Ana Sayfa / Tahminler / 5 OCAK 2018 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

5 OCAK 2018 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

5 Ocak 2018 Cuma İZMİR tahmin ve yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir cuma dilerim.

1.AYAK: Uzun mesafe ile ilk kez tanışacak olan atlardan son koşusunu ölçü almadığım ONURBEY ile ZAFER MEYDANI arasında geçeceğini düşündüğüm liderlik mücadelesine, hata kollamaya hazır durumda olan ÇINAR BEY de katılacaktır.

2.AYAK: Yaklaşık 7-8 ay aradan sonra katıldığı son 4 uzun mesafe İZMİR koşusunda tabelanın 1,3 ve 4. sıralarında yer bulmayı başaran ve grubuna oranla etkili bir performans beklediğim POWER KING, grubun üstünde bir isim olarak gördüğüm GÜRSOY ve sıkleti nedeniyle son koşularını uzun mesafede önemsemediğim KAFKASLI bu koşuda sırasıyla tercihleyeceğim isimlerdir. BRANZINI de uzun mesafeye olan yatkınlığı ve deneyimiyle unutulmaması gerekir.

3.AYAK: Son 2 koşusunda deyim yerindeyse şov yapan ve yine Gökhan GÖKÇE idaresinde izleyeceğimiz, son düzlükte boşluk bulursa yine harikalar yaratmaya hazır CAN DADAŞ tereddütsüz bankomdur.

4.AYAK: Diğer isimlere nazaran son koşusundaki performansını dikkate aldığım ve Furkan YÜKSEL idaresinde koşuyu kazanan NİLDA yine Furkan YÜKSEL idaresinde bu koşuda da diğerlerine oranla ayrış zamanlaması açısından avantajlı durumda olduğundan bankomdur.

5.AYAK: Muhammed Bedir SAKALLILAR idaresinde alışık tarzda bildiğimiz KIZILHAN bu defa Mustafa ÇİÇEK idaresinde kendine özgü tarzıyla adından söz ettirmeye hazır durumdadır. Bankomdur

6.AYAK: Eli kulağında olan CERISE ROSE ve yarış yaşamının ilk koşusunda elde ettiği 2.likle bir sonraki koşusunda daha iyi performans göstereceğinin sinyallerini veren HARLAN CREEK baş tercihlerim olup, İZMİR 1200 KUMda 1.17.39 ile grubun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran Mehmet TARHAN idaresindeki KIZIMİREM eküri avantajı ile bu ikilinin rakibidir.

1.AYAK: 1 – 2 – 5
(Onurbey – Çınar Bey – Zafer Meydanı)
2.AYAK: 2 – 5 – 10 – 11
(Power King – Kafkaslı – Branzini – Gürsoy)
3.AYAK: 6
(Can Dadaş)
4.AYAK: 5
(Nilda)
5.AYAK: 4
(Kızılhan)
6.AYAK: 2 – 3 – 7
(Cerise Rose – Harlan Creek – Kızımirem)
TUTAR: 2.16 TL
Bol şans dilerim dostlarım...

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

2
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
yavuzhan41
Üye

Bol şanslar ETC.

Cyrone
Üye

Altılı şablonum

1.ayak 2/1.3.4
2.ayak 9 risklide olsa bankom
3.ayak 6.8.5.9.2.1.7.4.3
4.ayak 1.2.4.5.3
5.ayak 5.1.2.3.4
6.ayak 4 banko

Kupon bedeli 54 tl

Herkese bol şanslar

Yazar: ETC

ETC