6 TEMMUZ 2019 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

2. Koşu : Katıldığı MEHMET AKİF ERSOY KOŞUSU’ndan bu yana starttan geç çıkma sorunu yaşamaya başlayan LUCID (8) bugün tekrar U.TEMUR ile yarışacak olup benim favorimdir. Uzun mesafede LAPREGRINA (5), FLASH FORWARD (3), Adana’dan kazanarak gelen BEST OF HAZAL (6) ve bu sefer M.Akyavuz’a teslim edilen BARIŞ (1) ilk ayağın bombasını yapabilir.

3. Koşu : Koştuğu 2 yarışta da 2. olan OPORTO (8) bugün kazansın artık, Özcan 3. kez biniyor.

4. Koşu : Çok iyi durumu ile FALEZ (5) bugün de kazanmasını beklediğim isimdir.

5. Koşu : Zorlu yarışta ağır kilo fark etmeden koşan mesafe ve pistte NOBEL PRINCESS (1) ALTERNATİF tekimdir. Güvenemeyenler istediği rakipleri ekleyebilir. Ben tek yazmazsam kapatırım.

6. Koşu : Son yarışında KAZIM KARABEKİR’de rakipleri sertleşince duvara çarpan araba durumuna düşen GİZMO (3) favorim. Son yarışında maiden’dan çıkan YOLLARAZ (7), ilk çim yarışında 2. olan TAŞIYICI (4) ve Adana’dan iyi durumda gelen ŞUBAT İKİ (1) rakipler.

7. Koşu : İkide iki yapan binicisi ile DUELLO (1) yine beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacak, favorim. Son yarışında sonlarda etkili gelen KARAKARTALIM (3) sert rakibidir. Pistte akışlı gözüken YOLDAŞKAYA (6) en ciddi rakipleri. Yarış hayatına Adana’da başlayan DAVIDE (4) en son mart ayında koştu. Safkan ALTINKOP, BRUCEWAYNE’lerle koşan bir safkan, eğer hazır ve sıkıntısı yok ise bunları rahat geçer.

 

ALTILI GANYAN

1.Ayak : 8-5-3-6-1
2.Ayak : 8
3.Ayak : 5
4.Ayak : 1   /// 4-5-6-3-2
5.Ayak : 3-7-4-1
6.Ayak : 1-3   ///   6-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
the sakal

5.ayak 2 no 4 atta yok..İlginç..Bol sanlar..

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x