6 OCAK 2016 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.) Günün ilk ayağında dişi safkanların mücadelesinde süpriz olabilir, zaten pistte oldukça ağır olmalı. Ankara – İzmir gezdikten sonra istediği sonuçları alamayan OCEAN LOWER(5) sevdiği Bursa pistine geri döndü, ıslak pistte favorim. Son galobunda 1000\1.01.5 yapan KÜLÜNK SULTAN(3), ağır pistte iyi koşacak atlardan MELODİ(6) ve MY KONOS(4) kuponlara eklenebilir.

2.) Sevdiği mesafede EMBİR HAN(4) kazanabilir, favori. Sonlarda geç kalmaz ise TURABİ(8) EMBİR HAN’ı sonlarda yakalayabilir.

3.) Son yarışını kazanırken beğenilen EKİNER(2) ikide iki yapabilir, favori. Binicisinin de tercihi ile KEREMCAN(4), 3,5 ay aradan sonra koşacak olan TORAMAN(7-3), kendi atlarına binecek olan M.Gündüzeli ile OĞLUM EGE(5) ve mesafede PORSUK BEYİ(6) rakipleridir.

4.) Son yarışında DARK BOY arkası burun ucu 2. olan FRATELLİ(3) uzun mesafede koşan bir safkan dileyen tek yazabilir. Sonlarda eğer yakalayabilir ise GRADE BOY(1) kazanabilir.

5.) Son yarışında kısa mesafede tabelaya giren ATİKKIZ(3) benim favorim. Güzel hazırlıkları ile eküri destekli BAHTIŞAHANE(1-6), son yarışında kısa mesafede etkili olamayan GÜNYÜZÜ(2), İstanbul’da yarış gören mesafeyi seven BESSEY(5) ve son koşusu ölçü olmayan GÜNEBAKIŞ(7) rakipleridir.

6.) Hem anneden hem de babadan ıslak-nemli piste yatkın olan iyi durumdaki BÜYÜK AJİBA(5) tek.

ALTILIM

1.) 5-3-6-4
2.) 4-8
3.) 2 // 4-7-5-6
4.) 3 // 1
5.) 3-1-2-5-7
6.) 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
selami çelebi

selami çelebi05 Ocak 2016 at 19:37 CEVAP YAZIN ↓
merhabar sayın yarış sever dosdlarım.. önece tjk ya ve tjk yetkililerle paylaştıgım bir olaydan bahsedecegim
yılda bir kez de olsa YARIŞ SEVERLER ADINA bir koşu düzenlenmesini defalarca taleb etdim sizleride ilgilindiriyorsa sizlerde taleb edin ( benim fikrim ) ayrıca size 06.01.2016 BURSA yarışını verecegim . bende bir yarış severim küçük parayla altılı yapmayı tercih ederim yinede at koşar baht kazanır :
1, AYAK 2 , 3 / 2, AYAK 4,8 /3,AYAK 4,7 / 4,YAK 1,3,4,5 / 5,AYAK ( 5 TEK ) 6,AYAK 1,2,5,13 8 TL YATIRIN TUTACAK MUTLAKA BÜTCENİZE GÖRE DE AT EKLEYEBİLİRSİNİZ sevgilerimle rumuzum : winrivervin

selami çelebi

arkadaşlar tjk ya talepde bulumalım YARIŞ SEVERLER ADINA YARIŞ DÜZENLESİNLER yarış sevenler olmasa camia cöker ya hadi bu koşuyu yaptıralım herkez yaysın

metin

tebrikler admin . bursa kuponunu çok rahat bir şekilde tutturdun. ama ben altılı başladıktan sonra farketiğimden değerlendiremedim.

metin

adrian takipteyim..)

admin

Tebrikler