6 ŞUBAT 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: 26 Aralık’ta ki avansını bende halen daha koruyan safkanın uzayan mesafe ile daha da şanslı olduğunu düşünüyorum (2) numaralı BARBO ilk safkanım.

2.ayak: Haliyle 6-7 yaşına gelmiş ve halen 40-50 handikaplarda dolaşan safkanlar arasında (1) GÜZELKAYA sırıtıyor. Safkan son yarışında hazır olmadığı yönünde bir portre çizmiş olsada yarış temposunun aleyhine gelişmesi ve önlerde yer tutmanın vermiş olduğu dezavantajla pilotununda sonlarda enseye basması ile yarıştan sıfır çekti. Acemi binicisine rağmen uygun grupta acele etmez yarışı 5-6 da seyrederse kalitesini konuşturabilir diye düşünüyorum ilk safkanım.

3.ayak: Vermiş olduğu aradan sonra çıktığı ilk yarışında formunda düşüş bir tarafa daha da üzerine koyduğunu düşündüğüm (5) numaralı YILDIZHAN STAR ilk safkanım.

4.ayak: Son yarışında 2000 metrede sert rakipler yanında varlık gösterememiş olsada ben safkanın Kocaeli’nde ve mesafesinde söz sahibi olabileceği gibi bu yarışta göstereceği başarı ile artık tamamen sentetik sevdasının biteceğini düşünüyorum. Farklı koşmasını beklediğim (4) numaralı GÜMÜŞKESEN ilk safkanım.

5.ayak: Süpriz bekleyeceğim yarışta tercihim HEPSİ olacak.

6.ayak: Son iki yarışından da başarı ile ayrılan safkanın bir aksilik olmadığı taktirde bu mesafede bu rakipler önündede kazanmasını bekliyorum (3) numaralı VIHIGHPE BANKOMDUR.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-8

2.ayak: 1-7-6-4-5-2-3

3.ayak: 5 /// 6

4.ayak: 4-5-2-1-3

5.ayak: HEPSİ

6.ayak: 3 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

espranz
Ziyaretçi
espranz

Slmlar bombaci.adana icin tahminin varmiydi.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bursaya başlamışsın bekliyorum yorumu. fazla bekletmezsin umarım :)