Ana Sayfa / Tahminler / 6 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) hoş geldin partisi…
kocaeli altili tahminleri bombaci

6 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) hoş geldin partisi…

Selamlar herkese Kocaeli tahminlerime geçmeden önce herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.

1.AYAK: Supriz beklediğim yarışta gerek yarış performansı gerekse yapmış oldukları çalışmalara istinaden safkanları tek tek yorumlamaya çalışacağım. Seç beğen al. Son yarışında form sıçraması yapmış görünse de H14 olduğunu göz önüne aldığımda (8) KONGO ya ilk başlarda yer veremedim. En çok dikkatimi çeken iki safkan oldu. Bunlardan bir tanesi  (4) BABA SEYFİ muntazam idmanda olduğu görülen ve rahat galoplar la formda olan safkanı bu yarışla birlikte daha dikkatle izleyeceğim. Bir diğer safkan uzun ara koşmasa da İstanbul iç pistte çalışmalarını yapan uzun galoplar la yarışa gittiği belli olan (12) MALAZGİRT. İstanbul'da bir türlü istediğini bulamayan Hamedi deklaresi ile dikkatimi çeken (7) KOÇALİ, Son birinciliğ ile (5) EDEBEY, son yarışında neredeyse tüm safkanlardan 2 misli yol kat eden 20 ganyanla tabelada yer bulan (9) AKSİ KARDEŞ, sonrasında ise (2) IRMAK SULTAN, (1) GÖKDERE şans verdiğim isimler olacaktır.  Bitti mi ? Tabi ki hayır. Bu sekiz safkanı alana 2 safkanda benden hediye bular (6) KIZIL HANÇER ve son dört yarışına giren!!!!! (3) ŞANKATAN.

2.AYAK: Yarışın iki safkan arasında geçeceğini düşünüyorum. İlk ayak fobisi olanlar için bu iki safkanı ayırımsız yazmasını tavsiye ederim. %50 fena bir yüzde olmadığı için ben tercihimi tek olarak kullanacağım. Ancak bunu hemen belirtmeden önce yine bu iki safkanı irdelemek istedim. (4) DARK GUARDIAN: İlk bakışta TENERİFE misali handikap puanını görünce şans tanınmayacak gibi görünse de son koşuların da gösterdi ki koştuğu grupların çok üzerinde ve çok formda. Son yarışında ki uzak ara birinciliği çok gösterişli idi. Hele 2. geldiği 1700 metrede ki yarışında son 800 ü 0.50.24 yaparak zaten bir sonrakine tek olurum demişti.  (7) CORITIBA: Yani saygı duymak zorundayım. İzmir'in şahı Kocaeli'nde resital yaptı. Çok gösterişli bir safkan. Aksiyonları atakları gerçekten mükemmel.  Ancak güvenim yüzde yüz olmasa da Şarkıcı Bengü misali saygımdan BANKOM dur. Ben kesinlikle tek atacak olsam da belirtmeden geçemeyeceğim. Aynı mesafede 1700 kumda son 800 ü 0.52.48 yaptı diyerek garanti oyunculara da bu safkanın yanında kimi bulundurması gerektiğini de bir kez daha ima etmek isterim.

3.AYAK: 2 yaşlı İngiliz'lerin koşusun da 3 safkanın şanslı olacağını düşünüyorum.  Son yarışında gerek startan çıkışı gerekse yıllardır koşuyormuşcasına olan aksiyonları ile (3) COUNRY EKSPRESS bana çok fazla güven verdi BANKOM dur. Yine burada rakipleri belirtmek istiyorum. (6) MİZGİNHAT: starttan daha düzgün çıkıp önlerde yer bulması halinde banko olan safkanıma ilk rakiptir . (7) SİNKIZI: kendi safkanları olan MİZGİNHAT yerine Mehmet Kaya'nın tercihi ile bir diğer şanslı isimdir.

4.AYAK: Hep atlardan bahsedecek değiliz. Birazda jokeyler den bahsedelim. Koştuğu yıllar içinde koşmuş olduğu yarışların %50 sinde tabelada yer bulan. %13 gibi hiçte fena olmayan bir birincilik yüzdesi bulunan, doğrumudur bilmem araştirdığım da yurt dışında olduğunu öğrendiğim benim çok sevdiğim jokey Erhan Yavuz'a hoş geldin demek istiyorum. (4) numaralı  RED REBEL BANKOM dur.

5.AYAK: (1) BEYAZ KULE'nin ağır favori çıkacağını tahmin ettiğim yarışta bu safkanın kaba kumu yadırgaması durumunda ortalığın toz duman olacağını düşünüyorum. Buraya kadar gelirde son düzlüğe 5-6 boy önde çıkarsam aldığım avantajı kaybetmek niyetinde olmadığım içinde hepsi diyorum.

6.AYAK: üç tekli şablonum da bu ayakta da supriz peşindeyim. Sıralamam şablonda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-12-7-5-8-9-2-1-6-3

2.AYAK: 7 TEK

3.AYAK: 3 TEK

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 1-5-4-3-2

6.AYAK: 12-2-14-15-4-6-5-10-8-7

Azor Ahai
Üye

Bol şansların olsun at çok iyi keşke emek hırsızı erhan yavuza vermeselerdi son yarışında yaptığı bariz şikeden sonra 1bucuk yıldır yurt dışında at binmeye çalıştı sonrada unutulmuştur diye yeniden başladı yok öyle UNUTMADIK inş düşersin üstünden kusura bakma kupon yatsın istemem ama hislerim bunlar :))

Barışçı
Üye

bol şans bombacı kardeşim

Harun
Ziyaretçi
Harun

Bol şanslar arkadaslar

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Bombacı günaydın bol şanslar
Hayırlı ramazanlar Banko tahminler ailesi
Bugün senin kuponu deniycem bombacı
Sanki bugün şans senden yana gibi geldi
Bu arada bir daha Silivri’ye gelip haber vermez isen küserim yazmam bir daha:))

admin
Yönetici

Bol şanslar Bombacı.

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

İlk koşusunda tek atıcam ben
Uygun grupta ezer geçer Bencede

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Adminim bombacı aracılığı ile sana da Selam olsun sohbet de edemiyoruz epeydir 🙂

Adrian
Üye

Bol şanslar Bombacı

ERKAN
Üye
ERKAN

Bol bol şanslar

84corlu
Üye
84corlu

hayırlı ramazanlar bol şanslar Silivrili seninle görüşelim ben her hafta oraya geliyorum banko tahminler aracılığıyla

Azor Ahai
Üye

trakya toplantısı varsa bende gelim 🙂

Azor Ahai
Üye

1.KOŞU ediz ile güzel bi beyaz bayrak ayna yarışı beklediğim 11.TUNCAGÜN günün sağlam limanı
2:KOŞU artık yeterli nefese ulaştığını gözlemlediğim 6.ADONİSİM favorim geçen yarışında avlayan 7.CORITIBA seriye devam edebilir.çok fazla inanmasamda yukaridaki yazar üstadımız 🙂 tek atmış yer varken yazıcaz mecbur 4.DARK GUARDIAN mesafe 200 metre daha uzun olsa belki tek atıcağım 1.ABRAJ bugun 4.atım olarak kuponumda olucak.benim bütcem yetmez ama 5.ROYAL STORY ve 3.SKYLANDER yazılabilicek atlar geniş kuponda
3.KOŞU 7.SİNKIZI kazanmaya çok yakın nedeni ise koşunu favorisi çıkıcak olan tay olan 3.COUNTRY EKSPRESS yarış gördü ama yinede hazırlıkları eksik bence çok iyi bi orjini olsada kendi atı olan 6.MİZGİNHAT a binmeyip sinkızı na binen mehmet kaya koşuyu önde geçen isim olucaktır diye düşünüyorum.rakipleri bahsettiğim isimler
4:KOŞU istanbulda son yarışını çok güzel kazanan ve niye buraya geldiğini anlamadığım 2.NEW CASTLE favorim
sezona adanada müthiş bi başlangıç yapan 3.BEDWULF rakibi olucaktır.8.HARPUTLU bulunması gereken sigortadır.jokeyi değişirse 4.RED REBEL yazıcam :))
5.KOŞU hiç ayrım yapmaya gerek görmeden hepsi diyorum.
6.KOŞU direk sıralamamı yazayım çok kaliteli bi safkan yok uzun uzun anlatılcak bişide yok bence 🙂
2-5-12-7-1-8-6-4-14

84corlu
Üye
84corlu

bana uyar sheva silivriye sık giderim çorludada olur bir iftar yemeği neden olmasın beraber

Azor Ahai
Üye

ben ramazanı atlatıpta daha farklı bi masa kuralım derim ama 🙂

Silivrili
Ziyaretçi
Silivrili

Neden olmasın 🙂
Olur tabi

84corlu
Üye
84corlu

peki olur kısmetse güzel olur sheva sen kırklareliden sanırım ben çorlu Silivri arası bir hafta orda bir hafta orda inş görüşürüz bir kaç tanede altılı tututrsak dahada güsel olur

econom_ist
Üye
econom_ist

Selamlar, biraz oradan biraz buradan bütçemiz oranında naçizane kuponumuz. herkese bol şanslar..

1. AYAK
5 (Edebey)

2. AYAK
6 (Adonisim)

7 (Corıtıba)

3. AYAK
3 (Country Ekspress)

7 (Sinkızı)

4. AYAK
2 (New Castle)

3 (Bedwulf)

4 (Red Rebel (Usa))

7 (Aytemiz)
5. AYAK
1 (Beyaz Kule)

2 (Bahane)

3 (Fatma Gelin)

4 (Kaptantor)
6. AYAK
12 (Sasani Kaplanı)

rxynzd
Üye
rxynzd

öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. kocaeli’de güzel bir program olduğunu ve para vereceğini düşünüyorum.

1. ayak sürprize açık bir koşu. 11-tuncagün bombayı ilk ayakta patlatabilir. edebey-kongo öne çıkanlar.
sıralamam: 11-5-8-7-6-1-12
2. ayak yine bir bombam var gelişim kaydeden 9-rainman. dark guardian ve coritiba öne çıkanlar sıralamam: 4-7-5-6-9
3. ayak koşunun 3 at arasında geçmesini bekliyorum:3-7-5
4. ayak 2-new castle geçen yarışında da tutuyordum yine tuttuğum ilk at sıralamam 2-3-8-4
5. ayak beyaz kule tekim. diğerlerinden çok önde. kaba kumu yadırgarsa ya da farklı kurgusu olanlar fatma gelin ve kaptantor’u ihmal etmesin sıralamam:1 tek
6. ayak bu ayak da sürprize açık. burdaki bombam 16 eflatun. koşunun 12 sasani kaplanı, 6 şölenim ve eflatun arasında geçmesini bekliyorum sıralamam: 6-12-16-2-7

kupon bedeli 126 tl’dir. bol şanslar

kofir kartar
Üye
kofir kartar

Son ayak 1 numaraya hic sans vermiyo musun bonbaci

admin
Yönetici

Dark Guardian yorumu için tebrik ederim, kupon için ise geçmiş olsun.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.