Ana Sayfa / Tahminler / 5 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

5 Nisan Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 4-KOCAMANTINAZ yarışa tempo verip numarayı kaptığı gibi bitirmeye çalışacaktır.Hernekadar mesafe avantaj olarak görünsede sonlardaki ataklarıyla 3-CENKERHAN jokeyininde avantajıyla rakibini fotoda avlayabilir.Güvenemeyenler bu ikili dışında 5-HAZARHAN kuponlarında bulundurabilir.

2.AYAK : Mesafe, kulvar ve gruptaki rakipleri göz önünde bulundurulunca 3-DAĞIVAR öne çıkan safkan.Sert gruptaki üçüncülüğünün ardından fotoya uzanacaktır.

3.AYAK : Günün en sancılı koşusu her türlü sonuca açık.Fakat orjin olarak bu piste çok yatkın olan 5-KURTHINÇ bugün kazanacağı kanısındayım.Ciddi bir siklet avantajıda bulunan safkan mesafeyide iyi ayarlarsa tatminkar bir ganyanla fotoyu önde geçecektir.Oldukça fazla riske alıp biraz tecrube ve birazda hislerime güvenip tek yazıyorum.Bana deli deyip güvenemeyenler HEPSİ yapsınlar :)

4.AYAK : Son koşularında performansında düşüş gözlensede benim gözümde gruptaki en kaliteli safkan 1-GEMİCİ.Öte yandan yine son koşularında biraz gerileme olsada kaliteli isimlerden 3-KÜLÜNKOĞLU bugün tekrardan çıkış yakalayabilir.2-CEMCEM ve 4-YILDIRIMBEY sonraki ihtimaller.

5.AYAK : Uzun süredir koşu görmemiş olsada 7-GALINA favorim.3-HAYATIM favorinin en yakın takipçisi.Küçük çaplı kuponlar için bu iki safkan yeterli görünüyor.

6.AYAK : Pedigri olarak çok yüksek potansiyele sahip 10-STRIKING BEAUTY kum piste yaktınlığıyla ve İstanbul galoplarındaki görüntüsüyle favorim.2-BEST OF ELİF, 3-BIG VIOLET ve 5-DİLANIM şans verdiğim diğer safkanlar.8-HATİCEM ve 4-BLACK LODI sonraki ihtimaller.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 3 - 4 // 5

2.AYAK : 3

3.AYAK : 5

4.AYAK : 1 // 3 - 2 - 4

5.AYAK : HEPSİ

6.AYAK : 10 - 2 - 3 - 5 // 8 - 4

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.