Ana Sayfa / Tahminler / 6 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

6 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Program içerisinde kafa yorduğum ayak bu ayak olduğunu söyleyebilirim. Nedeni koşunun zorluğundan çok koşu içerisindeki bir safkana güvenip güvenmemem konusu oldu. Bu safkan 2008 GR-1 Kısrak koşusu galibi olan SPARKLING yavrusu 6.GISELE oldu. Öyle ki safkanın neresinden tutarsan kalite fışkırıyor. Eğer ki start problemi yaşamasaydı böylesi potansiyeli yüksek bir kamin hala maidende olması mümkün değildi. Bir süre geri alındıktan sonra galoplarında güzel işler çıkartan safkanın önceki koşularına nazaran uzayan mesafede çok fazla oyalanmaması durumunda rahat bir birincilik elde edeceğine inanıyorum. Ben denemeye değer deyip banko yazıyorum.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu sürprizle sonuçlanmaya oldukça müsait. Bu sebeple kalabalık tutmakta fayda görüyorum. Ekuri isimlerden 10.KURNAZ ve on aydır koşu görmeyen 9.HAZİRANKIZI'nı dışarı atıp HEPSİ diyorum.

3.AYAK : Koşunun olduğu gibi benimde favorim 2.NORTH VALLEY. Gün geçtikçe formunu yükselten 1.BULLET PROOF favorinin en ciddi rakibi. Bir süredir koşmasa da galoplarında iyi görünen 7.KANATORYA hafif sikletiyle tabelayı zorlayabilir. 4.ANGEL FLY ve 5.DYMAXION diğer ihtimaller.

4.AYAK : Sevdiği pistte 4.YOL BULAN svorim. Yarış içerisinde iyi konumlanırsa 5.KIRDENİZ ve eküri destekli 3.KURTÇABEY'de eklenip rahat bir koşu izlenenilir.

5.AYAK : Verdiği aranın ardından güzel bir birincilik elde eden 1.BAYDÖKER odman durumuyla formunun devam ettigini gösteriyor. Rakiplerinin uygunluğundan istifade edip bir kez daha fotoya uzanan isim olur.

6.AYAK : Günün kapanış mücadelesinde 1.DEEPHOUSE LOUNGE favorim. Gün geçtikçe formunu yükselten 6.KISS ME favorinin en ciddi rakibi. 3.GO WID önde boş kalırsa bitirebilir dikkat edilmeli. 5.KALIMITA ve 4.GOLDEN CASH sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 6
2.AYAK : HEPSİ (10 ve 9 hariç)
3.AYAK : 2.1.7.4.5
4.AYAK : 4.5.3
5.AYAK : 1 2
6.AYAK : 1.6.3.5.4

Kupon tutarı : ₺36

Beşinci ayaktaki tekim yarıştan çıktığı için 2.CAFERAĞA tek bırakılmıştır.

Hakkında Ramazan Yılmaz

32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.

30 yorum

 1. 1 ayak 10 banko 2 ayak 4banko

 2. silivrili

  İyi şanslar Ramazan
  Benim teki ilk isim olarak verdiysen kesin gelicek o Zaman :)

 3. Bol şanslar Ramazan

 4. Baydöker yarıştan çıkacak bilginize…

 5. Merhaba
  bol şans arkadaşlar
  baydöker yarıştan çıkacaktır.
  https://twitter.com/mrtdkrr

  1–10/3/1/6/5/2/8
  2–4 Saygon -Banko
  3–1/2/5/6
  4–4/5/3
  5–2 Caferağa -Banko
  6–6/1/5/10/4/3

 6. Bombaci

  Ramazan tebrik ederim kardeşim hatta sağolasın diyebilirim herkes adına:)

 7. Ramazan boş bırakmaya gelmiyor :) Tebrikler

 8. COMMANDANTE

  tebrikler Ramazan devamı gelsin

 9. Tebrik ederim ramazan kardeşim bugün programa hiç bakamamıştım tüm yorumcuları okudum banko vermek mesele değil banko verdiğin atın banko sebebini yazmak meseledir ve… senin yorumu ookuduktan sonra 6 numarayı tek yazmamak altılıya ihanet olurdu hatta ganyan bayide bana soran herkese 6 tek dedim :) senin yorumu olduğu gibi anlattım kendilerine. Bu saatten sonra bionda da yazdığın gibi altılı yatsada umrumda değil bu heyecan yetti

  • Ramazan Yılmaz

   güzel dileklerin için teşekkür ederim Mustafa bey, banko verirken sebebini belirtmediğin müddetçe gelmesi insalar gözünden tesadüften başka birşey olamaz. Birşeyler paylaşıyorsak dikkate alan insanların sebeplerini bilmesi gerekiyor. Umarım sen ve ganyandaki arkadaşlardan faydalananlar olacaktır.

 10. 6.
  4
  1.2.4.5.6.7
  4
  H
  H

 11. Tebessum ne demek.halay basi olsan hakkin:)))))oynayanlarinda tepkisini cekmiyelim ama buraya kadar boyle gelmisken 20 ardindan bir 20 ganyan daha diyelim bol sans arkadasim

 12. Devirli 7 li basliycak urfada diyo.herkez tombala cekmeye baslasin cikan rakamlarida yazin.ben bugun 100 liralik kupon yapicam coluk cocuk dogum tarihleri birde telefon numarami yazicam kismet:)))

 13. Ramazan tebrikler, başladığı gibi bitmese de güzel tahmindi.

  • Ramazan Yılmaz

   teşekkürler adminim gerekli yerlere gerekli süprizleri ekledik ancak gelmeyince gelmiyor artık önümüzdeki maçlar bakıcaz :)

 14. silivrili

  Tebrikler Ramazan

 15. Ramazan Yılmaz

  Birde Urfa’da deneyelim bakalım.

 16. Ramazan tebrikler kardeşim güzel kurgu olmuş birtanede patlasaymış daha iyi olurmuş ama isabetli Tekin için tekrar bravo..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir