacağı kum pistte, uygun kg ile favorim. 3 KARAKARTALIM gördüğü koşudaki 2.liği ile rakibidir. Güzel hazırlıkları ile 8 STRONG BELIEF ve yine kum piste dönen 14 IVOR çok atta favorilere rakipler.

KUPON

3-4-7-5-9
9-1-8-4-11-7
5
5-6
2-7-4
13-3-8-14

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
39 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin

Bol şanslar admin yorumların için teşekkürler

TREV73

Bugün Gazi sonrası formunu koruyan Ahmet Çelik 3 yarış, Ayhan Kurşun ise 2 yarış aldı. Kurşun’un getirdiği her iki at da plase bile değildi. AGF’ler belli değil ama yarın bindiği hiçbir safkan da favori olmayacak… Khal Drogo, Tınaz Ekürisinin hiç koşmamış dişi tayı Mi Majör ki koşan 8 anne kardeşinin 6’sı koşu kazanmıştır. Kısa Vade 2 tabelası dışında Şartlı koşlara mahkum Temizkaan, genelde çime yatkın yavrular veren Uçanbey’in tayı Taşıyıcı, son olarak da ithal orjinli, daha önce iki kere binip getirdiği ağır kilo ile start alacak kalite safkan Duello.

Bu atları yazın demiyorum, sadece formda jokey kazandıkça morallenir, güveni artar. Sürpriz, plase at kazanma mecburiyeti, baskısı de getirmez. Türkiye’nin kalesine binmek zor iştir.

Sadece çok atlı ayaklarınızda bu safkanları da bir inceleyin diyerek küçük bir değerlendirme yaptım. Ben kişisel olarak Temizkaan dışındakilere kuponumda yer vereceğim. O da çıkar gelirse ağlayarak olay yerinden kaçacağım…

Umarım bu tür değerlendirme, görüşler sitenizde kabul görür sevgili Admin, kuponunuzda bol şanslar.

İyi geceler.

SEDO

ADMİNİM BOL ŞANSLAR

ANKARA

(MERTCAN. ÇELİK)
Jokeylik mesleği zor iş sıcağı var. Yağmuru soğuğu şehir şehir her gün dolaşmayı gerektiren bir meslek. Bu mesleğin faal jokeylerinden en kariyerlisi hayatı beyazperdeye konu olmuş olan HALİS KARATAŞ kardeşimizdir. Burdan kendisine ufak bir eleştirim olacak halis kardeşim hepmi aynı stil at binilir arkada saklan sonlarda kop gel olursa olur. Olmazsa yarışsever çay yada soğuk gazoz içsin. Örnek SĞRGÜNTAY ile geçildiğin at bugün veliefendide madara oldu.
Selim kaya bu mesleğin 2. Kariyerli ismi o artık bu işi eğlenceye dökmüş elinde kalan 2 veya 3 atla kazanıp geri kalanında makara tukara.yarışseverde hep fukara
AHmet çelik gazide kaplan kalan koşularda bir sürü hatalı kaybedilen koşu.
ÖZCAN YILDIRIM jokeyliğini hiç sevmediğim ama son zamanların en başarılı ismi kardeşim her gğn at binmek zorundamısın bu iş zor iş her gün ayrı şehirde at binmek zor iş.
GÖKHAN KOCAKAYA stili farklı bu ara oturup kalkmalı bir stil tutturdu.
Ve tim bu isimlerin yanında kiçücük bir bebe sahalarda fırtınalar estiriyor. Kendisini yakından tanıma fırsatı buldum bu küçük adam inşallah kendini bozmaz ve bu pistlere damga vurursun.

ANKARA ALTILI
1)MİRAMİS/UYSAL orjinli son koşusunu bugünkü jokeyi kazanarak gelen biraz uzayan mesfede sonlardaki sprinti ile LA PREGRINA bana göre koşunun en şanslı ismi. Galoplarını yaptıran uğur temur ile piste çıkacak LUCİD,,Tempoya çıkacak bu mesafeyi bitirebilirmi? diye tereddüt ettiğim KHAL DRAGO,,pilotlarından yazılacak FLASH FORWARD ile CROCKET,,adanadan uzun mesfede kazanarak gelen BEST OF HAZAL,,koşunun bombası son koşusu başarılı EYÜPŞAH olur.
[5,8,4,3,7,6,,,,,,,,,,,2]

2)AFTER MARKET/ÇAM SAKIZI orjinli ( GRAYAMAZON ile LUCKY FALCON) ile babadan kardeş (49;5//24;2R) galobu özcan yıdırımın üçüncü kez binişi ile
[OPORTO] bankom

3) Günün en önemli koşusunda FALEZ için koşu zormu olacak kolaymı göreceğiz.Bu koşunun son 2 senedir Furkan yüksel ile kazanan ismi ERKMEN yine furkan yükselin binişi ile bir beyaz bayrak ayna yapıp üçleyebilirmi?onuda göreceğiz. ALDERAMİN Olmazsa olmaz atım.
[5,,,,,,,,,,4,3]

4)hand koşuda bütün yollar roma ya pardon ALESSANDRA ya çıkıyor. Kazanmaması için jokeyinin çok iyi bir yeşilçam oyuncusu olması lazım tek korkum LEA olacak bu at doğu koşularından geliyor. Tam bir bomba adayı
[ALESSANDRA,,,,,,,,,,,,6]

5) Zor bir koşu göründü önceliğim kan hattından Kaizbert ADALETLİ KASIRGA,,TAŞIYICI beyaz bayrak ayna adayı GİZMO,,SÜLEMAN,,sonlarda gelecek ŞUBAT İKİ bomba adayım bu ara ters atları aynaya atan fovarilerde fren yapan mehmet akyavuz lu YAĞMUR GÖZLÜ
[2,4,7,3,5,1,,,,,,,,,6]

6)Tekrar kazandığı pilota dönen KARAKARTALIM,,önemli siklet avantajlı İMBARCO,,,izmirdeki bitiriş derecesi ile ankarada da dikkat edilmesi gereken MC TAMER kilosundan etkilenmez ise DUELLO bu rakiplere kuyruğunu göstermeyebilir.
[3,11,2,1]
SUÇU LİSAN ETTİKSE AFFOLA BOL ŞANSLAR
ANKARA ALTILIM
===============
5,8,4,3,7,6……………2
8……..OPORTO………
5……………………….4.3
5………………………….6
2,4,7,3,5,1…………….6
3,11,2,1………………….
================

ahmet

sedo yarumlar çok değerli teşekkür ederim..özellikle de jokeyler hakkında altına imza atarım…özellikle de ortaya belirli bir değer koyuluyorsa yarış sever adına jokeylerin keyfine bırakılmamalı bu işler..haleti ruhiye ye göre at binilmemeli

derince

sevgili trev;
sen buranın demirbaşlarındasın böyle bilgiler seninde derinliğine işarettir.
ankara pisti hem görsellik hemde zorluk açısından en sevdiğim pistler olsada ,
yarın senin günün olur umarım.
sonbahara kadar ikramiyelerin bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum.
Herkese bol şans…

TREV73

Sevgili Derince, çok teşekkür ediyorum. Bugün Ankara programı dişli görünüyor, umarım hep beraber güzel altılılar buluruz…

Anıl

Derince kardeşim ankara yorumun olacakmı bugun

Murat

Derince merhaba Ankara yorumlarını bekliyorum

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar ADMIN

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar
Ankara
1. Koşu 2///1
Altili Ganyan
1. Ayak 3 FLASH FORWARD
2. Ayak 8 OPORTO BANKO
3. Ayak 5,3
4. Ayak 1,6,5,24,3
5. Ayak 2,1,7,3,5,4
6. Ayak HEPSI

Javenw

Uzun bir aradan sonra selamlar,bütün program için bir tahminim yok,çünkü karışık ve az atla geçilecek bir program bulamadım,benim için bu oyunun asıl amacı ufak oynayarak kazanabilmek,bundan mütevellit tek bir koşu için fikrimi beyan edeceğim.6.ncı koşuda 4 nolu Taşıyıcı isimli atı ganyan almaya müsait gördüm.Bir diğer oyunum ise 5.nci koşuda 5 nolu Alessandra ile bir sonraki koşuda ki tuttuğum atı çifte almak.Herkese bol şanslar…

SEDO

İZMİR

Öncelikle ne kadar çalışırsak çalışalım iniyisatif iki canlı hata yapmayacakki tuttuğumuz at oyunu kazansın.STALLİON FALCON yahu bulmuşsun kebabları eeebe furkan yüksel kardeşim hiç mi tempo yapmasını bilmiyorsun. Atı oksijen duvarına çarptırıyorsun. Arkadan atlımı kovaşlıyoda gelebilen at bile yok gereksiz yere atın temposunu yükseltip 10 kere koşsan bu rakipleri ezeceğin yerde bu gruba geçiliyosun. Biz kimlere güvenip te kurgu yapıyoruz.

İZMİR ALTILISI 9 KOŞU ÇİFT ALTILI
1) Önceliğim 2,4 ve 5 nolu atlara olacak. 1 ve 3 nolu atlar sigorta
2)SIKINTI YOK
3)6,9,8,3 nolu atlar ayrımsız
4)Uyumlu ve başarılı aprantisiile (7) kazanır mı? 3 nolu at süpriz yapabilir.
5)Kalem elde YAZ DOSTUM
6) 2 nolu at kazanmaya yakın eküriler ve 7 nolu at sıkı rakip
7) 2 nolu at beyaz bayrak ayna adayı dikkat rakipleride herhalde uyumaz diye umuyorum.
8)Tecrübeli atlar 4 ve 9 mutlak başta olmalı diye düşünüyorum. İlk kez koşacak Kaizbert 1 nolu at kesinlikle dikkat edilmeli 7 sağlam kuponda 2 de bomba kuponda olmalı
9)uyumlu jokeyi ile (2/2) yapan 3 nolu at ile 1 nolu atın kapışmasına sahne olacağımızı umuyorum.

FAZLA YER KAPLAMAMAK İÇİN NUMARA LAR İLE KISA GEÇTİM

İZMİR-1-
==============
2,4,5……………..1,3
3..SIKINTI YOK..
6,9,8,3……………….
7……………………..3
3,6,8,2,5,4,15,7,12
2………………….4,7
=============
İZMİR-2-
=============
7……………………….
3,6,8,2,5,4,15,7,12
2
2,6,5,4,7…………….
4,9,1,7,2…………….
3,1
==============

Atakan 06

Elinize emeginize sağlık guzel insanların oldugu bir site

Anonim

Slm hks dön bursa son ayata kittik derince tşklr seni seviyoruz yorumlarıı dürt gözle beklyorom sevgıiler saygılar

TREV73

Şeytanın bol olsun sevgili Admin…
Bana karışık gelen bir program, ama böyle programlarda (sıklıkla olduğu gibi) ben cebelleşirken gider bir Falez, Oporto, Flash forward gelir, hoooop 37 lira verir, ben de tırmaladığımla yıktığımla kalırım… neyse…
Ankara;
1. Ayak: Hepsinin geliri var. Flashforward favori… Ring of Fire kuponlarımın vazgeçilmezi…
Sıralama soruyorsanız;
3,9,2,7,8,4,5 (iki at eledim, kupon miktarı malum)
2. Ayak: Çalışmaları ve son koşuları güzel Royaliz ve Oporto, yanlarına sürprizde formda jokeyi ve güzel orjiniyle Mi Majörü ekliyorum.
8,9,6
3. Ayak: Tamam, son yarışı güzel, ama Türkiye’nin kurgu atını tek bıramam zaten dün Technique’in koşusu da gösterdi ki bu at yarışı,… Falez’e yorum yapmıyorum. Kupalı koşu Ahmet Çeliksiz olmaz, Grup-1, Grup-2 galibi Düşlem please bile değil, yazık, ama dün patlatan Deniz Yıldız ile koşan kalite Düşlem’I yazıyorum, Jokeye geri dönen Alderamin de ekledim, bütçe nedeniyle kapatamıyorum, ancak ben büyük kuponda hepsi diyeceğim muhtemel, sonra da Falez gelecek sinir olacağım. Yapacak birşey yok büyük favorileri yıkmak böyle birşey…Bu arada Deniz Yıldız İngiltere’de eğitim alıp geldiğinde ortalığı kasıp kavuruyordu ve şu an Hışman için söylenenler onun için söyleniyordu. Ne yazık ki arada bomba patlatan jokey olarak kaldı…
5,1,6,3
4. Ayak: 2 ve 3’ü eleyip geri kalanı yazdım. Sevmedim bu ayağı. Yetenekli Ali Kaçmaz bazen aynen eski Fuat (Çakar) gibi kaçıyor. Ne güzel kaçardı Fuat. Bir de Ankara’nın Cankılıç’ı vardı. Ankara koşusunda son düzlükte o İzmir’den yola çıkar en arkadan savrula savrula gelirdi. Neyse…
4,5,1,6
5. Ayak: Taşıyıcı muhteşem çalışmış, Ayhan ile koşuyor, gelecek vaadeden bir safkan, favorim. Gizmo’yu Özcan ile deniyorlar yazacağız. Maiden’den fena bir bir derece çıkarmayan Adaletli Kasırga’nın kontrolü zor bir safkan olduğu belli. Ahmet ile koşmasa, ancak plase plase olurdu. Yazmak zorundayız. Çimi görünce rahatlayan Yollaraz ile son Adana koşusu güzel Şubat İki başka grubu beklesinler, yazmıyorum.
4,3,2
6. Ayak: Özcan Şartlı 1’de binip getirdiği Karakartalım’a geri dönmüş. Galopları Arap gibi, kimi at yarışla çalışır, mesafe kısa, at kalite, yazacağız. Ağır kilosu, ama çok güzel çalışmaları ile Ayhan’ın bindiği İthal orjin Duello yazılacak. Apranti Umut Sarıca ile kilo indirimi almış, ara sonrası iyi çalışmaları ve iç startı ile bir nefeste bitirmeyi deneyecek kalite Davide. Sürpriz arayanlara, Imbarco ve Strong Belief yazılabilir, burada yer kalmadı.
3,1,4

Bir de misli deneyeceğim; 3,9//8,9//5//4,5//4,3//3,1

Bol şanslar…

TREV73

Tabii ki çok kuvvetli argümanlar veremem; 2 yıl önce Cyadonia diye bunun ana kardeşi bir tay muhteşem bir ilk yarış ile Şartlı 1’de uzak çekmiş, pist rekoru kırmıştı, sonra öldü. Bu anne kanını takip ediyorum… Adana’daki şartlı-5 yarışını 2 ay önce beğenmiştim, ilk uzun çimde yaz diye not almışım. Özcan epey israr etti bu safkana… ben de fena olmayan çalışması ile sıkı bir sürpiz olur mu diye deniyorum… Muhtemel tabela bile yapamaz, ama deneyeceğim…

TREV73

Hiç fena koşmadı, boş değil, ama herkes bu koşuda uyanacak artık sayın Admin… sonraki koşularda sürprizliği kalmadı…

ugurksk

admine ve tüm siteye başarılar
2-3-4-5-7
8
3-4-5
5-6
1-2-3-4-7
3
Bol şanslar

ugurksk

Teşekkürler admin

Derince

Ozcan Yıldırım gunu belirleyecegi bir bülten

İlk ayak
Son yarisinda verdigim.
Best of hazal formuyla grup sert olsa da yine sansli.
Siralama 642375

2. Ayak 18710-49

3.ayak mesafe avantajiyla pirsus sert temposu ile bankom.

4. Ayak safir kiz basta hepsi dicem.
Sıralama 345126

5. Ayak yeniden kendi grubuna gelen gizmo
Ve subat iki favorim son yarışında bankomuz olan yollaraz ve adaletli kasirga rakipleri
3172

Son ayak
Yeniden pilotunu bulan burdaki bir cok rakibi arkasinda birakan karakartalim ikinci bankom.
Hizla daha sert gruplara yelken açacaktır.

At yazanlar icin mc tamer ve ivor onerilerim.

ugurksk

Bol şanslar dirence
Aynen oynandı sonayak6-7-1 eklendi

Ribella

Herkese bol şans

1.ayak :: 3-8
2ayak :: 3-8-9
3.ayak :: 5 FALEZ günün en sağlam teki olacaktır
4 ayak ::6-5
5 ayak :: 7-2-4-3
6 ayak :: 3-1-6′-7-8-12-13

23.520 TL tutarindadır oynanmistir

Butik

ANKARA
5,6,7,8
8,9,10,11
5,7
1,2,3,4,5,6
2,3,4
3,4
Bol şanslar

Kavas

Ankara
5-7-4-6
8-9
4-1-5
1-5-3
3-2
3-1

Laz osman

Ankara yarışına bı yorumda ben yapmak istiyorum adamın kardeşıme de verdıyı demeçlerden dolayı kutluyorum benım yorumum altılı ın beşıncı ayağında 8 numaralı haberyolcusu nu tek vermek istiyorum çunku bu at bunlardan çok ustun at adanada yarış gosterıldı yagmjr yağdı pist deyiştı sonrasında ayağında kemik çıkardı çok guzel bı operasyonla tedavisi yapıldı sonrasında Ayhan kurşunla yarış gosterıldı ben bugun bu atın geçileceğine ınanmıyorum

Derince

Ne diyelim.
O zaman rastgele Ugur…

GARİBAN

1.ayak: 1-3-4-6-8-9

2.ayak:3-5-6-7-8-10

3.ayak:2-4-5-6-7

4.ayak:6-3-5

5.ayak:1-3-4-6-7

6.ayak:3

Derince

Yine iyi ikramiye verecek basit hatalarla gitti.
Ne diyelim..bulanlara bol sans.

39
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x