5 TEMMUZ 2019 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (NOLİSİ DOLİSİ)

1.Ayak Önde gidecek isimlerden New Epoch ve Çalışkanhan’ın tempoyu yükselteceğini düşündüğüm yarışta sprinter isimlerin daha şanslı olacağını düşünüyorum. İlk şansı verdiğim isim toparlanmaya başladığını düşündüğüm 8 LONGSTAR, düzlük başında avantaj alıp bitirmeye çalışacak olan 4 NICK NACK, Adana’dan formda gelen 6 KARA ARDA, ve sonlarda çok sert gelmesini beklediğim 9 TORPEDO sırasıyla kuponumda olacak isimler.

2.Ayak Günün tek maiden yarışında, tatlı tutulduğu ilk yarışında ufak tefek yol bulma sıkıntıları yaşadıktan sonra düzlükte hafif bir teşvikle rahat bir üçüncülük yapan safkan fotoya diri girişi ve hazır görüntüsüyle farkını belli etmişti. Safkanın kısrak babası 2002 yılında avrupanın en iyi iki yaş performansını göstermiş olan ‘’Oasis Dream’’ bir Danzig torunu olup Aracı ekürisinin sahibi olduğu Native Khan isimli aygır için en uyumlu olduğu düşünülen kan hattına sahip. Ekürinin bu isimden çok ciddi beklentileri olduğunu ve safkanın aygırını temsili açısından önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum. Çimde çok çok daha iyi işler yapacağına inansam da bugünkü rakipleri yanında 5 TECHNIQUE bankom olacak.

3.Ayak 2 BİRDELLO Özcan tercihiyle bu kez rövanşı almaya yakın favorim. 6 STALLION FALCON formda isim yine düzlüğe 5-6 boy farkla girip üçte üç yapabilir, son olarak uzun mesafe isteyen 1 AFTER FOREVER gruba kendini birincilikle tanıtabilir dikkat.

4.Ayak G2 K. Karabekir koşusu galibi 1 BABAİSMAİL favorim, 3 BAŞ HÜKÜMDAR ve 5 POYRAZYELİ rakip gördüğüm isimler.

5.Ayak Günün belki de en zor yarışı. Sadece World Fast’i eleyebildim. 1,2,3,4,5,6 ayrımsız.

6.Ayak Sert gruplardaki son iki yarışını dikkate almadığım, kalitesini ortaya koyması durumunda bu gruba hakim olmasını beklediğim kısrak 3 GÜNBİKE gecenin ikinci bankosu.

Herkese bol şanslar arkadaşlar…

Kupon:

8,4,6,9

5 TECHNIQUE

2,6,1

1,3,5

1,2,3,4,5,6

3 GÜNBİKE

Tutar: 15 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nolisi Dolisi

Teşekkürler Adminim…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x