5 TEMMUZ 2019 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 6 KARA ARDA İstanbul çimindeki dereceleri ile bu gruba yetecek koşular çıkardı. Sonraki sene ise uzun süre kum yarışlarında koştu ve bu sene Adana çiminde tekrar koşmaya başladı. Tekrar döndüğü İstanbul çiminde uygun kg ile koşacak, banko tercihimdir. Ankara ve Bursa’daki başarılı çim yarışları bu koşuya katılacak 2 NEW EPOCH ise kg’dan etkilenmez ise kendine şans yaratabilir. 3 ÇALIŞKANHAN ve gördüğü koşular sonrası toparlanmaya başlayan 8 LONGSTAR sürprizde.

2.AYAK: Kum derecesine göre 3 HEMEDAN, çim derecesine göre ise 1 BIG NAME koşuda ön planda. Gördüğü koşu sonrası formunu yükselten 8 BEEONIC, ilk defa çıkacağı kum piste iyi galoplarla hazırlanan 5 TECHNIQUE koşunun şanslı diğer isimleridir.

3.AYAK: 6 STALLION FALCON aynı grupta yine önde boş kalarak kazanacak gibi gözüküyor. 3 BLAZE TO WIN bu sefer temponun daha da artmasını sağlarsa 2 BİRDELLO’ya gün doğabilir. 6-2 geçiyorum.

4.AYAK: Kazım Karabekir koşusunda Sürgüntay’ı mağlup etmeyi başaran 1 BABAİSMAİL koşunun şanslı isimlerinden. 3 BAŞ HÜKÜMDAR yakın rakibi olup bu pistte ilk defa koşacak 2 AYDERAĞASI sürprizde.

5.AYAK: Başarılı yarışları ile 3 TİPİTİP ve formunu hızla yükselten 5 STAR DANCER favorilerim. Toparlanmaya başlayan 7 WORLD FAST ve zorlu gruplardaki yarışlarından sonra 2 MAGNUS sürprizde. 6 LION OF BABYLON’ın nasıl koşacağı kestiremedim, çok sürprizde denenebilir.

6.AYAK: 3 GÜNBİKE, 4 AFACAN, 6 BAHATTİN ve 5 DALOĞLU zorlu koşuda favorilerim.

KUPON

6
3-1-8-5
6-2
1-3-2
3-5-7-2-6
3-4-6-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nolisi Dolisi

Bol şanslar Admin…

Scarface

Bol şanslar admin
2 ncı ayakta 5 TECHNIQUE katildigi tek yarışta üzerine gidilmeden potaya edeta Kenter gelmiştir ileride adını önemli koşularda sıkça duyacağınız aracı ekürüsünün flaş taylarindan olmaya aday büyük bir sıkıntı olmaz ise rahat bir birincilik elde eder

Scarface

Son ayakta kartalkiz ve gözü açığı yeri olanlar mutlaka degerlendirsin

TREV73

Bugün benim de çorbaya tuzum ya da belki biberim olsun kim bilir… Admin teşekkürler bu arada:

1. Ayak: Herkes New Epoch’u tek veriyor, gelir mi gelir, ama bu ayakta özellikle Çalışkanhan ve Müslüm’ün bomboş kiloyla bindiği Kara Arda’yı yazamadan edemiyorum. Sizi bilmem ama bomba da arayacağım, 5’li ganyanı sevmiyorum. Son yarışında kıpırdanan Long Star, inatla yazdığım Ayshe, zamanında şartlı 5 koşularda üst gruplara saldıran tabela yapan Paçi diyorum.
2,3,6,8,5,7

2.Ayak: Technique akıllara zarar çalışmış. Beeonic onu geçti, yazılmalı, Akın’ın getiremediği Hemedan’ın çalışmaları da güzel ve Hemedan’a 2.5 boy fark yapan Walter White’ı da ekledim, anneden Big Brown kardeşi, yükselen aygır Smart Robin yavrusu Big Name ‘i de ekledim ve burayı bıraktım.
5,3,6,8,1

3.Ayak: Eskiden at sayısı az iken Urfa koşularında aynı grup koşar durur her seferinde başkası gelir bir de üzerine uzak çekerdi… Biz de “meee”lerdik. Bu grup da öyle oldu. Yorumsuz geçiyorum. 2,3,4,6.

4. Ayak: Grup 2 kazanan Baba İsmail’e güvenmedim. Ahmet Çelik israr ediyor, Baş hükümdar’ı ekledim. Ayderağası bugün gelmesin diyorum.
1,3

5. Ayak Tipitip’i yıkalım, son 3 yarış uzun çimde denenen Invincible Son yavrusunu kısa çimde Özcan ile seyredelim. Biraz efor istiyor bu tay. Invincible Baby. Sürprizde iç pist çalışmaları güzel Magnus dedim.
3,1,2

6. Ayak: Daloğlu, Bahattin ve Günbike ile altılıyı kapattım.
5,6,3

Şansınız Bol Olsun

Scarface

Trev73 arkadaşım sadece bilgilendirme açısından yarışı izlermisin rica etsem TECHNIQUE Beeonici fotoya çok az kalmasına rağmen istese geçerdi hiç sikistirmadi atı aksiyonlarini tamamlayarak fotoya girdi lütfen yanlış anlama amacım iddia değil sadece bilgilendirme ve az atla bulma tavsiyesi

TREV73

Yorum için teşekkürler Scarface, haklısın… bu kuponda amacım, New Epoch gibi Technique gibi ön plana çıkan atları yıkıp teksiz plase kupon ile orta seviye ikramiye hedefiydi, yoksa zayıf program zaten, kısacası zorlama rakip arayışı…

TREV73

Şu an yarış bitti ve Winner Man hepimize bir kere daha at yarışı ne demek öğretti… Bir başka bahara…

TREV73

İşin acısı Piano Sonate gibi yarış hayatına 3 birincilikle başlayan grup 1 atının anne kardeşini (Pastoral Senfoninin de anne kardeşi o da iki birincilikle hayata başlamış) gözden kaçırmış olmamız, galopları son derece iyiyimiş… hepimiz atlamışız.

Derince

Umarim bursanin son ayagin favorisini eklemisizdir.
Kupon fazla tutmadigi icin eklenmistir..
Nihayet ..

Biratakan1907

Merhaba admin,
Bugün yorumların çok mantıklı , umarım başarılı bir tahmin olur. Bol şans dileklerimle İstanbul için düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.
1.ayak : 8 LONG STAR son yarışında faullere maruz kalmasa kazanacak gibi geliyordu. Bugün tek deneyeceğim , bakalım hayırlısı artık.
2.ayak : 5 TECHNIQUE banko yazacağım , hem sentetik 1000 m galopları harika hem de NATIVE KHAN yavrusu.
3.ayak : bu sefer 6 STALLION FALCON’un işi kolay olmayacak , yarış yüksek tempolara çıkacak. Daha önce geçtiği rakiplerle koşuyor ama bu sefer ummadık bir at kazanabilir. Kalite BLAZE TO WIN ve özellikle REKOR’a dikkat.
4.ayak : 1 BABA İSMAİL TEK yazılabilecek durumda. Sürpriz arayanlar 2 AYDERAĞASI’ndan sonra 7 YETİM ALİ’yi atlamasınlar.
5.ayak : 6 LION OF BABYLON tedaviden çıktı , iyi yarış yapması an meselesi. WORLD FAST dahil Hepsi yazacağım.
6.ayak : 11 KARTALKIZ’dan umutluyum ama yerim var diye at çıkarmadan Hepsi yapıyorum.

8 LONGSTAR
5 TECHNIQUE
3-5-6-2-4-1
1 BABAİSMAİL
HEPSİ
HEPSİ

32,34 TL
Program çok yüksek ikramiye verecek gibi durmuyor ama burası İstanbul , 2 ters at bile basit altılıda iyi para verdirir.

Tüm arkadaşlara bol şans dilerim , yazdığınız gibi gelsin.

Derince

Tesekkurler admin.
Kendime inancim eksilmedi hicbir zaman..
Umarim faydamiz dokunmustur..
Herkese tskler..

İstanbul da cazip ikramiye verecektir.
6938
6812534
2-4-6-1

Blue velvet yavrusu
İlk gunden beri Ustune basarak söyledi gim
Baba ismail yine tek.
Bakalim ne olacak..

451

Afacan favorim
Siralama 495316

Umarim gunu guzel kapatiriz..
Bol sans

ugurksk

Derince teşekkürler Bursa için Sayende altılıyı beşliyi buldum emeğine sağlık hakkını helalet.
Emek hırsızlığı olmasın çok teşekkürler ederim

Derince

Ne demek ugur kardes..bol sans olsun..
Daha buyuk geldiginde bir sakal atarsin :)

Merak ettim.kim tekti kuponda ne kadarlikti kupon fiyat i..

ugurksk

5 tek son 6 tek
Diğeri senin kurğu

Derince

Bu tip agflerin balon oldugunu hissettim.
Ancak bu kadarinida beklemiyordum..
basta verdigim.
681 ise tabelayi tamamladi
Ne diyelim bugunluk bu kadar olsun

Derince

Cokta uygun fiyata bulmussun.
Budur..
İste bu basari sizin başarıniz.

Cunku kurgunun eksikliklerini hissedip ekleme yapiyorsunuz en azindan.
Diger sitelerdeki dusunsun.oyle 200_300 luk kupon verenler yine de cakilanlar.vs..
Haa birde bugunku seko denen vatandas.
Umarım mahcup olmuştur..
Tekrar tebrikler bulan herkese.
Bu ikramiye vakifbank lik iste ..
:)
Biraz daha buyugunu bulunca burda bulanlar tatile gidilmeli beraberce..

22
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x