05 OCAK 2018 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Yeni Yılın ilk altılısıyla başlangıcı İzmir programında yapıyorum. Bütün yarış sever arkadaş ve dostlarımıza Bol şanslar diliyorum.

1.AYAK : İlk defa bu mesafeye çıkacak olan 3 yaşlılığına giren devamlı bir birleriyle mücadele içerisinde olan isimlerin start alacağı şartlı 4 mücadelede biraz risk alarak başlangıç yapmayı tercih ettim. Son koşusunda ki dördüncülüğünü oldukça beğendiğim uzayan mesafelerde daha etkili koşabildiğini düşündüğüm. Bugün kendisiyle daha önce yarış koşan kantarmasıyla İzmir pistinde ki uzun çalışmalarında beğenimi kazanan 2 ÇINAR BEY‘i tek olarak tercih ediyorum. / ( Rakip olarak değerlendirme yapmak isteyenler form durumları iyi olan 1 ONURBEY ve 4 DÖKERSON’u değerlendirebilir)

2.AYAK : Açıkçası sürpriz beklediğim bir ayak oldukça zorlu ve bir o kadar karışık olarak gördüğüm bir koşu bakıldığında ön planda startla birlikte liderlik için süratli gidebilecek bir grup var ( DESTAN AĞA , GÜRSOY , POWER KING, CAMPS BAY) yarışı oldukça süratlendirmesini bekliyorum. Bu isimlerin dışında bugün geri planda kalmasını beklediğim hazırlık aşaması ve kendisine çok uygun bir grup bulan bu tip mesafelerde etkili koşuları olan 9 UTKUNBABA ilk şans verdiğim isim olup, aradan sonra koştuğu yarışla form tutan bu tip gruplarda es geçilmeyecek 8 PİNKGOLD, ön planda tuttuğum isimler olup yarışın yamak statüsünde olmasından dolayı sonlarda güçlü gelebilecek 4 KARŞIYAKARÜZGARI, önde gidecek isimlerden eküri isim 3 CAMPS BAY  ve son olarak sonlarda etkili yürüyebilen 10 BRANZINI sıralamasının yanına önde ki isimlerden son dakika dikkatimi çeken 11 GÜRSOY‘uda ekleyerek bu ayağı geçmeye çalışacağım.

3.AYAK : Günün en zevkli geçmesini beklediğim bir mücadeleye sahne olacak kumun etkili isimlerinin bir araya geldiği kupalı koşuda son yarışlarında oldukça favori çıkmasına rağmen bir türlü beklentileri veremeyen yarış içerisinde istediği performansını yarışlarına yansıtamayan bugün orta mesafeye dönen yarışta daha etkili olmasını beklediğim 2 KINOWA bu mesafede es geçilmeyecek bir isim olarak kuponumda şans veriyorum. Son iki yarışını kendince büyük etkili isimlere karşı kolay kazanarak gövde gösterisi yapan bugün muhtemelen önde liderlik mücadelesinden etkilenirse sonlarda zararını yaşama olasılığı olmasına rağmen 6 CAN DADAŞ, Bursa pistinde ki muntazam idman görüntüsüyle bugün İzmir pistinde erkek rakiplerine karşı tek kısrak olan 9 PRINCESS DI , uzayan her mesafede sonlarda çok etkili yürüyerek rakiplerini fotoda yakalayabilen 8 WİN THE WEST, aradan sonra koştuğu yarışlarla formunu ilerleten kendisini unutturması durumunda ses getirebilecek 5 YALPAGAN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Son yarışını erkek rakiplerinin önünde çok fazla zorlanmadan kazanırken formunun ne derece üst seviyede olduğunu gözler önüne seren bugün devam eden formuyla etkili bir yarış ortaya koyabilecek hazırlıklara sahip 5 NİLDA ilk şans verdiğim isim olup, Ara sonrası koşacak olmasına rağmen grubun etkili ve güçlü isimlerinden 4 KIRDENİZ, son yarışlarında sık koşturulmuş olsada bu tip gruplarda her zaman etkili olabilecek güce sahip seri ayağa sahip 3 FENERLİCAN , yine ara sonrası dinçlik yarışı gelirse yarışa damga vurabilecek idman görüntüsüyle 1 AĞAPERSEN koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bugün muhtemelen agf tablosunun en gerisinde yer alacak ama bir o kadar kolay ve rahat kazanmasını beklediğim bir isim. Kendisi için adeta hazırlanmış bir yarış olarak gördüğüm bir koşu önde son iki yarışını kazanarak formunun zirvesinde olan KIZILHAN temposunu alıp gitmek isteyecek. Bugün ona dur diyebilecek yüksek tempolu gitmeyi seven bir DOĞUHAN bu ikilinin önde yüksek tempo yapıp rakiplerinin uzak farkla önünde gitmesini bekliyorum. KAFADAR için bugün endişelerim var startta kalacak gibi bir izlenim var düzgün çıksa dahi çok fazla bu süratli yarışta etkili olabileceğini düşünmüyorum. Son yarışında çok fazla da istekli gözükmedi gözüme. ALTUNSARAY ara sonrası uzun mesafeli bu yarış ve böyle yüksek tempolu bir yarışta bu koşuda etkili olmasını beklemiyorum. Bir sonraki koşusunda muhtemelen çok daha farklı koşacağını tahmin ediyorum. Bütün bu rakipleri eledikten sonra yarış içerisinde geri planda kalacak olduğunu bilsem de bugün ki hazırlıkları en çok sevdiği yarış içerisinde yüksek tempolu giden yarışlar olması son viraj üzerinde muhtemelen bariyere yapışıp rakiplerinden alacağı liderlikle yaşına rağmen her metrede farkı açmasını beklediğim 5 MUHRİP‘i çok riskli olsa da kuponumda tek olarak tercih ediyorum.

6.AYAK : Maiden mücadele baktığımda bir türlü maidene veda edemeyen 12 YOSELİNDA bir kez daha M.Çiçek idaresinde bir kez daha grup içerisinde ki yüksek handikapı ile favori olmaya hak kazanıyor ve kuponumda yer alıyor. Malesef tam güven vermiyor ama yazılmadan da geçilmeyecek bir isim son dördüncülüğü dikkat çeken 11 WIND OF GIRL, çalışmalarında dikkat çeken 5 KISRAĞIM, ilk startında ikincilikle yarıştan ayrılan kazandığı yarış tecrübesiyle etkili sonuca ulaşabilecek 3 HARLAN CREEK , güzel bir kan hattına sahip usta pilot tercihi ile şansı daha da artan 4 İBRİŞİM sıralaması ön planda tuttuğum isimler olup yarışın sürprizine damga atabilecek güçteki 2 CERİSE ROSE ve eküri isimlerden 7 KIZIM İREM sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2

2.AYAK : 9,8,4,3,10,11

3.AYAK : 2,6,9,8,5

4.AYAK : 5,4,3,1

5.AYAK : 5

6.AYAK : 12,11,5,3,4,2,7

TUTAR : 50,40 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz. Hayırlı olsun yeni yılın ilk altılısı.

Mehmet28

bol şanslar

binbastar

bol şanslar yavuzhan

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x