04 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (PINARBASILI)

1.AYAK: Takip atlarımdan biri olan ve Uğur Polat’la koşmaya alışık 1-AFACAN ilk tuttuğum isimdir. Yarış hayatının ilk koşusunda kendisine şans tanınmamasına rağmen çok güzel koşup kazanan, sonrasında 1200de 2.lik elde edip son kum yarışını önemsemediğim 4-ŞİMŞEKKRAL Pazartesi günkü 600 41,3-27,3HÇ işinde istekliydi ihmale gelmez. Son yarışında Maiden’dan çıkıp bu yarış için özenle hazırlanan 3-MAVİMUNGAN ve İstanbul’a geldikten sonra ekibinin beklentiyi yükselttiği 5-TATARKAN şans vereceğim diğer isimler olup sürprizde ise ilk defa çim koşacak olmasına rağmen kumaşına inandığım 7-UNZEN ve bu sefer Karataş’la koşacak olan süratli stili ile 2-ÇELİKŞAH’ı değerlendireceğim.

SIRALAMAM: 1-4-3-5//7-2

2.AYAK: Güçleri sınırlı ve istikrarsız Arap atlarının bir araya geldiği bu koşuda mümkün olduğu kadar at elemeye çalıştım. Favori atım uzun mesafede koşuları bulunan 6-ERTECİMER’dir. Daha sonra henüz yarış kazanamamış olsalar da bu grupta söz sahibi olmalarını beklediğim 10-NEŞETİM ve 9-DEDEMANBEYİ kuponlara yazılmalıdır. Grubun nispeten istikrarlı ismi olan 1-BAWEPİR, 5 aylık aradan sonra koşu görüp kondisyon toplayan 8-BERKTİN ve uzun mesafelerde başarılı koşacağını düşündüğüm 3-GÜNEŞ IŞIĞI’nı ekleyerek bu ayağı geçmeye çalışacağım. Geniş kupon yapacaklar HEPSİ diyerek rahat yarış izleyebilirler.

SIRALAMAM: 6-10-9-1-8-3

3.AYAK: Hayatının ilk koşusunda adaptasyon sorunu yaşamasına rağmen düzlükteki kuvvetli atakları ile 3.lük elde eden 1-AGERA bugün bir kez daha Karataş’ın tercihlemesi ve grubun vasatlığı ile tek atacağım isimdir.

SIRALAMAM: 1

4.AYAK: Günün tek kupalı koşusunda Ankara’da üstüste 3 çim yarışı kazanıp buraya hedeflenen 5-İNANLIM, İzmir’de bu tip gruplarda başarı ile koşan 1-GÜLŞEKER ve yine Ankara’da mesafe ve çim-kum ayırt etmeden başarı ile koşan istim üzerindeki 2-BİNBİR kuponuma ilk yazacağım isimler olup geçen sene 5 tane Grup koşu koşup bu seneye de fırtına gibi başlayan 7-ZAMANA KARŞI kazanmasını beklediğim bir diğer isimdir.

SIRALAMAM: 5-1-2//7

5.AYAK: Takip atlarımdan birisi olup İzmir’deki son çim yarışlarında form tutup buraya hedeflenen 4-WRITE TO ELLIE bugünkü 2.tekimdir. Yeri olanlar önde yine boş kalacak olan 1-Mortodela ve istim üzerindeki 6-Sinyor Şamil’i öncelikle değerlendirmeli.

SIRALAMAM: 4

6.AYAK: Kapanış ayağında daha iyi gruplarda koşuları olup Mehmet Kaya’nın da kantarmasını ezbere bildiği 1-BUSE KIZI ve son G-1 Kısrak Koşusu’ndakini performansını hiç önemsemediğim 5-DAKOTA ilk şans verdiğim isimlerdir. Mesafe deneyimleri ve formları ile 7-SİNSİRELLA ve 3-OKYPETA ikilisi asla ihmale gelmez. Daha sonra ise ilk defa bu pistte koşacak da olsa takip atlarımdan biri olduğu için güvendiğim 2-CRICOOR, eküri destekli 6-DİABOLİK ve yarış kazanamamış olsa da formunu beğendiğim ayrıca TV’den izlediğim son yarış galobundaki canlılığıyla 9-AYSHE yazacağım isimlerdir.

SIRALAMAM: 1-5-7-3//2-6-9

İSTANBUL ALTILIM:

1-4-3-5//7-2

6-10-9-1-8-3

1

5-1-2//7

4

1-5-7-3//2-6-9

EKONOMİK KUPON: 20,16 TL

GENİŞ KUPON: 70,56 TL

Bütün yarışseverlere bol şans, yazdığınız atlar gelsin…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: PINARBASILI

PINARBASILI
Merhaba, 1986 İzmir doğumluyum. Özel bir şirkette muhasebecilik yapmaktayım. 2014'ten beri at yarışları ile ilgilenmekteyim. Kendime has analiz ve yorumlarım ile sizlere faydalı olmak amacındayım.
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Çok farklı düşünmüşüz :) Bol şanslar

admin

Write to ellie yazmakta kararsız kaldım. Koşu saatine kadar bir ihtimal eklerim.

Erdal Balcı

ekle ekle admin.aklında duracagına kuponda dursun diimi :)))

admin

Ekledim gitti ;)

DELİMAVİ

TEŞEKÜRLER ADMİN,,BOL ŞANSLAR

DELİMAVİ

İNŞAALLAH HEP BERABER OLSUN

Mehmet28

bol şans pınarbaşılı

Deniz56

Bol şanslar pinarbaşili

Deniz56

Istanbul
1,koşu 4,3,6
2,koşu 3,4,2,5
Altili Ganyan
1,ayak 4,3
2,ayak 4,2,1,5,7,10,6,9
3,ayak 4,1
4,ayak 1,7,5,3
5,ayak 1 MORTODELA BANKOM
6,ayak 2,7,5,3,1,4,9

DELİMAVİ

ARKADAŞLAR BUGÜN İÇİN İSTANBUL DA 5.KOŞUDA YANİ ALTILININ 3. Ü AYAĞINDA 1 NOLU AGERA İÇİN BİR İKİ CÜMLE YAZMAK İSTEDİM…DİPNOT OLARAK…ANLAYIŞINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER…

CAPE CROSS TEMSİLCİSİ OLAN AGERA ,AVRUPA DA ÇOK GÜÇLÜ BİR KAN HATTINDAN GELMEKTEDİR,,,,TJK TV BELGESELİNDE MUTLAKA RAST GELMİŞSİNİZDİR,DİĞER İSİMLERE BİLE GİRMEDEN TEK BİR İSİM VEREYİM,,SON 20 YILIN EN İYİ İNGİLİZ ATI OLARAK TARİH YAZMIŞ BİR İSİM….SEA THE STAR… KAN HATTI VAR BU GÜZEL YAVRUDA,,,

AVRUPADA KAZANABİLİNECEK TÜM CLASS KOŞULARI KAZANMIŞ ,BİR İSİM….

ŞİMDİ AŞIM ÜCRETİ HAFTALIK SAHİBİNE 750.000 EURO ….KAZANDIRIYOR…..

İLK KOŞUSU SİZİ YANILTMASIN ,,O YARIŞTA 1000 METRE ÇİMDE 600- 0,36,43…….SON 400 -0,25,27 LE
GEÇİLİRKEN GRUBUN GERİSİNDE KALMIŞ SON 200 DEN SONRA SPRİNTE BAŞLAMIŞ ,BUGÜNKÜ RAKİBİ
GÖZÜKEN TEKYILDIZI YANINDAKİ ATLA BİRLİKTE, KIRBAÇ BİLE VURMADAN SADECE ,KARATAŞ KIRBAÇ GÖSTERDİ BU DA ÇOK ÖNEMLİ,,,,TRANSİT BİR ŞEKİLDE GEÇTİ..SON YÜZDE ENSEDE POTAYA SÜZÜLÜRKEN ,KENDİ HALİNDE YARIŞI 3 .Ü TAMAMLARKEN DİRİ,ÇOK CANLIYDI….GÖZ KAMAŞTIRDI……

BENCE ADINDAN SIKÇA BAHSETTİRECEK BİR YETENEK,,AYAKLARI DÜZ BASSIN,,,,

KORKUSUZCA BANKO!!!!!!

Erdal Balcı

bol şanslar pınarbaşılı

Bilgin

Günaydınlar bolsanslar

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x