6 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( COCO )

1.Ayak : İzmir’de çok ama çok başarılı yarışlar sergileyen ve Elazığ’a neden getirildiğini anlamadığım 2-RAPİDİSİMU Favorim. Bakıldığında bir çok kaliteli fakat formsuz atın bu ayakta toplandığını görüyoruz ancak ben RAPİDİSİMU‘nun bu grubu geçmesini bekliyorum. Kuponumda tek olarak değerlendireceğim. Rakip arayanlara sırasıyla; 12-SANTO DOMINGO, 4-TRANDSETTER, 1-BREVE GREY, 11-LAVOKATO, 8-ARBOND ve 10-RODOPLU

2.Ayak : Sondan bir önceki yarışta bugünkü rakibi ALL THE RACERAISER‘ a geçilen son yarışındada çok iyi koşup zor bir yarış kazanan 1-REŞATBABA iyi durumuyla favorim. 2-ALL THE RACERAISER ve 6-ZAHAN yazıp bu ayak kapatılabilir.

3.Ayak : Vasat tayların yarışında rakiplerinin bir adım önünde olduğunu düşündüğüm beraber koştukları yarışlarındada 2-3-4 olarak sıralanan kiloları değişmeyen 7-COŞKUNPRENSES, 2-BERAZİ HAN ve 8-EZBÜRÜSKÜM, sırasıyla yazılmalı.

4.Ayak : Uzun mesafeli yarışlarını hayli başarılı bulduğum 1-SEMETEY OĞLU bu mesafenin bence en başarılı atı. Yinede her ihtimale karşı 2-KAÇAR FEVZİ ve ilerleyen yaşına rağmen 6-UÇBEYİ değerlendirilmesi gereken safkanlar.

5.Ayak : Son yarışını kazanırken jokeyinin teşviğine bile ihtiyaç duymayan düzlük boyunca sadece 2 kırbaç vurulan ve her metre farkı açarak fotoya süzülen 1-ATEŞKES bu rakiplerinide geçecektir BANKO.

6.Ayak : Kısa mesafeli yarışlarını beğendiğim 1-SUZY PEPPER, 2-RAİKA ve 7-ALWAYS A ROSE birlikte değerlendirilmelidir. sonrasında eski formlarından uzak 5-KATNISS ve 4-FORTUNE yazılır. İstanbul’da bekleneni veremeyen ve Bursa’da denenen ordada istenileni veremedikten sonra Elazığ’a gelen 8-HATTRİCK, bulunduğu yeri haketmeyen 9-SEMAYU, son yarışını pek beğenmesemde üçüncü olan 3-ZÜLHA ve son olarak tırnağının ucundaki 12-SARAÇKIZI.

 

 

1.AYAK : 2—12,4,1,11,8,10

2.AYAK : 1,2,6

3.AYAK : 7,2,8

4.AYAK : 1,2,6

5.AYAK : 1 TEK 

6.AYAK : 1,2,7,5,4,8,9,3,12

KÜÇÜK KUPON :  9,72 TL

KUPON TUTARI :  68,04 TL

Herkese bol şanslar diliyorum. Tüm safkanların ayağının düz basması dileğiyle.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Coco

Avatar
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
karakuleee

Bolsansss cocoooo

metin

teşekür ederim coco bey altılı ganyanı buldum adamın dibisin yemin ederim ..:)

metin

ne güzel bir duyguymuş altılı bulmak o heyecanı anlatmam imkansız yemin ederim sadece üçüncü ayakta 2 noyu çıkardım yerine 5 yazdım ondan sonra gelsin heyecan artı o bayideki insanların şaşkın bakışları arasında para almak en çokta dördüncü ayakta uçbeyini görünce şok oldular nasıl yazdın bu 11 yaşındaki sucuk olmasına ramak kalmış atı diye eh dedim bizde birşeyler biliyoruz bizimde var küçük sırlarımız ben olayın heyecanıyla istanbulada konsantre olamadım ordada bulurdum çünkü iki tekte orda vardı sizden aldığım son ayakta sağlamdı neyse sağlık olsun başarılarının devamını dilerim ..

admin

Ilk altilimi buldugum zamanlara dondum ;) Bu heyecan ileride size hirs yaptirmadan nice guzel altililara sebep olur umarim. Hayirli ugurlu olsun.

metin

çok teşekür ederim coco bey admin sende çok sağolasın yok benim öyle hırs falan huylarım yok ama görüyorsun işte biz tek yazıyoruz at yarıştan çıkıyor keşke beşide yazsaydım filezofuda tek yazmıştım ulan gitti bizim güzel altılı..

metin

Önemli değil coco bey sağlık olsun napalim sen böyle başarılı tahmin yaptıktan sonra biz daha çok altılı buluruz son ayaktada yanlışlıkla hem 3 hem 10 yazmışım yüreğine sağlık hayırlı akşamlar

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x