6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Son 2.liğinde olumlu sinyaller veren TÜRKŞAD-8- favorim.BARBO-2-, LIVIN THE DREAM-6- ve KARAMAN BEY-5- idman pistinde etkili gözükenler.Hep istikrarlı koşmasına karşın henüz kazanamayan CEYLİN HATUN-9- ihmale gelmez.İlk koşusunu kesinlikle ölçü almadığım PAN ŞKRYEL-7- olmazsa olmazım.Gördüğü koşulardan sonra daha iyiye taşıdığı idmanları ile bu kez farklı bir koşu çıkartabilecek olan ARSIZ ÇOCUK-1- daha sonra.

2.ayak: GÜZELKAYA-1- bu gruptan o kadar farklı bir isim ki üzerindeki kardeşimiz kısrağa sıkı sıkı tutunur ve düşmezse kendini bir solukta finishte görür.MURTECİZCAN-6- ve ALYANAKLIM-3- formda isimler.Önlerde boş kalabilirse SELAYATLI-7-, bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile ELMASINKIZI-4-, gününde olduğunda daha sert gruplarda dahi ses getirebilecek olan RIO KARNAVALI-2- ve bu aralar ciddi bir çıkış yakalamasını beklediğim HANIM SULTAN-8- daha sonra.

3.ayak:  Yakalamış olduğu güzel formu ile YILDIZHAN STAR-5- ve bu sezon çizgi üstü yarışlar çıkartan NEON KNIGHT-6- ikilisi patlamış mısır

4.ayak: Performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimlerin bulunduğu koşuda eleyebildiğim tek isim bulunuyor.OLTACI-5- ve ALİŞİR-2- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde.

5.ayak: Günün oldukça mücadeleli ve zevki geçmeye aday karmaşık koşusunda son koşularında olumlu sinyaller veren KARAZEYTİN-13- ve TUTARLI-7- ikilisine öncelikli şansı tanıyorum. Rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın grubun etkili ismi  SERDENGEÇER-1-,bu gruba her zaman yetebilecek performansı ve etkili ekürisi ile ANILBEY-2- ihmale gelmez .Uzun aradan sonra özlediği birinciliğe kavuşan CUKKA-12- bir kez daha şans verilmeyi hak ediyor, son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım SULTANBATUR-3- zorlu koşunun diğer şanslısı.

6.ayak: VIHIGHPE-3- mesafe tuttuğunu son iki koşusunda kanıtladı, henüz bazı şeyleri kanıtlamamış rakipleri arasında sivrilen isim günün ayrıca sığınılacak limanıdır,yetenekli aprantisi ile zorlu program üzerindeki  bankom!

Kupon

1.ayak: 8-2-6-5-9-7//1

2.ayak: 1-6-3-7-4//2-8

3.ayak: 5-6

4.ayak: 5-2//1-3

5.ayak: 13-7-1-2//12-3

6.ayak: 3 VIHIGHPE

Tutar: 28,8//141,12 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: binbastar

Avatar
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar