Ana Sayfa / Tahminler / 5 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

5 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda form durumu iyi olan 4-ARASBEYİ ve 9-SEÇKİNER ikilisinden en az hatayı yapan fotoyu önde geçer.

2.AYAK : Galoplarındaki derecel işleriyle 1-CHARISMA favorim.8-DEGART ve 3-GLASGOW favorinin en yakın takipçisi 6-REİSHAN,10-TORUN ANGEL sonraki ihtimal.

3.AYAK : Günün dördüncü koşusunda 3-MUHRİP favorim.1-DEMİRKANBEY, 5-SON İMPARATOR ve 5-AMİRAL şans verdiğim diğer safkanlar.8-OSMANCAN ve 7-ERENHİLAL sonraki ihtimaller.

4.AYAK : Grupraki isimleri daha öncede geride bırakan 1-BORGATA sikletlerin denk olmasından da faydalanıp fotoyu önde geçecektir.

5.AYAK : Bir süredir koşu görmemiş olsada 8-GÜZEL SULTAN favorim.3-SEVDALİNKA, 4-KUZGUN, 2-HEAVY LIFT diğer sıralamam

6.AYAK : Günün kapanış koşusu oldukça zorlu geçecek gibi.Sıralamam şablonda

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 4 - 9

2.AYAK : 1 - 8 - 3

3.AYAK : HEPSİ

4.AYAK : 1

5.AYAK : 8 - 3 - 4 - 2

6.AYAK : 3 - 18 - 6 - 7 - 17 - 9 - 12 - 15 - 13

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.