Ana Sayfa / Tahminler / 6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Son 2.liğinde olumlu sinyaller veren TÜRKŞAD-8- favorim.BARBO-2-, LIVIN THE DREAM-6- ve KARAMAN BEY-5- idman pistinde etkili gözükenler.Hep istikrarlı koşmasına karşın henüz kazanamayan CEYLİN HATUN-9- ihmale gelmez.İlk koşusunu kesinlikle ölçü almadığım PAN ŞKRYEL-7- olmazsa olmazım.Gördüğü koşulardan sonra daha iyiye taşıdığı idmanları ile bu kez farklı bir koşu çıkartabilecek olan ARSIZ ÇOCUK-1- daha sonra.

2.ayak: GÜZELKAYA-1- bu gruptan o kadar farklı bir isim ki üzerindeki kardeşimiz kısrağa sıkı sıkı tutunur ve düşmezse kendini bir solukta finishte görür.MURTECİZCAN-6- ve ALYANAKLIM-3- formda isimler.Önlerde boş kalabilirse SELAYATLI-7-, bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile ELMASINKIZI-4-, gününde olduğunda daha sert gruplarda dahi ses getirebilecek olan RIO KARNAVALI-2- ve bu aralar ciddi bir çıkış yakalamasını beklediğim HANIM SULTAN-8- daha sonra.

3.ayak:  Yakalamış olduğu güzel formu ile YILDIZHAN STAR-5- ve bu sezon çizgi üstü yarışlar çıkartan NEON KNIGHT-6- ikilisi patlamış mısır

4.ayak: Performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimlerin bulunduğu koşuda eleyebildiğim tek isim bulunuyor.OLTACI-5- ve ALİŞİR-2- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde.

5.ayak: Günün oldukça mücadeleli ve zevki geçmeye aday karmaşık koşusunda son koşularında olumlu sinyaller veren KARAZEYTİN-13- ve TUTARLI-7- ikilisine öncelikli şansı tanıyorum. Rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın grubun etkili ismi  SERDENGEÇER-1-,bu gruba her zaman yetebilecek performansı ve etkili ekürisi ile ANILBEY-2- ihmale gelmez .Uzun aradan sonra özlediği birinciliğe kavuşan CUKKA-12- bir kez daha şans verilmeyi hak ediyor, son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım SULTANBATUR-3- zorlu koşunun diğer şanslısı.

6.ayak: VIHIGHPE-3- mesafe tuttuğunu son iki koşusunda kanıtladı, henüz bazı şeyleri kanıtlamamış rakipleri arasında sivrilen isim günün ayrıca sığınılacak limanıdır,yetenekli aprantisi ile zorlu program üzerindeki  bankom!

Kupon

1.ayak: 8-2-6-5-9-7//1

2.ayak: 1-6-3-7-4//2-8

3.ayak: 5-6

4.ayak: 5-2//1-3

5.ayak: 13-7-1-2//12-3

6.ayak: 3 VIHIGHPE

Tutar: 28,8//141,12 TL

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.