5 TEMMUZ 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

Elazığ ışıklandırmasının parasını kurtarmak babında gündüze atılan İstanbul programından merhabalar. Programın gündüzle alınması muhtemelen tevziiyi biraz düşürebilir. Oynayan sayısında düşüş olması muhtemeliyle ikramiye tutarında yüksek kalabilir. Ben biraz cazip bir şablon oluşturdum. Kendi kuponumuzu oluştururken önceliği kendi tuttuğunuz safkanlara vermeniz önemle rica olunur. Şimdiden herkese bol şanslar.

BENNATO; Çok klas bir orjine sahip safkan ilk iki koşusunda yarışında temposundan olumsuz etkilenince üçüncülükle yetindi. Buna rağmen aksiyonlarını çok beğendiğim safkan her nekadar bu tip mesafelerde binicisine güvenmesem de maidene veda edeceğine inanıyorum.

HACIVAT; Kaızbert temsilcisi safkan henüz maidenden çıkmamış olsa da önceki koşularında bu safkanlara nazaran daha iyi isimlerin yanında tatminkar performanslar sergiledi. O koşuları göz önüne alırsak uygun grupta fotoyu önde gecmesi normal sonuç olacaktır. Riskli görünse de banko olarak öneriyorum.

BLUE LION Çok iyi rakiplerinin yanında bile tatminkar performanslarıyla dikkat çeken safkan bugün fotoyu önde geçebilir. Gruptaki en güçlü rakibi ise 8numaralı MONDAY RUSH olur. Bu iki isimden birinin kazanacağını düşünsem de hala kapalı kutu olan safkanlar sebebiyle çok atla geçiyorum. Ufak oynayanlar iki isimle geçebilir.

ALTILI GANYAN KUPONUM:
1.AYAK : 5
2.AYAK : 5
3.AYAK : 1.3.5.7.9
4.AYAK : HEPSİ
5.AYAK : 10.8.2.3.1.4.5
6.AYAK : 3.4.5.9.1.13.2.6

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol sanslar

can911

Gönlüne göre kardeşim, bol şanslar

murat

Iki tekin saglam abi gozukuyor bol sans abi

cemal parlak

Emeğine yüreğine sağlık ramazan kardeşim teşşekkürler

bodrumlu

Bolşanslar üstad teşekkürler

Ercann

Ramazan bey bol şans yine döktürmüşsünüz…

Mehmet28

Bol şans Ramazan

Ayhan

Yorumlarınızı takip ediyorum teşekkürler

Ercann

1ay.5 1 3 4 6 9 10 2ay.5 8 3 2 1 3ay.5 1 4ay.5 5ay.10.1 6ay.1 2 3 5 9 13 10 toplam 50.4tl bol şans……

Ercann

1.ayakta kesinlikle spriz bekliyorum ramazan bey ….

Ercann

Ramazan bey yazık oldu kupona valla…süprizde gelmedi ama …tercih yanlış oldu sağlık olsun…

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x