Ana Sayfa / Tahminler / 06 MART 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

06 MART 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Müsait bir zaman dilimi yakaladığım şu bir-iki günde şansımı denemek adına yaptığım oyunlarda eski formumdan pek eksilme olmadığını görmem nedeniyle, şansımı siz değerli Bankotahminler takipçileriyle paylaşmak istedim. Kocaeli tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle...can911

1.Ayak: Günün en dengeli grubu ile programa başlangıç yapılacak. HEPSİ demeye kadar gidilmesi çok makul görünüyor. Eleme yapmak isteyenlere sıralamam şablonda yer almaktadır.

2.Ayak: Kısa mesafeli sprint yarışında özellikle idman performansı göze hoş gelen 9 (YENİLMEZ) ilk tercihim. Daha üst gruplarda kendini kanıtlamış 5 (DUKE OF İSTANBUL), rakiplerine göre küçük de olsa kg avantajına sahip 8 (TOKATÇI) bu avantajı lehine çevirebilir. Muhtemelen AGF çıkacak olan tabela müdavimi 2 (ANTONOV) bu ayakta son tercihim.

3.Ayak: Giderek yükselen performansını son yarışını kazanarak perçinleyen 2 (CAPTAİN STEEL) benim için günün BANKO tercihi olmaya en uygun isimdir. Hazır önemli rakibi Anatolian Storm ile ciddi bir KG farkı da yakalamışken bu fırsatı kaçırmayacaktır.

4.Ayak: Seri ikincilikleriyle 5 (GÜMÜŞKESEN) son yarışında benzer mesafede aldığı 2.likle bugün için kazanmaya göz kırpabilir. Koşunun diğer Turbo temsilcisi 1 (BİNBİR) de aynı şekilde mesafe tecrübesini yaparak koşuya iddialı girecektir. Son iki yarışında bugünkü binicisi eşliğinde güzel işler çıkartan 3 (DETAY) ve takı değişikliğine gidecek olan 4 (ERDURAN) farklı bir performans sergileyebilir.

5.Ayak: Günün en kalabalık mücadelesinde dört isim önereceğim. Kurtel Temsilcisi 7 (FREEDOM FLİGHT), idmanda oldukça iyi bir derece çıkartan 6 (BRAVE FEET), son 2.liğinde sergilediği performansı bugüne taşırsa  12 (MAYSAPERA) ve sadece dört gün önce pistte boy gösteren fakat bugün çok daha uygun grubu tercih eden 2 (BLACK ADLER) tercihlerim olur.

6.Ayak: Form grafiği yükselişte olan 6 (SEVDA TÜRKÜSÜ) ve 3 (HABERLİ) maidendan çıkmaya yakın gördüğüm iki isim olur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM:

1.Ayak: 1-6-3-5-2-4

2.Ayak: 9-5-8-2

3.Ayak: 2

4.Ayak: 5-1-3-4

5.Ayak: 7-6-12-2

6.Ayak: 6-3

Kupon Tutarı: 46,08 TL

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

22 yorum

 1. Bol şanslar Can bey.

  • can911

   Hepimize şanslı olsun adminim, ara ara tahmin atsam da yazıya dökmek konusunda arayı daha fazla açmamak lazım diye düşündüm.

  • İyi düşünmüşsünüz Can bey. Bu sıralar bende pek bakamıyorum ama sizi görmek güzel oluyor.

 2. Barışçı

  Bol şans Can abi…

  • can911

   Mehmet’im tekler konusunda farklı ayakları seçmişiz, gönlümüze göre olsun

  • Yine ikramiye düşük kalacak gibi. Bizden birilerinin kısmeti vardır inşallah

  • can911

   umarım öyle olur kardeşim, ikramiye düşük de olsa, zaman bulduğum şu bir-iki günde isabet yakalamış olmak keyifli oluyor. Darısı hepimize

  • ikramiye düşük olsa da moral veriyor. daha büyüklerini bulursun inşallah

 3. yavuzhan41

  Bol şanslar Arkadaşlar Kocaeli’de 5.ayak Hepsi 6.Ayak : 5,6 şeklinde kupon devam. Burada sürpriz bir isim yakalarsak belki az da olsa ikramiye verebilir. Adanada görüşmek üzere.

 4. yavuzhan41

  Uzuna dönen mesafede 2.Ayak’da Ganando Solayu düşünüyorum adminim.

  • Üst gruplarda oynadım gelmedi, şimdi de yazasım yok :) At bulamazsam tek atarım bende.

  • 1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
   2.Ayak : 3,5
   3.Ayak : 1,5
   4.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
   5.Ayak : 2
   6.Ayak : 5

  • yavuzhan41

   Mesafeyi görünce direk tek olur dedim incelemeden baktıktan sonrada aynı fikirdeyim. Güzel koşu olacak bol şanslar adminim.

  • Tebrikler bu arada, Adana için bedava bilet kazanmışsın :)

  • yavuzhan41

   Teşekkürler adminim. yetmedi ama çok az verdi :) Adana tahmin ettiğim gibi yüksek bir ikramiye verdi ama olmadı kurgu çok net güzel ikramiyeyle kapattı.

  • Padrino bende hiç koşmazdı. Güzel para vermiş, bulana afiyet şeker olsun :) Darısı başımıza.

 5. yavuzhan41

  1 Numaranın gelmeyeceğini düşünüyordum da padrinodan bende beklemiyordum böyle bir performans. Evet bulanlara hayırlı olsun. Bursa dan çok umutlu değilim ikramiye konusundan ama İstanbuldan daha iyi vereceğini düşünüyorum. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir