6 MART 2018 SALI KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Son yarışını kazanan (1) IŞKINAT, gününde olduğunda iyi koşan (4) NASUHOĞLU ve yarışın temposu pek işine gelmeyecek olsa da erken yürürse sürpriz yapabilecek (6) YOL BULAN ile açılışı yapıyorum. Egebeyi tempoyu yükseltmeden gidecek durumda ama eski günlerinden uzak o nedenle kuponu büyütmemek için yazmadım.

2. KOŞU: Dişine göre rakiplerle mücadele edecek olan (9) YENİLMEZ, sonlara sermaye bırakarak gidebilirse kazanabilir. Yanına (5) DUKE OF ISTANBUL ve (2) ANTONOV ekledim.

3. KOŞU: Jokey avantajını elinde bulunduran (3) LARRY BIRD favorim. (1) ANATOLIAN STORM ve (2) CAPTAIN STEEL öncelikli rakip gördüğüm isimler. Ben 3 atla geçiyorum kurgusu müsait olup kapatana da bir şey diyemem.

4. KOŞU: Uzundaki başarılı yarışının ardından Mehmet Kaya ile daha iyi koşmasını beklediğim (5) GÜMÜŞKESEN’i tek atıyorum. At yazacaklar için Erduran ve Binbir.

5. KOŞU: Ara sonrası iyi koşan (12) MAYSAPERA favorim olmakla birlikte sürprize en müsait ayak olarak görünüyor, kalabalık tutuyorum.

6: KOŞU: (6) SEVDA TÜRKÜSÜ mesafenin uzamasını avantaja çevirebilir. Öne düşecek (3) HABERLİ ve İstanbul’dan gelen (2) CENESİM ile kapanışı yapıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 1,4,6
2.AYAK: 9/5,2
3.AYAK: 3,1,2
4.AYAK: 5
5.AYAK: 12,8,5,2,1,14,10,7
6.AYAK: 6,3,2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar