Ana Sayfa / Tahminler / 6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: 26 Aralık’ta ki avansını bende halen daha koruyan safkanın uzayan mesafe ile daha da şanslı olduğunu düşünüyorum (2) numaralı BARBO ilk safkanım.

2.ayak: Haliyle 6-7 yaşına gelmiş ve halen 40-50 handikaplarda dolaşan safkanlar arasında (1) GÜZELKAYA sırıtıyor. Safkan son yarışında hazır olmadığı yönünde bir portre çizmiş olsada yarış temposunun aleyhine gelişmesi ve önlerde yer tutmanın vermiş olduğu dezavantajla pilotununda sonlarda enseye basması ile yarıştan sıfır çekti. Acemi binicisine rağmen uygun grupta acele etmez yarışı 5-6 da seyrederse kalitesini konuşturabilir diye düşünüyorum ilk safkanım.

3.ayak: Vermiş olduğu aradan sonra çıktığı ilk yarışında formunda düşüş bir tarafa daha da üzerine koyduğunu düşündüğüm (5) numaralı YILDIZHAN STAR ilk safkanım.

4.ayak: Son yarışında 2000 metrede sert rakipler yanında varlık gösterememiş olsada ben safkanın Kocaeli’nde ve mesafesinde söz sahibi olabileceği gibi bu yarışta göstereceği başarı ile artık tamamen sentetik sevdasının biteceğini düşünüyorum. Farklı koşmasını beklediğim (4) numaralı GÜMÜŞKESEN ilk safkanım.

5.ayak: Süpriz bekleyeceğim yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: Son iki yarışından da başarı ile ayrılan safkanın bir aksilik olmadığı taktirde bu mesafede bu rakipler önündede kazanmasını bekliyorum (3) numaralı VIHIGHPE BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-8

2.ayak: 1-7-6-4-5-2-3

3.ayak: 5 /// 6

4.ayak: 4-5-2-1-3

5.ayak: HEPSİ

6.ayak: 3 tek

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

13 yorum

 1. Bol şanslar Bombacı

 2. Slmlar bombaci.adana icin tahminin varmiydi.

 3. Bombaci

  Şimdi sen söyleyince baktım program çok cazip görünüyor. Bu arada ben çok komik birşey dikkati mi çekti. Lütfen sizde bakar mısınız ?? (4) numaralı KURYE kaç numaralı kulvardan çıkması gerekiyor. Kaç numaralı kulvardan çıkış yapıyor. Eğer öyle birşey varsa esas bomba bu olur :)))

 4. Bombaci

  Yaw çıldırıcam yeminle yanlış kulvardan çıkıyor. Kavun içi forma 9 numaralı kulvar yerine 10 dan çıkıyor bi bakın :))

  • şimdi izledim yarışı. dediğin gibi kurye 10dan bütünhaber 9dan çıkmış :)

 5. Bombaci

  Espranz düşüncem şöyle: birinci ayak: 5-8 ikinci ayak: 3 tek gir gerisini nasıl yaparsan. Son ayak 5-6 sız oyun yapmamanı tavsiye ederim bol şans

 6. Bombaci

  Geriye birtek dördüncü ayak:7 beşinci ayak: 9 altıncı ayak:6 TEK’lerim kaldı bunlarda olmazsa benim bulma modelim yokmuş

 7. bursaya başlamışsın bekliyorum yorumu. fazla bekletmezsin umarım :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir