Ana Sayfa / Tahminler / 5 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (INSOMNIA BANKOM)

5 TEMMUZ 2018 PERŞEMBE ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (INSOMNIA BANKOM)

1 - AYAK: Güzel formuyla 4 - MICE MACHO MAN çok şanslı. Ara sonrası koşu gören 1 - GÖNÜL KIRMAZ güzel sprinti ile farklı koşacağının sinyalini verdi, favoriye sert rakiptir.

2 - AYAK: Denk güçlerin mücadelesinde tercihim Hepsi olacak. Her atı hazır olarak yarışa giren Aracı ekürisinin tayı 10 - MINE OF FIRE'a dikkat.

3 - AYAK: 1 - ALDERAMİN müsait bir grupta koşuyor fakat apranti koşusu olması sebebiyle rakip olarak 3 - VAKURKIZ ve 4 - TETİNA kuponumda olacak.

4 - AYAK: 2 - ZÜMRÜTHAN, son 2400m koşusunda harika bir performans sergiledi. Uygun grupta favorim. Koşu gören 6 - TAMBORA hata affetmez.

5 - AYAK: Güzel formu ile seri kazanmaya başlayan 2 - BUMBAİ ve istikrarlı isim 1 - MOSKOVAATEŞİ favorilerim.

6 - AYAK: 4 - INSOMNIA'nın boş kilosu ile bu yarışı kazanmasını bekliyorum.

Herkese bol şanslar.

İlk ayak MICE MACHO MAN için koşmayabilir bilgileri geliyor. Onun yerine 3 HEARTS REASON kupona eklenir.  TJK'nın resmi duyurusunu beklemenizi öneririm.

İlk ayak 4 koşmaz.

Kupon

1-3
Hepsi
1-3-4
2-6
2-1
4

Uygulamada sorun var. Düzelene kadar geçici çözüm için aşağıdaki çözümü yapabilirsiniz.

Android: Uygulamalar > Banko Tahminleri > Depolama > Ön Belleği temizle

iPhone da direk uygulama ön bellek temizleme yok. Bunun için aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

“Cihazın üzerinden iTunes Store’a gir. Boş hafızandan daha büyük boyutta film seç ve kiralaya tıkla. Yer olmadığı için önbellek temizliyecek. Ne zaman Touch ID veya Apple ID şifreni sorarsa yapmayı bırak. Böylece 2gb gibi alan temizlersin.”

Yazar olmak isteyen arkadaşlar gerekli bilgiyi aşağıdaki sayfadan öğrenebilirler.

https://www.bankotahminler.com/yazarlik-basvurusu/

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Mehmet28
Üye

bol şans adminim

BAYUZMAN
Ziyaretçi
BAYUZMAN

1.2.3.4.5.7
10tek,
1…3
2.5.6
1
3.4.1.2.5.6

Elegans1324
Ziyaretçi
Elegans1324

Admin bol şans ilk ayak 4 numara koşmıyacak bilgine 2 ayak 10 Man of fire kazanır gözüyle bakıyorlar nacizane fikrim son ayak at eklemen uğur Polatı bindiği at ön planda diyorlar bide

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.