istanbul altili tahminleri can911

05 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMNİLERİ (can911)

Bu ara yoğunluğum nedeniyle sık görüşemesek de fırsatını yakaladığım İstanbul programına tahminlerimi sizlerle paylaşayım istedim. Çok dengeli isimlerin bir araya geldiği program, ikramiye olarak çok güldürmeyebilir, plase isimlerle de oldukça cazip hale de gelebilir. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.Ayak: Maiden koşuyla açılışta başlıyor denge unsuru. Ribella yavrusu 5 (BENNATO) oldukça önde gibi görünüyor. İdman performansıyla 8 (SEMİH BEY), iki yarışta gösterdiği gelişimle 9 (YILAN KALE), Mustafa’nın pilotajıyla etkili olabilecek 10 (KEVSER HANIM) ve İzmir’deki tabelalarını İstanbul’da tamamlamak isteyecek olan 6 (LARRY BİRD) bu ayaktaki son tercihim.

2.Ayak: Muhtemelen arka planda tercih edilecek olan 4 (GENÇTAHA) ve 7 (ÖZPAR) öncelikli tercihlerim. Koşunun favori konumundaki iki ismi 8 (UÇAN UÇAN) ve 2 (KIRÇELEBİ) buraya yeterli olacaktır.

3.Ayak: Dişilerin buluştuğu uzun mesafeli koşuda aldığı kilo indirimiyle 5 (İÇİL) önceliğim. Binicisiyle gerçekleştirdiği dereceli çalışmasıyla 1 (GÖRÜNTÜ), yine aynı binicisiyle benzer mesafede elde ettiği dereceyi göz ardı etmeyeceğim 9 (ACI KAHVE) ve son çalışma performansıyla 4 (DİLŞEKER) bu ayaktaki tercihlerim.

4.Ayak: Günün önem arz eden KV Albatur koşusunda tercihlerim mesafe uyumlarıyla 5 (GÖZYAŞI GECESİ), 4 (METECİK) ve 7 (DERİN SULTAN) olacaktır.

5.Ayak: Daha üst gruplarda boy göstermenin sıkıntısını yaşayan bugün de çok daha uygun bir grupta start alacak olan 2 (BRAVE FEET) günün en güvenilir ismi konumunda. BANKOM

6.Ayak: Benzer isimlerin bir arada gördüğümüz isimlerin uzun mesafeli handikap mücadelesinde tercihlerim 3 (KEPEZ STORM), 2 (BÖRTEÇİNE), 5 (PAN REKA), 9 (WİNTER GALLOP) ve 7 (YİĞİTER) olacaktır.

Altılı Ganyan Şablonum: 

1.Ayak: 5-8-9-10-6

2.Ayak: 4-7 /// 8-2

3.Ayak: 5-1-9-4

4.Ayak: 5-4-7

5.Ayak: 2

6.Ayak: 3-2-5-9-7

Kupon Tutarı: 72,00 TL (Dileyen 2.Ayakta 4-7 tercihiyle kuponu 36,00 TL’ye düşürebilir)

Yedili Ganyan Şablonum:

2.Koşu: 7-1

3.Koşu: 5-8-9-10

4.Koşu: 4-7

5.Koşu: 5

6.Koşu: 5

7.Koşu: 2

8.Koşu: 3-2-5-9

Kupon Tutarı: 16,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Can bey

Ercann

Bol şanslar mehmet bey. Admen senin kuponu göremedik bekliyoruz.Bide ilk ayakta 1 numara Aga osmanı es geçmemek gerekir bence.daha öncekı yarışında adaptasyon yaşamıştı bu defa öne çıkar gibi.zaten gelemezseBENNATO çıktığı gibi önde giderse rahat bitirir.Bu benim görüşüm teşekkürler ilk aya iki at yazıyorum…

admin

Benim kupon bürokrasiye takıldı :) Yetişmez herhalde.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar

Ercann

Bol şanslar can bey.. kusura bakmayın sizi fazla aramızda göremiyoruz yanlışlıkla mehmet bey yazmışım başarılar…

Mehmet28

Bol şanslar

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x