06 OCAK 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Sonunda özlem duyduğum İstanbul sezonu açıldı yakın zamanda Ankara programı da başlar ve seyir zevki yüksek yarışlara kaldığımız yerden devam ederiz. Herkeze bol şanslar dilerim. Programın karmaşık ve zorlu olduğunu düşünüyorum.

1.AYAK : Ara sonrası start alacak olmasına rağmen dinçlik yarışı gelmesini beklediğim çalışmalarında etkili gözüken daha güçlü rakiplerle mücadele eden 6 AK FETİH önde tuttuğum isim olup, Kısa bir dinlendirme süresi geçiren ve çalışmalarında oldukça etkili gözüken bugün muhtemelen geri planda kalacak isimler arasında yer almasına rağmen etkili bir yarış koşmasını beklediğim 7 BAKIRCIBEY , Kısa işlerinde etkili gözüken 1 KORİK, Bu tip mesafe ve gruplarda söz sahibi olabilecek 2 ÖZBİLGİN , 3 SİGNORE, uzun metrajlı yarışlarda etkili sonuç alabilen 9 ÖNDEREFE sıralamasıyla ilk ayağı geçiyorum.

2.AYAK : Uygun sıkletiyle bugün farklı bir performans ortaya koymasını beklediğim çalışmalarında adeta kanatlanıp uçan 5 ÇEKO DAYI ilk şans verdiğim isim olup, Son iki yarışından zaferle ayrılan ve formunu devam ettiren 1 BLACK WASP ciddi rakip durumunda olup, son üçüncülüğüyle kıpırdama gösteren idman görüntüsünü bir türlü sahaya koyamayan 7 GÖLALAN, uygun rakipler yanında söz sahibi olabilecek 6 DREJAN, olmazsa olmaz 8 YİĞİTER, bu tip gruplarda sürpriz yapabilecek güce sahip 4 İPSİZ KIZ, N.avcı idaresinde sürpriz yapmasını beklediğim çalışmaları yeterli olan 10 BREVA FEET kalabalık tuttuğum bu koşuda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Zorlu maiden mücadelesinde ayırt etmeden 1 BEG, 2 BLUE VİCTORY, 3 KAYNARCA, 6 POWER STORM, 7 URLA FIRTINASI,9 MY LAND sıralamasına şans veriyorum.

4.AYAK : Risk alacağım bu koşuda rakiplerine göre daha etkili bir mücadele içerisinde olup koşuya idman görüntüsünü yansıtması durumunda sıkletinin avantajınıda ortaya koymasını beklediğim muntazam idman görüntüsüyle bu tip mesafelerde etkili yarışları bulunan 6 RODOSTO’yu Ön planda tutup, Tek rakip olarak gördüğüm isim bu tip gruplarda her zaman ön planda olan ve yarışın muhtemel agf tablosunun üst seviyesinde olacak olan 3 SAHİPBEY olacaktır.

5.AYAK :Kazandığı yarış sonrası geri çekilen ve İstanbul sezonuyla tekrar start veren sevdiği mesafe ve pistte start olacak ismin bugün ki rakiplerine göre daha etkili bir form grafiği içerisinde olduğunu düşünüp yapmış olduğu İstanbul pistinde ki idman görüntüsüyle yarışa oldukça hazır gireceğini gözler önüne seren 3 KISRAKBAŞI’nın kaldığı yerden devam ederek koşuyu kazanmasını bekliyor ve kuponumda tek olarak yer veriyorum.

6.AYAK : Yarış hayatının ilk startından ikincilikle ayrılırken o gün için kazanana yapabileceği fazla birşey yoktu ikinci ayrıldığı koşuda sadece bir kez kamçı teşviki görüp gördüğü kamçıyla ikincilikle ayrılmasını bilip, verdiği aranın ardından bugün çıkacağı Sentetik pistte çok daha etkili bir yarış ortaya koymasını beklediğim ve yapmış olduğu dereceli işleriyle bugün maidene veda etmesini beklediğim 6 MAKAMBO çok ön planda tuttuğum isim olup, Koştuğu her yarışında maidene veda edecek izlenimi verip bir türlü veda edemeyen bugün için de son bir kez daha şans vereceğim 2 GECEKONDU deyip kapanışı yapıyorum.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,7,1,2,3,9

2.AYAK : 5,1,7,6,8,4,10

3.AYAK : 1,2,3,6,7,9

4.AYAK : 6.3

5.AYAK : 3

6.AYAK : 6,2

TUTAR : 60,48 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bombaci

Bol şanslar

admin

Bol şanslar

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x