6 NİSAN 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese KOCAELİ altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Buradaki birçok rakibini defalarca geçmiş olan safkan yine aynı şekilde sevdiği pistte büyük ihtimal haklı olarak ağır favori çıkacaktır (3) numaralı NASUHOĞLU ilk safkanım. Ancak bu safkanın eksik koşması durumunda birçok safkanın devreye girme ihtimali var o anlamda bütçe dahilinde kalabalık tutmakta fayda var diye düşünüyorum.

2.ayak: İstanbulda ki son yarışında bariyer dibinde kapanmak zorunda kalan pilotu ile varlık gösterememiş olsa da yarış içinde ki bir takım titizliklerini tekrar etmemesi halinde bu defa Kocaeli’n de söz sahibi olacağını düşündüğüm (5) numaralı HÜROĞLU ve buradaki birçok safkandan daha hazır olduğuna inandığım (9) numaralı ALTIN TURBO arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum.

3.ayak: Son yarışlarına istinaden tek rakibi KOCAELİ kumu görünen (2) numaralı COSSOWARY nin kazanması normal sonuçtur. Pisti yadırgadığı taktirde ise devreye girebileceği rakipleri şablonumdadır.

4.ayak: Son koşusunda Başarısız bir sonuç almış görünsede son derece sert rakiplerle koştu. Tam olarak yarış karekteri oturmayan safkan burada ki rakipleri içinde en iyi yarış tecrübesine sahip safkan görünsede ilk öğretim öğrencisi gibi her yarışta birşeyler öğreniyor. Safkanın kalitesine güvenim tam ancak startta göstermiş olduğu titizlik biraz soru işareti. 1 numaralı kulvarın avantajı ile startla birlikte titizlik yapmadığı ve iyi yer tuttuğu taktirde son düzlük dönüldüğünde bence tek başına yarışır. Ancak genel olarak kimsenin daha güçlerini tam bilmediği safkanların mücadelesi oldukça riskli. Ben risk alacağım ve (3) numaralı GREEN DUSHESS i tek yazacağım. Güvenmeyen ve rakip yazacak olanlar için ilk üç sıralamam 3-2-1 şeklindedir.

5.ayak: Ağır kilosuna rağmen (1) numaralı BLACK WASP yine bu grupta söz sahibi olabilecek formda ilk safkanım.

6.ayak: Sıralamam şablonda olacak herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-2-5-6-1-8

2.ayak: 5-9

3.ayak: 2-3-4-6

4.ayak: 3 tek

5.ayak: 1-2-4

6.ayak: 4-7-8-9-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

ERTANBEY

Bol Şanslar dilerim reis çok ihtiyacın olacak 😂😂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x