Ana Sayfa / Tahminler / 6 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ
bursa altili tahminleri

6 KASIM 2017 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Günlerin kısalmaya başlaması nedeniyle, 6 Kasım Pazartesi (dahil) gününden itibaren geçerli olmak üzere, Diyarbakır Hipodromu’nda 6’lı Ganyan saat 14.00‘de, Bursa ve Ankara Hipodromlarında ise saat 14.30‘da başlayacaktır. Diğer hipodromlardaki 6’lı Ganyan başlama saatlerinde ise herhangi bir değişiklik yapılmadı.

1 - AYAK: Zorlu başlayacak olan ilk ayaktan sürpriz bir tekle sıyrılmaya çalışacağım. Son 5.liğini düzelme olarak saydığım 6 - ASİ KIRTAY uygun kilosu ve başarılı aprantisi ile bankomdur.

2 - AYAK: Uygun grupta 1 - ÇEKO DAYI, 3 - ESTERGON ve son kazandığı yarış ile 6 - ATLETICO favorilerim. Form tutmaya başlayan 2 - HURRICANE FLY ve 8 - AKHTAMAR ikilisi sürpriz. Kalan atları da kupona ekliyorum. BAY JAK koşmaz.

3 - AYAK: Bu yarış her şey mümkün. At ayırmadan Hepsi yapıyorum. 8 - ÖCAL TAY ise favorim.

4 - AYAK: 3 - ADONİSİM start sorununa rağmen güzel yarışlar çıkarıyor. Yaşına göre iyi koşan 1 - CORITIBA, son çim koşusunda beni yanıltsa da yazmaya devam edeceğim 4 - LOVE ME TENDER, güzel işleriyle 5 - HEADWAY ve 7 - YILMAZHAN favorinin rakipleridir.

5 - AYAK: Kimi yazmasan o gelir gibi duruyor. Buraya kadar da ilk ayaktaki riskli teke rağmen bonkör geldik. Bu sebeple burayı az atla geçmeye çalışacağım. Son koşusunda yarışı içeriden takip edip düzgün aksiyonlarla liderliği almasına rağmen dışarıdan çok kuvvetli gelen rakibine yarışı veren 8 - ERDURAN bankom.

6 - AYAK: 7 - LADY CARINA nispeten uygun grupta favorim. Start sorunu yaşamazsa 2 - ZUZUNAZ favoriye sert rakip olur.

 

Kupon

6
1-3-6-2-8-4-5-9
H
3-1-4-5-7
8
7-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar Adminim.

yavuzhan41
Üye

Teşekkürler adminim farklı bir şekilde yaklaşacam bugün bursaya ümidim yüksek 🙂

yavuzhan41
Üye

Bahis stratejisiyle yapacağım artık altılı şablonumu bakalım nasıl sonuç alacağız 🙂

Bombaci
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar. aynı girmişiz bakalım nasıl olacak 🙂

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.