6 NİSAN 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Program içerisinde kafa yorduğum ayak bu ayak olduğunu söyleyebilirim. Nedeni koşunun zorluğundan çok koşu içerisindeki bir safkana güvenip güvenmemem konusu oldu. Bu safkan 2008 GR-1 Kısrak koşusu galibi olan SPARKLING yavrusu 6.GISELE oldu. Öyle ki safkanın neresinden tutarsan kalite fışkırıyor. Eğer ki start problemi yaşamasaydı böylesi potansiyeli yüksek bir kamin hala maidende olması mümkün değildi. Bir süre geri alındıktan sonra galoplarında güzel işler çıkartan safkanın önceki koşularına nazaran uzayan mesafede çok fazla oyalanmaması durumunda rahat bir birincilik elde edeceğine inanıyorum. Ben denemeye değer deyip banko yazıyorum.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşu sürprizle sonuçlanmaya oldukça müsait. Bu sebeple kalabalık tutmakta fayda görüyorum. Ekuri isimlerden 10.KURNAZ ve on aydır koşu görmeyen 9.HAZİRANKIZI'nı dışarı atıp HEPSİ diyorum.

3.AYAK : Koşunun olduğu gibi benimde favorim 2.NORTH VALLEY. Gün geçtikçe formunu yükselten 1.BULLET PROOF favorinin en ciddi rakibi. Bir süredir koşmasa da galoplarında iyi görünen 7.KANATORYA hafif sikletiyle tabelayı zorlayabilir. 4.ANGEL FLY ve 5.DYMAXION diğer ihtimaller.

4.AYAK : Sevdiği pistte 4.YOL BULAN svorim. Yarış içerisinde iyi konumlanırsa 5.KIRDENİZ ve eküri destekli 3.KURTÇABEY'de eklenip rahat bir koşu izlenenilir.

5.AYAK : Verdiği aranın ardından güzel bir birincilik elde eden 1.BAYDÖKER odman durumuyla formunun devam ettigini gösteriyor. Rakiplerinin uygunluğundan istifade edip bir kez daha fotoya uzanan isim olur.

6.AYAK : Günün kapanış mücadelesinde 1.DEEPHOUSE LOUNGE favorim. Gün geçtikçe formunu yükselten 6.KISS ME favorinin en ciddi rakibi. 3.GO WID önde boş kalırsa bitirebilir dikkat edilmeli. 5.KALIMITA ve 4.GOLDEN CASH sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : 6
2.AYAK : HEPSİ (10 ve 9 hariç)
3.AYAK : 2.1.7.4.5
4.AYAK : 4.5.3
5.AYAK : 1 2
6.AYAK : 1.6.3.5.4

Kupon tutarı : ₺36

Beşinci ayaktaki tekim yarıştan çıktığı için 2.CAFERAĞA tek bırakılmıştır.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
cem ay
Ziyaretçi
cem ay

1 ayak 10 banko 2 ayak 4banko

silivrili
Üye
silivrili

İyi şanslar Ramazan
Benim teki ilk isim olarak verdiysen kesin gelicek o Zaman :)

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Ramazan

Titi
Ziyaretçi
Titi

Baydöker yarıştan çıkacak bilginize…

Çakmak
Ziyaretçi
Çakmak

Merhaba
bol şans arkadaşlar
baydöker yarıştan çıkacaktır.
https://twitter.com/mrtdkrr

1–10/3/1/6/5/2/8
2–4 Saygon -Banko
3–1/2/5/6
4–4/5/3
5–2 Caferağa -Banko
6–6/1/5/10/4/3

Bombaci
Üye
Bombaci

Ramazan tebrik ederim kardeşim hatta sağolasın diyebilirim herkes adına:)

6nisan
Ziyaretçi
6nisan

Tebrikler

admin
Yönetici
admin

Ramazan boş bırakmaya gelmiyor :) Tebrikler

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

tebrikler Ramazan devamı gelsin

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Tebrik ederim ramazan kardeşim bugün programa hiç bakamamıştım tüm yorumcuları okudum banko vermek mesele değil banko verdiğin atın banko sebebini yazmak meseledir ve… senin yorumu ookuduktan sonra 6 numarayı tek yazmamak altılıya ihanet olurdu hatta ganyan bayide bana soran herkese 6 tek dedim :) senin yorumu olduğu gibi anlattım kendilerine. Bu saatten sonra bionda da yazdığın gibi altılı yatsada umrumda değil bu heyecan yetti

burak
Ziyaretçi
burak

6.
4
1.2.4.5.6.7
4
H
H

mustafa
Ziyaretçi
mustafa

Burak seninki yine 4 e bakıyor

6
4
5
h
h
h

tebessümde mi etmeyek :)

burak
Ziyaretçi
burak

Tebessum ne demek.halay basi olsan hakkin:)))))oynayanlarinda tepkisini cekmiyelim ama buraya kadar boyle gelmisken 20 ardindan bir 20 ganyan daha diyelim bol sans arkadasim

burak
Ziyaretçi
burak

Devirli 7 li basliycak urfada diyo.herkez tombala cekmeye baslasin cikan rakamlarida yazin.ben bugun 100 liralik kupon yapicam coluk cocuk dogum tarihleri birde telefon numarami yazicam kismet:)))

admin
Yönetici
admin

Ramazan tebrikler, başladığı gibi bitmese de güzel tahmindi.

silivrili
Üye
silivrili

Tebrikler Ramazan

ErtanBEY
Ziyaretçi
ErtanBEY

Ramazan tebrikler kardeşim güzel kurgu olmuş birtanede patlasaymış daha iyi olurmuş ama isabetli Tekin için tekrar bravo..