izmir altili tahminleri bombaci

6 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İzmir altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Mesafenin 1600 olması, dişilerin mücadelesi olması iç kulvar avantajını yine bir adım öne çıkarıyor. Maksimum enerji tasarrufu ile önlerde kendisine yer bulacak olan (1) ARALYN ve (10) POWER OF THE WIND bir adım önde gibi. Koşan safkanlar içinde gerek mesafeye yatkınlık gerekse pedigri olarak en iyisi bulduğum (3) CHIARO DI LUNA ciddi söz sahibi olabilecek potansiyele sahip. Son yarışına aldırış etmezsek bir önce ki yani dördüncü geldiği yarışı bu grupta tercih sebebidir. (5) FERUHKA dördüncü ve son safkanımdır.

2.AYAK: Son yarışını kaile almazsak 26 Şubat ‘ta ki 15 ganyanla kafa burun KARAÇİVİ nin ardından 2. Gelen safkanın o yarışı kendi çapında çok üst düzey bir yarıştı. Burada ki rakiplerine baktığımızda ise kayda değer (3) KORATEŞ görülüyor. Bir süre geri çekilen (6) İNSUYU ve zamanın KV atlarından (1) BOZDAĞ EFESI de supriz arayan arkadaşlara tavsiye edebileceğim safkanlardir. Ilk atımı soylemeyi unuttum :) (4) SAYGON

3.AYAK: Kendi safkanları ve 100 ncü birinciliğini hedefleyen pilotu ile (2) NORTH VALLEY alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. (5) DYMAXION ve (1) BULLET PROF rakipleridir.

4.AYAK: Uzun süre ara veren sık koşturulan rakipleri arasında eküri desteği ile birlikte photalamasını bekliyorum (3) KURTÇABEY BANKOM.

5.AYAK: Son yarışında yiğidi öldürdük bari hakkını teslim edelim dediğim ve banko olarak önerdiğim (1) BAYDÖKER ve Mehmet Kaya nın mücadelesi gerçekten görülmeye değerdi. Ben uzun zamandır Mehmet Kaya yı da bir safkan üzerinde bu kadar istekli ve akıcı görmemiştim. Yine günün teki olarak karşımıza çıkacaktır. Yine söylüyorum koşmak için yaratılmış bu safkan canı istediği her yarışta gelir. Yine çok önceki keşiflerimden olan 10-15 ganyanlara koşarken bir deli oğlan diye bahsettiğim (2) CAFER AĞA nın son yarışında ki mücadelesi de hoşuma gitmedi değil. Daha da iyi olacak inşallah. (3) EL FUEGO ve (8) MASTER OF THE WIND süpriz beklediğim safkanlardır.

6.AYAK: Sıralamam şablondadır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1-10-3-5

2.AYAK: 4-3-6-1

3.AYAK: 2 /// 5-1

4.AYAK: 3 TEK

5.AYAK: 1-2-3-8

6.AYAK: 10-3-1-6-5

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Bombacı

Bilal
Ziyaretçi
Bilal

Yorumlarinda bi eksiklik var bombaci eski at askin yok gibi. onceden bir solukta okur bitirirdik simdi biraz klasik yaziosun farkindamisin