Ana Sayfa / Tahminler / 6 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( COCO )

6 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( COCO )

1. Ayak : Son yarışında PELİCAN'ın müthiş sprinti ile son 50 de yarışı veren ve bugün daha iyi bir yarış çıkararak kazanmasını beklediğim 4-ALADAĞLI Favorim. Bu safkanı koştuğu o yarıştata sizlere paylaşmıştım, pisti ve mesafeyi çok seviyor, bugün içinde geçilmeyeceğini düşünüyorum. Ben kuponumda tek atacağım ancak eksik koşması durumunda, son yarışı iyi olan, bu grupta da söz sahibi olabilecek, eküri avantajı ve bomboş kilosuyla 11-İZMİRGÜLÜ, Ağır kilosuna rağmen, son yarışındada ağır kiloyla koşan 7-YENİKAYA ve takipte olduğum, kilosu çok uygun 10-BAKIRCIBEY, bu ayak için yeterli olacaktır.

2.Ayak : Çok zor ve karışık bir koşu olduğunu düşünüyorum ve çok at yazmakta fayda var. İlk olarak 13-SIGMUND ve 3-ÇINARBAŞ'ın ayrımsız yazılması gerektiğini düşünüyorum. Daha sonra 9-LEGENDERY MEMORY, 4-EMPIRE SON ve 5-GOLDEN FOOT sırası ile yazılmalı.

3.Ayak : Son yarışını hayatında ilk kez çimde müthiş bir birincilik alarak süprize imza atan 2-HASANŞAH bugünde kazanabilir, Aynı yarışta sonlarda etkili gelen 11-TEKFUR, eküri avantajıyla 1-BÜREBEY, 6-KIRMANŞAH ve 5-KIRKPINAR öncelikli safkanlarım ancak bu zorlu koşuyu kapatarak geçmek niyetindeyim.

4.Ayak : BAKIRKÖY KAYMAKAMLIĞI koşusu nefeslerimizi kesecek. Yarışı kafamda koşturmaya çalıştığımda, kaçak at olmamasından dolayı ÇAKAL CARLOS'un öne düşmesi muhtemel gibi görünüyor. Eğer nefesini toplayabilmiş olsa bu grubu geçer diyeceğim ancak 1.5 yıllık aradan sonra 1 koşu yeterli değil. Son metrelerinin nefes kesmesini beklediğim mücadeleden ise, son yarışında virajı son sırada dönüp efsane bir sprint atarak rakiplerini mağlup eden ve yine Halis Karataş ile start alacak olan 4-LEAVE ME ALONE Favorim. Yanına at yazmak isteyenler, yine mükkemmel bir sprinter olan ve toparlandığını gözlemlediğim 2-STEP BY STEP yazabilirler.

5.Ayak : Son yarışında sprintinde geç kalan ve beni 5 te bırakan 3-QUEEN OF ES ES, bu defa hatasını telafi edip, mesafenin uzamasınıda avantaja çevirerek yarışı kazanacaktır. Günün kalesi olmasını bekliyorum BANKOM. Yanına at yazmak isteyenlere tek rakip olarak gördüğüm 4-KİŞKENE APAKAY'ı öneririm.

6.Ayak : Günün son yarışı aynı 2. Ayak gibi çok zor ancak orijin olarak bir safkan bende öne çıkıyor. Lion Heart - Abunay yavrusu 15-LION CLAW. Bu safkanın anne kardeşleride 2 yıl öncesine kadar faal yarış hayatına devam eden ve çimde çok başarılı olan BANKROLL, hala koşularına devam eden RED REGENT ve çimde pek koşmasada grup safkan SPEED OF LIGHT. İlk yarışlarında bekleneni veremesede ilk günden beri takibimde olan bu safkanın son yarışıda tatminkar. İlk at olarak bu safkanı önermeyi düşünüyorum. Eğer bu at gelemez ise, yine takibimdeki 16-MERİSEDEF, 13-YES OF AFRIKA ve 7-HEARTHROB diyorum.

 

 

1.AYAK : 4 --- 11,7,10

2.AYAK : 13,3---9,4,5

3.AYAK : 2,11,1,6,5--HEPSİ

4.AYAK : 4 TEK (2)

5.AYAK : 3 TEK (4)

6.AYAK : 15---16,13,7

KUPON TUTARI : 48  TL

(Parantez içerisindeki 4.Ayaktaki (2) STEP BY STEP ve 5.Ayaktaki (4) KİŞKENE APAKAY  bütçemden dolayı kendi kuponumda değerlendiremeyeceğim. Bu yüzden hesaplamaya dahil etmedim)

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Hakkında Coco

20 yorum

 1. Cok belli bi favori olmayan bi programa benziyor kurguyu kurmakta zorlaniyorum hepimize bol sans

 2. Herkese bol şans4. Ayak peddıgton step by step in dışına çıkmaz kafa 10 11 12 dışına çıkmaz yorumlarımı takip edin arkadaşlar

 3. Bu sitede yeniyim istiyorum ki beraber kazanalım beyler

 4. Altılı şablonum
  2-4-11
  4-8-14
  5-11
  3 ÇAKAL CARLOS tekim
  1-3-4-10
  1-6-7

 5. Admin abi yorumlarımı yayınlarsan sevinirim kötü bi niyetim yok Tesadüfen buldum bu siteyi uzun yıllar at yarışı oynuyorum tahminlerimi bi değerlendir

 6. Uyumadım çalıştım senin konuyu açmanı bekledim Coco çakal Carlos gelir kesinlikle eminim. 3 ayak da TUMBULSABURUM SON YARIŞINDA START TAN iyi çıkamadı 3 boy geride kaldı son düzlükde kendini toparladı bu sefer U.POLAT la bu hataya düşeceğini sanmamakla birlikte mesafenin de yeterli olduğunu düşünüyorum vede bir süprize imza atabilir kanısındayım. GÜNÜN ilk ayağındaysa
  Handikap 15/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 1200 Çim de 2 MAVİ MELEK kuponlarda olması gerektiğini düşünüyorum safkanı iyi bilen Apranti D.KORKMAZ ile start alacak kendimce birşeyler paylaştım umarım faydası dokunur hayırlı geceler.

 7. Adanalıyım ciddi ciddi tuyo aldığım yerler var sizlerle paylaşacam ama sonuçta bu at yarışı kimin kimi geçeceğini kestirmek bazen çok güç oluyor yani bankoların bankosu filan diye bişe yok abi oyunda herkese bol şans

 8. Bycreed

  Sayın Sergen tüyo vs gibi şeylere pek itibar etmeyin. Çünkü öyle bir gerçek yok. Üstünde ki jokey bile kendi atının geleceğinden tutun at sahibi bile kendi atının kazanıp kazanamayacağını kesin olarak bilemez. Sizin tüyo dediğiniz sadece bir atın iyi durumda olduğu duyumu olur. Başkası zaten olamaz bol şanslar.

 9. Altılı tahminim 1.ayak 2 3 7 10 11 12 2.ayak 3 4 5 6 8 13 14 3.ayak 1 2 5 8 9 4.ayak 1 2 5 5. Ayak 3 tek son ayak 7 tek

 10. Güzel paylaşım lar yapılmış öncelikle Sergen bey hoş geldiniz. Soner bey Cakal Carlosu ne kadar sevdiğinizi tahmin edebiliyorum, haklısınızda çünkü gerçekten çok iyi bir at ancak ben bugun için zor olacağını düşünüyorum kolay değil 1,5 yıl. Ancak kazanırsada şaşırmam. By creed in yorumlarında söylrdiği gibi herkesin takıntılı olup aşık olduğu atlar vardır benimkide yarın koşucak :)

 11. Buarada yazmayı anlamışım herkese bol şanslar.

 12. İstanbul şablonum 1.ayak 4.11 2.ayak 1.3.4.5.6.9.1013 3.ayak2.6.9.11 4.ayak 4.tek karataş farkıyla 5.ayak 1.hoşgörü arkaya dizer atları tek 6.ayak 4.7.9.13.15 herkes bol sans 19.20 tl

 13. Bu ist da tek rakibim mirhat jony gitarr günün bana göre en saglam 5.ayak 1.hoşgörü

 14. Sayın Coco bol şans. Inşallah yazdığınız gibi gelir. Ama bişey belirtmek istiyorum. Yarın Küçük Matrayı, Turkish Treasure avlıycak bilginize ;)

 15. Bol sans millet yatmayan varmi acaba 3lu gnyn yaptim 2.3.4_ll3.4.7.8.9.10.11_ll4.7.9.13 bakalim ins gelir

 16. Bolşans arkadaşlar çok fena patladık bugun istanbulda altılı beşli hiç bişe kalmadı Valla son ayak da 15 tutuyom arkasına 13 sıralı ikili oynamayı düşünüyom zararı çıkartmak lazım

Bir Cevap Yazın