Ana Sayfa / Tahminler / 6 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

6 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

6 Ocak 2018 Cumartesi İSTANBUL tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir haftasonu dilerim.

1.AYAK: İzmir uzun mesafe KUM pistte Doğukan SAV idaresinde alışık stili ve başarılı yarışlarıyla başı çeken ÖZBİLGİN uzun mesafe tecrübesiyle diğerlerinden daha önplanda olup, bankomdur.

2.AYAK: Başta DREJAN olmak üzere, uzun mesafe KUM tecrübeleriyle performansı ayrıca bilinen BLACK WASP bu koşuda bilrikte tercihlenmesi gereken iismlerdir.

3.AYAK: 25 Ekim tarihli yarış yaşamının ilk KUM koşusunda elde ettiği 2.liğe değinmek istediğim, URLA FIRTINASI, grubunun üstünde bir isim olarak Hışman ÇİZİK idaresinde bankom diyebileceğim isimlerdendir.

4.AYAK: Katıldığı son KUM koşusu olan 22 Eylül tarihli İSTANBUL 1400 KUM koşusunda Mahsun TURAN idaresinde grubunda bulunan rakipler de dahil olmak üzere çoğu rakibini ezen, 1.33.80 bitiriş süresi grubunun yakın zamanda en iyisi olan ESANADOLU ve elbette Uğur POLAT idaresinde koşuya katılacak olan SAHİPBEY arasında geçeceğini düşündüğüm koşuda bu 2 ismi birbirine rakip olarak görüyorum

5.AYAK: Özledik seni ŞAHİNTER... Uzun mesafe kaliteli koşularınla geride bıraktığın olumlu performansınla elde ettiğin liderlikler huzurunda, bir daha gel ve göster performansını.. Ban komdur ŞAHİNTER..

6.AYAK: Yarış yaşamının ilk koşusunda elde ettiği 2.likle liderliğe göz kırpan KURTEL'lerin atı MIRACLE SON ile gayet yerinde bir istikrarı bulunan GECEKONDU arasında geçeceğini düşündüğüm liderlik mücadelesinde iyi olan kazansın...

1.AYAK: 2
2.AYAK: 1 – 6
3.AYAK: 7
4.AYAK: 3 – 4
5.AYAK: 8
6.AYAK: 2 – 7

TUTAR: 5 MISLI = 2.40 TL

Hakkında ETC

ETC
İstanbul'da ikamet ediyorum. 33 yaşında ve bekarım. Yarış sever dostlarımıza yol gösterebilmek için aranızdayım

4 yorum

 1. Bol şanslar ETC

  • ETC

   teşekküre derim Adminim…
   Cevabı burdan gönderdim ama doğru mu yaptım bilmiyorum.
   Yeni arayüzde yoruma nasıl cevap gönderileceğini bilmediğimden…

 2. yavuzhan41

  Bol şanslar ETC

 3. Bombaci

  Bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir