6 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( COCO )

1. Ayak : Son yarışında PELİCAN‘ın müthiş sprinti ile son 50 de yarışı veren ve bugün daha iyi bir yarış çıkararak kazanmasını beklediğim 4-ALADAĞLI Favorim. Bu safkanı koştuğu o yarıştata sizlere paylaşmıştım, pisti ve mesafeyi çok seviyor, bugün içinde geçilmeyeceğini düşünüyorum. Ben kuponumda tek atacağım ancak eksik koşması durumunda, son yarışı iyi olan, bu grupta da söz sahibi olabilecek, eküri avantajı ve bomboş kilosuyla 11-İZMİRGÜLÜ, Ağır kilosuna rağmen, son yarışındada ağır kiloyla koşan 7-YENİKAYA ve takipte olduğum, kilosu çok uygun 10-BAKIRCIBEY, bu ayak için yeterli olacaktır.

2.Ayak : Çok zor ve karışık bir koşu olduğunu düşünüyorum ve çok at yazmakta fayda var. İlk olarak 13-SIGMUND ve 3-ÇINARBAŞ‘ın ayrımsız yazılması gerektiğini düşünüyorum. Daha sonra 9-LEGENDERY MEMORY, 4-EMPIRE SON ve 5-GOLDEN FOOT sırası ile yazılmalı.

3.Ayak : Son yarışını hayatında ilk kez çimde müthiş bir birincilik alarak süprize imza atan 2-HASANŞAH bugünde kazanabilir, Aynı yarışta sonlarda etkili gelen 11-TEKFUR, eküri avantajıyla 1-BÜREBEY, 6-KIRMANŞAH ve 5-KIRKPINAR öncelikli safkanlarım ancak bu zorlu koşuyu kapatarak geçmek niyetindeyim.

4.Ayak : BAKIRKÖY KAYMAKAMLIĞI koşusu nefeslerimizi kesecek. Yarışı kafamda koşturmaya çalıştığımda, kaçak at olmamasından dolayı ÇAKAL CARLOS‘un öne düşmesi muhtemel gibi görünüyor. Eğer nefesini toplayabilmiş olsa bu grubu geçer diyeceğim ancak 1.5 yıllık aradan sonra 1 koşu yeterli değil. Son metrelerinin nefes kesmesini beklediğim mücadeleden ise, son yarışında virajı son sırada dönüp efsane bir sprint atarak rakiplerini mağlup eden ve yine Halis Karataş ile start alacak olan 4-LEAVE ME ALONE Favorim. Yanına at yazmak isteyenler, yine mükkemmel bir sprinter olan ve toparlandığını gözlemlediğim 2-STEP BY STEP yazabilirler.

5.Ayak : Son yarışında sprintinde geç kalan ve beni 5 te bırakan 3-QUEEN OF ES ES, bu defa hatasını telafi edip, mesafenin uzamasınıda avantaja çevirerek yarışı kazanacaktır. Günün kalesi olmasını bekliyorum BANKOM. Yanına at yazmak isteyenlere tek rakip olarak gördüğüm 4-KİŞKENE APAKAY’ı öneririm.

6.Ayak : Günün son yarışı aynı 2. Ayak gibi çok zor ancak orijin olarak bir safkan bende öne çıkıyor. Lion Heart – Abunay yavrusu 15-LION CLAW. Bu safkanın anne kardeşleride 2 yıl öncesine kadar faal yarış hayatına devam eden ve çimde çok başarılı olan BANKROLL, hala koşularına devam eden RED REGENT ve çimde pek koşmasada grup safkan SPEED OF LIGHT. İlk yarışlarında bekleneni veremesede ilk günden beri takibimde olan bu safkanın son yarışıda tatminkar. İlk at olarak bu safkanı önermeyi düşünüyorum. Eğer bu at gelemez ise, yine takibimdeki 16-MERİSEDEF, 13-YES OF AFRIKA ve 7-HEARTHROB diyorum.

 

 

1.AYAK : 4 — 11,7,10

2.AYAK : 13,3—9,4,5

3.AYAK : 2,11,1,6,5–HEPSİ

4.AYAK : 4 TEK (2)

5.AYAK : 3 TEK (4)

6.AYAK : 15—16,13,7

KUPON TUTARI : 48  TL

(Parantez içerisindeki 4.Ayaktaki (2) STEP BY STEP ve 5.Ayaktaki (4) KİŞKENE APAKAY  bütçemden dolayı kendi kuponumda değerlendiremeyeceğim. Bu yüzden hesaplamaya dahil etmedim)

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Coco

Avatar
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

okan

Cok belli bi favori olmayan bi programa benziyor kurguyu kurmakta zorlaniyorum hepimize bol sans

Sergen

Herkese bol şans4. Ayak peddıgton step by step in dışına çıkmaz kafa 10 11 12 dışına çıkmaz yorumlarımı takip edin arkadaşlar

Sergen

Bu sitede yeniyim istiyorum ki beraber kazanalım beyler

soner

Altılı şablonum
2-4-11
4-8-14
5-11
3 ÇAKAL CARLOS tekim
1-3-4-10
1-6-7

Sergen

Admin abi yorumlarımı yayınlarsan sevinirim kötü bi niyetim yok Tesadüfen buldum bu siteyi uzun yıllar at yarışı oynuyorum tahminlerimi bi değerlendir

admin

Yorumlar anında onaylanmayabilir. Hoş geldin siteye. Bol şanslar.

soner

Uyumadım çalıştım senin konuyu açmanı bekledim Coco çakal Carlos gelir kesinlikle eminim. 3 ayak da TUMBULSABURUM SON YARIŞINDA START TAN iyi çıkamadı 3 boy geride kaldı son düzlükde kendini toparladı bu sefer U.POLAT la bu hataya düşeceğini sanmamakla birlikte mesafenin de yeterli olduğunu düşünüyorum vede bir süprize imza atabilir kanısındayım. GÜNÜN ilk ayağındaysa
Handikap 15/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar, 1200 Çim de 2 MAVİ MELEK kuponlarda olması gerektiğini düşünüyorum safkanı iyi bilen Apranti D.KORKMAZ ile start alacak kendimce birşeyler paylaştım umarım faydası dokunur hayırlı geceler.

Sergen

Teşekkur ederim Hoşbulduk

Sergen

Adanalıyım ciddi ciddi tuyo aldığım yerler var sizlerle paylaşacam ama sonuçta bu at yarışı kimin kimi geçeceğini kestirmek bazen çok güç oluyor yani bankoların bankosu filan diye bişe yok abi oyunda herkese bol şans

can

sergen ordamısın

Bycreed

Sayın Sergen tüyo vs gibi şeylere pek itibar etmeyin. Çünkü öyle bir gerçek yok. Üstünde ki jokey bile kendi atının geleceğinden tutun at sahibi bile kendi atının kazanıp kazanamayacağını kesin olarak bilemez. Sizin tüyo dediğiniz sadece bir atın iyi durumda olduğu duyumu olur. Başkası zaten olamaz bol şanslar.

Sergen

Altılı tahminim 1.ayak 2 3 7 10 11 12 2.ayak 3 4 5 6 8 13 14 3.ayak 1 2 5 8 9 4.ayak 1 2 5 5. Ayak 3 tek son ayak 7 tek

Özgür. Ct

İstanbul şablonum 1.ayak 4.11 2.ayak 1.3.4.5.6.9.1013 3.ayak2.6.9.11 4.ayak 4.tek karataş farkıyla 5.ayak 1.hoşgörü arkaya dizer atları tek 6.ayak 4.7.9.13.15 herkes bol sans 19.20 tl

Özgür. Ct

Bu ist da tek rakibim mirhat jony gitarr günün bana göre en saglam 5.ayak 1.hoşgörü

MyBaşkan

Sayın Coco bol şans. Inşallah yazdığınız gibi gelir. Ama bişey belirtmek istiyorum. Yarın Küçük Matrayı, Turkish Treasure avlıycak bilginize ;)

takoz

Bol sans millet yatmayan varmi acaba 3lu gnyn yaptim 2.3.4_ll3.4.7.8.9.10.11_ll4.7.9.13 bakalim ins gelir

Sergen

Bolşans arkadaşlar çok fena patladık bugun istanbulda altılı beşli hiç bişe kalmadı Valla son ayak da 15 tutuyom arkasına 13 sıralı ikili oynamayı düşünüyom zararı çıkartmak lazım

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x