Ana Sayfa / Tahminler / 6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.ayak: Son 2.liğinde olumlu sinyaller veren TÜRKŞAD-8- favorim.BARBO-2-, LIVIN THE DREAM-6- ve KARAMAN BEY-5- idman pistinde etkili gözükenler.Hep istikrarlı koşmasına karşın henüz kazanamayan CEYLİN HATUN-9- ihmale gelmez.İlk koşusunu kesinlikle ölçü almadığım PAN ŞKRYEL-7- olmazsa olmazım.Gördüğü koşulardan sonra daha iyiye taşıdığı idmanları ile bu kez farklı bir koşu çıkartabilecek olan ARSIZ ÇOCUK-1- daha sonra.

2.ayak: GÜZELKAYA-1- bu gruptan o kadar farklı bir isim ki üzerindeki kardeşimiz kısrağa sıkı sıkı tutunur ve düşmezse kendini bir solukta finishte görür.MURTECİZCAN-6- ve ALYANAKLIM-3- formda isimler.Önlerde boş kalabilirse SELAYATLI-7-, bu gruba her zaman yetebilecek performansı ile ELMASINKIZI-4-, gününde olduğunda daha sert gruplarda dahi ses getirebilecek olan RIO KARNAVALI-2- ve bu aralar ciddi bir çıkış yakalamasını beklediğim HANIM SULTAN-8- daha sonra.

3.ayak:  Yakalamış olduğu güzel formu ile YILDIZHAN STAR-5- ve bu sezon çizgi üstü yarışlar çıkartan NEON KNIGHT-6- ikilisi patlamış mısır

4.ayak: Performans olarak birbirlerine oldukça yakın isimlerin bulunduğu koşuda eleyebildiğim tek isim bulunuyor.OLTACI-5- ve ALİŞİR-2- ikilisi rakiplerinin bir adım önünde.

5.ayak: Günün oldukça mücadeleli ve zevki geçmeye aday karmaşık koşusunda son koşularında olumlu sinyaller veren KARAZEYTİN-13- ve TUTARLI-7- ikilisine öncelikli şansı tanıyorum. Rakiplerine kıyasla nispeten ağır kilosuna karşın grubun etkili ismi  SERDENGEÇER-1-,bu gruba her zaman yetebilecek performansı ve etkili ekürisi ile ANILBEY-2- ihmale gelmez .Uzun aradan sonra özlediği birinciliğe kavuşan CUKKA-12- bir kez daha şans verilmeyi hak ediyor, son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım SULTANBATUR-3- zorlu koşunun diğer şanslısı.

6.ayak: VIHIGHPE-3- mesafe tuttuğunu son iki koşusunda kanıtladı, henüz bazı şeyleri kanıtlamamış rakipleri arasında sivrilen isim günün ayrıca sığınılacak limanıdır,yetenekli aprantisi ile zorlu program üzerindeki  bankom!

Kupon

1.ayak: 8-2-6-5-9-7//1

2.ayak: 1-6-3-7-4//2-8

3.ayak: 5-6

4.ayak: 5-2//1-3

5.ayak: 13-7-1-2//12-3

6.ayak: 3 VIHIGHPE

Tutar: 28,8//141,12 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: binbastar

Avatar