06 MART 2018 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Müsait bir zaman dilimi yakaladığım şu bir-iki günde şansımı denemek adına yaptığım oyunlarda eski formumdan pek eksilme olmadığını görmem nedeniyle, şansımı siz değerli Bankotahminler takipçileriyle paylaşmak istedim. Kocaeli tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle…can911

1.Ayak: Günün en dengeli grubu ile programa başlangıç yapılacak. HEPSİ demeye kadar gidilmesi çok makul görünüyor. Eleme yapmak isteyenlere sıralamam şablonda yer almaktadır.

2.Ayak: Kısa mesafeli sprint yarışında özellikle idman performansı göze hoş gelen 9 (YENİLMEZ) ilk tercihim. Daha üst gruplarda kendini kanıtlamış 5 (DUKE OF İSTANBUL), rakiplerine göre küçük de olsa kg avantajına sahip 8 (TOKATÇI) bu avantajı lehine çevirebilir. Muhtemelen AGF çıkacak olan tabela müdavimi 2 (ANTONOV) bu ayakta son tercihim.

3.Ayak: Giderek yükselen performansını son yarışını kazanarak perçinleyen 2 (CAPTAİN STEEL) benim için günün BANKO tercihi olmaya en uygun isimdir. Hazır önemli rakibi Anatolian Storm ile ciddi bir KG farkı da yakalamışken bu fırsatı kaçırmayacaktır.

4.Ayak: Seri ikincilikleriyle 5 (GÜMÜŞKESEN) son yarışında benzer mesafede aldığı 2.likle bugün için kazanmaya göz kırpabilir. Koşunun diğer Turbo temsilcisi 1 (BİNBİR) de aynı şekilde mesafe tecrübesini yaparak koşuya iddialı girecektir. Son iki yarışında bugünkü binicisi eşliğinde güzel işler çıkartan 3 (DETAY) ve takı değişikliğine gidecek olan 4 (ERDURAN) farklı bir performans sergileyebilir.

5.Ayak: Günün en kalabalık mücadelesinde dört isim önereceğim. Kurtel Temsilcisi 7 (FREEDOM FLİGHT), idmanda oldukça iyi bir derece çıkartan 6 (BRAVE FEET), son 2.liğinde sergilediği performansı bugüne taşırsa  12 (MAYSAPERA) ve sadece dört gün önce pistte boy gösteren fakat bugün çok daha uygun grubu tercih eden 2 (BLACK ADLER) tercihlerim olur.

6.Ayak: Form grafiği yükselişte olan 6 (SEVDA TÜRKÜSÜ) ve 3 (HABERLİ) maidendan çıkmaya yakın gördüğüm iki isim olur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM:

1.Ayak: 1-6-3-5-2-4

2.Ayak: 9-5-8-2

3.Ayak: 2

4.Ayak: 5-1-3-4

5.Ayak: 7-6-12-2

6.Ayak: 6-3

Kupon Tutarı: 46,08 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Can bey.

Barışçı
Üye
Barışçı

Bol şans Can abi…

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şans

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Yine ikramiye düşük kalacak gibi. Bizden birilerinin kısmeti vardır inşallah

Mehmet28
Üye
Mehmet28

ikramiye düşük olsa da moral veriyor. daha büyüklerini bulursun inşallah

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar Arkadaşlar Kocaeli’de 5.ayak Hepsi 6.Ayak : 5,6 şeklinde kupon devam. Burada sürpriz bir isim yakalarsak belki az da olsa ikramiye verebilir. Adanada görüşmek üzere.

admin
Yönetici
admin

Rastgelsin Yavuz.

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Sağol adminim. Adana iyi para verir bugün buradan birşey gelirse oraya aktaracam.

admin
Yönetici
admin

Tekin belli mi?

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Uzuna dönen mesafede 2.Ayak’da Ganando Solayu düşünüyorum adminim.

admin
Yönetici
admin

Üst gruplarda oynadım gelmedi, şimdi de yazasım yok :) At bulamazsam tek atarım bende.

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
2.Ayak : 3,5
3.Ayak : 1,5
4.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8
5.Ayak : 2
6.Ayak : 5

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Mesafeyi görünce direk tek olur dedim incelemeden baktıktan sonrada aynı fikirdeyim. Güzel koşu olacak bol şanslar adminim.

admin
Yönetici
admin

Tebrikler bu arada, Adana için bedava bilet kazanmışsın :)

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Teşekkürler adminim. yetmedi ama çok az verdi :) Adana tahmin ettiğim gibi yüksek bir ikramiye verdi ama olmadı kurgu çok net güzel ikramiyeyle kapattı.

admin
Yönetici
admin

Padrino bende hiç koşmazdı. Güzel para vermiş, bulana afiyet şeker olsun :) Darısı başımıza.

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

1 Numaranın gelmeyeceğini düşünüyordum da padrinodan bende beklemiyordum böyle bir performans. Evet bulanlara hayırlı olsun. Bursa dan çok umutlu değilim ikramiye konusundan ama İstanbuldan daha iyi vereceğini düşünüyorum. :)