Loading...

6 NİSAN 2018 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Tam mesafesinde start alacak olan 3-NASUHOĞLU favorim rakip olarak gördüğüm isimler ise uzunu eksik olan ve ara sonrası galop niyetine uzunda bir yarış gören bu yarış için yaptığı galoplarında form tuttuğunu belli eden 6-METECİK, bomboş kilosu ile 5-GÜLENYÜZ ve Kocaeli pistinin gediklilerinden 2-FORDATEK.

2.AYAK: Bu yarış için yapmış olduğu çalışmalarında çok iyi dereceler çıkaran 9-ALTIN TURBO ilk kez çıkacağı pistte favorim. Rakip olarak gördüğüm isimler ise önde istediği tempoyu koymasını beklediğim 11-HABERLİ, ilk koşusunda tabela dışı kalmasına rağmen beğendiğim 2-ÇARIM, verdiği araya rağmen 6-KARA ŞÖVALYE ve orjinine yakışmayan bir totosu bulunmasına rağmen 10-ÇELİKYELE koşunun sürprizini gerçekleştirebilir.

3.AYAK: Uzun mesafeli yarışta son yarışını çok beğendiğim 6-ALFA KIZI favorim. Son yarışını kazanan 5-LADY CARINA, çok formda 2-CASSOWARY, eli kulağında 7-WEMBLEY FIRTINASI ve uzuna daha yatkın 4-MENİNA sirasiyla rakip gördüğüm isimler.

4.AYAK: Kaba kumu çok daha iyi koşmasını beklediğim 2-ELLİANNA'dan gösterişli bir birincilik bekliyorum BANKOM.

5.AYAK: Kilosu çok ağır olmasına rağmen müthiş formu ve bu kilolara alışkın olmasıyla 1-BLACK WASP ve kendisi gibi formda bir isim olan 2-CHICAGO arasındaki mücadelenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyorum.

6.AYAK: İlk kez koşacak isimler 1-DEDE BEKİR ve 11-TELLEKIZI başta yer vereceğim isimler olup 4-GECE KUŞU, 8-UÇANAHMET ve 9-HAMHAMA daha sonraki ihtimaller.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 3-6-5-2

2.AYAK: 9-11-2-6-10

3.AYAK: 6-5-2-7-4

4.AYAK: 2

5.AYAK: 1-2

6.AYAK: 1-11-4-8-9

KUPOM TUTARI: 60 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
efe
Ziyaretçi
efe

Emeğine saglık üstad teşekkürler

efe
Ziyaretçi
efe

Bi tek dah arasam 2 ci ayaktaki altın turbo tek olurmu

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Bombaci
Üye
Bombaci

Dördüncü ayakta çarpışıcaz üstad 😂😂😂 biraz kılıç Kalkan oynayalım dedim :) bol şans

Bombaci
Üye
Bombaci

OoOoO çok sert :):) iyi oldu bu iyi havalarda düzeliyor. Anlaştık 👍

The sakal
Ziyaretçi
The sakal

1,2,3,5,4,7
10,9,2-11,3,5
7,2-6,1
2,3
3,1,4,5
9-1
Bol sanslar..

Ferhat
Ziyaretçi
Ferhat

Abi mrb ızmir tahmini paylasacak misin

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.