Ana Sayfa / Tahminler / 6 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) hoş geldin partisi…
kocaeli altili tahminleri bombaci

6 HAZİRAN 2016 PAZARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) hoş geldin partisi…

Selamlar herkese Kocaeli tahminlerime geçmeden önce herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.

1.AYAK: Supriz beklediğim yarışta gerek yarış performansı gerekse yapmış oldukları çalışmalara istinaden safkanları tek tek yorumlamaya çalışacağım. Seç beğen al. Son yarışında form sıçraması yapmış görünse de H14 olduğunu göz önüne aldığımda (8) KONGO ya ilk başlarda yer veremedim. En çok dikkatimi çeken iki safkan oldu. Bunlardan bir tanesi  (4) BABA SEYFİ muntazam idmanda olduğu görülen ve rahat galoplar la formda olan safkanı bu yarışla birlikte daha dikkatle izleyeceğim. Bir diğer safkan uzun ara koşmasa da İstanbul iç pistte çalışmalarını yapan uzun galoplar la yarışa gittiği belli olan (12) MALAZGİRT. İstanbul'da bir türlü istediğini bulamayan Hamedi deklaresi ile dikkatimi çeken (7) KOÇALİ, Son birinciliğ ile (5) EDEBEY, son yarışında neredeyse tüm safkanlardan 2 misli yol kat eden 20 ganyanla tabelada yer bulan (9) AKSİ KARDEŞ, sonrasında ise (2) IRMAK SULTAN, (1) GÖKDERE şans verdiğim isimler olacaktır.  Bitti mi ? Tabi ki hayır. Bu sekiz safkanı alana 2 safkanda benden hediye bular (6) KIZIL HANÇER ve son dört yarışına giren!!!!! (3) ŞANKATAN.

2.AYAK: Yarışın iki safkan arasında geçeceğini düşünüyorum. İlk ayak fobisi olanlar için bu iki safkanı ayırımsız yazmasını tavsiye ederim. %50 fena bir yüzde olmadığı için ben tercihimi tek olarak kullanacağım. Ancak bunu hemen belirtmeden önce yine bu iki safkanı irdelemek istedim. (4) DARK GUARDIAN: İlk bakışta TENERİFE misali handikap puanını görünce şans tanınmayacak gibi görünse de son koşuların da gösterdi ki koştuğu grupların çok üzerinde ve çok formda. Son yarışında ki uzak ara birinciliği çok gösterişli idi. Hele 2. geldiği 1700 metrede ki yarışında son 800 ü 0.50.24 yaparak zaten bir sonrakine tek olurum demişti.  (7) CORITIBA: Yani saygı duymak zorundayım. İzmir'in şahı Kocaeli'nde resital yaptı. Çok gösterişli bir safkan. Aksiyonları atakları gerçekten mükemmel.  Ancak güvenim yüzde yüz olmasa da Şarkıcı Bengü misali saygımdan BANKOM dur. Ben kesinlikle tek atacak olsam da belirtmeden geçemeyeceğim. Aynı mesafede 1700 kumda son 800 ü 0.52.48 yaptı diyerek garanti oyunculara da bu safkanın yanında kimi bulundurması gerektiğini de bir kez daha ima etmek isterim.

3.AYAK: 2 yaşlı İngiliz'lerin koşusun da 3 safkanın şanslı olacağını düşünüyorum.  Son yarışında gerek startan çıkışı gerekse yıllardır koşuyormuşcasına olan aksiyonları ile (3) COUNRY EKSPRESS bana çok fazla güven verdi BANKOM dur. Yine burada rakipleri belirtmek istiyorum. (6) MİZGİNHAT: starttan daha düzgün çıkıp önlerde yer bulması halinde banko olan safkanıma ilk rakiptir . (7) SİNKIZI: kendi safkanları olan MİZGİNHAT yerine Mehmet Kaya'nın tercihi ile bir diğer şanslı isimdir.

4.AYAK: Hep atlardan bahsedecek değiliz. Birazda jokeyler den bahsedelim. Koştuğu yıllar içinde koşmuş olduğu yarışların %50 sinde tabelada yer bulan. %13 gibi hiçte fena olmayan bir birincilik yüzdesi bulunan, doğrumudur bilmem araştirdığım da yurt dışında olduğunu öğrendiğim benim çok sevdiğim jokey Erhan Yavuz'a hoş geldin demek istiyorum. (4) numaralı  RED REBEL BANKOM dur.

5.AYAK: (1) BEYAZ KULE'nin ağır favori çıkacağını tahmin ettiğim yarışta bu safkanın kaba kumu yadırgaması durumunda ortalığın toz duman olacağını düşünüyorum. Buraya kadar gelirde son düzlüğe 5-6 boy önde çıkarsam aldığım avantajı kaybetmek niyetinde olmadığım içinde hepsi diyorum.

6.AYAK: üç tekli şablonum da bu ayakta da supriz peşindeyim. Sıralamam şablonda olacaktır. Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 4-12-7-5-8-9-2-1-6-3

2.AYAK: 7 TEK

3.AYAK: 3 TEK

4.AYAK: 4 TEK

5.AYAK: 1-5-4-3-2

6.AYAK: 12-2-14-15-4-6-5-10-8-7

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

39 yorum

 1. sheva_39

  Bol şansların olsun at çok iyi keşke emek hırsızı erhan yavuza vermeselerdi son yarışında yaptığı bariz şikeden sonra 1bucuk yıldır yurt dışında at binmeye çalıştı sonrada unutulmuştur diye yeniden başladı yok öyle UNUTMADIK inş düşersin üstünden kusura bakma kupon yatsın istemem ama hislerim bunlar :))

 2. Barışçı

  bol şans bombacı kardeşim

 3. Bol şanslar arkadaslar

 4. Bombaci

  Günaydın bol.sanslar herkese. O asla şike yapmadı bu şekilde kaybedilen onlarca, yüzlerce yarış paylaşırım burada. Lakayit davranmanın cezasını çekti. Dileğen YouTube dan şike yaptığını iddia edilen yarışını seyredebilir. Ben şike yapacağım o atı tabelaya bile sokmam aptalmiyim. Kaldı ki günümüzde 200 bin lira gelirli maiden atların olduğu yerde tjk dönsün kendisine baksın.

  • sheva_39

   Benim gözümde şike illa birisi ile anlaşıp kaybetmek değil.profesyonel olarak yaptığın bi işte ve bu işe milyonlarca bahisseverin katıldığını bile bile satış yapmaktır.her insan hata yada yanlış yapar ama bu bi hata değil son 200 metreye kadar olması gerektiği gibi mükemmel getirdiğin atı koşunun adı gibi satış yaparak bırakıosun koşu burun farkıyla bitmiş nasıl ayarlıycak filan diyebilirsiniz zaten son ana kadar bırakmıştı yarışı anlaşılmasın diye ata yürü dedi ve at bi anda fırladı nerdeyse koşuyuda hak ettiği gibi kazanıcaktı erhan istemesede koşuyu kazanıcaktı.tjk nın verdiği 60 günlük kayba koşma cezasıda anlamsız lisansını iptal ediceksin her ne kadar geçmişinde fair play ödülü olsada iyi olsada yapmıycak abi bu bi şımarıklık ata güvenme değil satmaktır.

  • Bombaci

   Katılmıyorum 😂😂😂😂 iyice sinir ol 😂😂😂

  • sheva_39

   Bende onu attan düşürmezsem gör bakalım :)) kuponada yazmıyorum. :))

  • Bombaci

   😂😂😂😂

 5. Bombacı günaydın bol şanslar
  Hayırlı ramazanlar Banko tahminler ailesi
  Bugün senin kuponu deniycem bombacı
  Sanki bugün şans senden yana gibi geldi
  Bu arada bir daha Silivri’ye gelip haber vermez isen küserim yazmam bir daha:))

  • Bombaci

   İnşallah Silivrili. Bol şanslar dilerim. Dün İMPULSİVE a şans verdigini gördüm. Yakın zamanda tek olacak bu arada :)

 6. Bol şanslar Bombacı.

  • Bombaci

   Teşekkürler admin. Bilirim kaba kum senin işin. :) Tamam sentetik oynayacaksın ama Kocaeli de senden sorulur. Israr yok sadece ince bir hatırlatma:)

  • Bir yerin sorulduğu yok :) Kaptantor’u sende vermedin. Yorumlarınızı merak ediyorum.

  • Bombaci

   Baktım adminim de ne bileyim bahsetsem ne diyeceğim? 1200 metrede 1.28.12 ile çalışarak maiden dan çıktı. Bir sonrasında 4 saniye geliştirebilir mi ? Valla bilmiyorum ki 🤔🤔

  • son 800m leri yavas gecmiş aldatmasın.

  • Bombaci

   👍🖒

 7. İlk koşusunda tek atıcam ben
  Uygun grupta ezer geçer Bencede

 8. Adminim bombacı aracılığı ile sana da Selam olsun sohbet de edemiyoruz epeydir :)

 9. Adrian

  Bol şanslar Bombacı

 10. ERKAN

  Bol bol şanslar

 11. hayırlı ramazanlar bol şanslar Silivrili seninle görüşelim ben her hafta oraya geliyorum banko tahminler aracılığıyla

 12. sheva_39

  1.KOŞU ediz ile güzel bi beyaz bayrak ayna yarışı beklediğim 11.TUNCAGÜN günün sağlam limanı
  2:KOŞU artık yeterli nefese ulaştığını gözlemlediğim 6.ADONİSİM favorim geçen yarışında avlayan 7.CORITIBA seriye devam edebilir.çok fazla inanmasamda yukaridaki yazar üstadımız :) tek atmış yer varken yazıcaz mecbur 4.DARK GUARDIAN mesafe 200 metre daha uzun olsa belki tek atıcağım 1.ABRAJ bugun 4.atım olarak kuponumda olucak.benim bütcem yetmez ama 5.ROYAL STORY ve 3.SKYLANDER yazılabilicek atlar geniş kuponda
  3.KOŞU 7.SİNKIZI kazanmaya çok yakın nedeni ise koşunu favorisi çıkıcak olan tay olan 3.COUNTRY EKSPRESS yarış gördü ama yinede hazırlıkları eksik bence çok iyi bi orjini olsada kendi atı olan 6.MİZGİNHAT a binmeyip sinkızı na binen mehmet kaya koşuyu önde geçen isim olucaktır diye düşünüyorum.rakipleri bahsettiğim isimler
  4:KOŞU istanbulda son yarışını çok güzel kazanan ve niye buraya geldiğini anlamadığım 2.NEW CASTLE favorim
  sezona adanada müthiş bi başlangıç yapan 3.BEDWULF rakibi olucaktır.8.HARPUTLU bulunması gereken sigortadır.jokeyi değişirse 4.RED REBEL yazıcam :))
  5.KOŞU hiç ayrım yapmaya gerek görmeden hepsi diyorum.
  6.KOŞU direk sıralamamı yazayım çok kaliteli bi safkan yok uzun uzun anlatılcak bişide yok bence :)
  2-5-12-7-1-8-6-4-14

 13. bana uyar sheva silivriye sık giderim çorludada olur bir iftar yemeği neden olmasın beraber

 14. Neden olmasın :)
  Olur tabi

 15. peki olur kısmetse güzel olur sheva sen kırklareliden sanırım ben çorlu Silivri arası bir hafta orda bir hafta orda inş görüşürüz bir kaç tanede altılı tututrsak dahada güsel olur

 16. econom_ist

  Selamlar, biraz oradan biraz buradan bütçemiz oranında naçizane kuponumuz. herkese bol şanslar..

  1. AYAK
  5 (Edebey)

  2. AYAK
  6 (Adonisim)

  7 (Corıtıba)

  3. AYAK
  3 (Country Ekspress)

  7 (Sinkızı)

  4. AYAK
  2 (New Castle)

  3 (Bedwulf)

  4 (Red Rebel (Usa))

  7 (Aytemiz)
  5. AYAK
  1 (Beyaz Kule)

  2 (Bahane)

  3 (Fatma Gelin)

  4 (Kaptantor)
  6. AYAK
  12 (Sasani Kaplanı)

 17. öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. kocaeli’de güzel bir program olduğunu ve para vereceğini düşünüyorum.

  1. ayak sürprize açık bir koşu. 11-tuncagün bombayı ilk ayakta patlatabilir. edebey-kongo öne çıkanlar.
  sıralamam: 11-5-8-7-6-1-12
  2. ayak yine bir bombam var gelişim kaydeden 9-rainman. dark guardian ve coritiba öne çıkanlar sıralamam: 4-7-5-6-9
  3. ayak koşunun 3 at arasında geçmesini bekliyorum:3-7-5
  4. ayak 2-new castle geçen yarışında da tutuyordum yine tuttuğum ilk at sıralamam 2-3-8-4
  5. ayak beyaz kule tekim. diğerlerinden çok önde. kaba kumu yadırgarsa ya da farklı kurgusu olanlar fatma gelin ve kaptantor’u ihmal etmesin sıralamam:1 tek
  6. ayak bu ayak da sürprize açık. burdaki bombam 16 eflatun. koşunun 12 sasani kaplanı, 6 şölenim ve eflatun arasında geçmesini bekliyorum sıralamam: 6-12-16-2-7

  kupon bedeli 126 tl’dir. bol şanslar

 18. Son ayak 1 numaraya hic sans vermiyo musun bonbaci

  • Bombaci

   Yok valla kofi ya. AGF yi görünce bir daha baktım ama içime sinmedi. İstanbul dan geldiği içinde takip etmek gerekecek ama.

 19. Dark Guardian yorumu için tebrik ederim, kupon için ise geçmiş olsun.

  • Bombaci

   Canımız sağolsun adminim. Çok güzel yarış oldu hakkıyla geldi zaten. Harikaydı.

  • Ganyan düşük ama agf’de sınırdaymış. Canımız sağolsun tabi :)

  • Bombaci

   Ben bu safkanı tek atan oyuncular bile olduğuna eminim

  • Göz ucuyla baktım programa da Coritiba sırıtıyordu. Oynasam bende takla olurdum herhalde. Kaptantor’u bekliyorum, bakalım nasıl koşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir